Skip to main content

Teams > 't Brook 1

't Brook 1

 
Speler
Becker, Giel
54809
Bogaert van, Frans
54867
Dassen, Math
7222
Dirix, Math
54813
Hartmann, Willy
70354
Lahaye, Andre
514
Lahaye, Leroy
24939
Lebon, Dave
11012
Pieters, Theo
24810
Ropers, Harry
6128
Wijnants, Lou
5047
Wijnants, Patrick
5050
 
Informationen
Vereniging: 't Brook
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Volgende wedstrijden: ZOH 1e Klasse
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e Klasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 3
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
52:53 3:5
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Belvauer
Belvauer 58, 6373TT Landgraaf-Limburg
Topper2000
48:57 3:5
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
46:60 3:5
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
33:60 2:6
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Kokerel 1
Café De Kokerel
Frankenstraat 207, 6224GP Maastricht-Limburg
43:64 0:8
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
A Jen Kirch 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
37:63 1:7
8 Vr., 03.11.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Bulldozers 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
46:53 3:5
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 2
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
32:64 0:8
10 Vr., 01.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
48:56 4:4
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Pipo Boys 1
Zalencentrum 't Ströatje
Eygelshovenerweg 4, 6374KC Landgraaf-Limburg
Topper2000
50:58 2:6
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 3
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
49:57 4:4
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
60:49 5:3
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
60:42 6:2
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
32:64 0:8
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
54:47 6:2
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
A Jen Kirch 1
Café A Jen Kirch
Bleijerheiderstraat 158, 6462AR Kerkrade-Limburg
Topper2000
42:64 0:8
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
43:64 0:8
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
43:54
unbestätigt
4:4
unbestätigt
21 Vr., 19.04.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Pipo Boys 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 2
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
40:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 15.12.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Kokerel 1
Café Aajd Sjaan
Bemelerweg 2, 6226AH Maastricht-Limburg
Topper2000
44:62 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…