Skip to main content

Teams > The Eagles 1

The Eagles 1

 
Speler
Baggen, Donny
5628
Bergman, Pieter
860
Bucks, Hans
295
Czako, Gabor
70183
Derhaag, Thei
3627
Dijk van, Steven
54467
Feller, Richard
7062
Habets, Berry
5629
Hardy, Rick
54631
Marks, Rene
881
Schwarzer, Michael
5086
Wijers, Jos
2991
Wijers-Sauren, Mechtilde
2995
 
Informationen
Vereniging: The Eagles
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Aanspreekpunt: tvc The Eagles, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vertegenwoordiging: Donny Baggen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH Beker
ZOH Overgangsklasse
 
Wedstrijden ZOH Overgangsklasse
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 08.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Kerkstraat 125, 6267EC Cadier en Keer-Limburg
Topper2000
47:54 3:5
2 Vr., 15.09.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Im Weissen Rossl 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
62:54 6:2
3 Vr., 22.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
Heukske 1
Café Spech
Musschenberg 26a, 6176BD Spaubeek-Limburg
Topper2000
50:62 2:6
4 Vr., 06.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
Fratelli 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
54:59 4:4
5 Vr., 13.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
49:61 3:5
6 Vr., 20.10.2023 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
51:52 3:5
7 Vr., 27.10.2023 21:00
Uitwedstrijd
Boskai 3
Café Boskai
Bosccherweg 177, 6219AA Maastricht-Limburg
Topper2000
42:63 1:7
8 Vr., 05.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Ricky's Pub 2
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
34:56 2:6
9 Vr., 24.11.2023 21:00
Uitwedstrijd
Galouppe 1
Café Galouppe
Dorpsstraat 19, 6271BK Gulpen-Limburg
Topper2000
41:63 1:7
11 Vr., 08.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
Eijsden 2
Café De Greune Mèrt
Diepstraat 31, 6245BJ Eijsden-Limburg
Topper2000
45:62 2:6
12 Vr., 05.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
57:61 3:5
13 Vr., 12.01.2024 21:00
Uitwedstrijd
Im Weissen Rossl 1
Café Im Weissen Rossl
Wilhelminastraat 21, 6351GN Bocholtz-Limburg
Topper2000
57:47 4:4
14 Vr., 26.01.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Heukske 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
38:55 2:6
15 Vr., 02.02.2024 21:00
Uitwedstrijd
Fratelli 1
Café Fratelli
Kerkstraat 274, 6441BL Brunssum-Limburg
Topper2000
50:54 4:4
16 Vr., 23.02.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
52:58 4:4
17 Vr., 08.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
De Jokers 1
Café De Jokers
Adersteenweg 45, 6226HS Maastricht-Limburg
Topper2000
50:58 3:5
18 Vr., 15.03.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Boskai 3
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
55:53 5:3
19 Vr., 22.03.2024 21:00
Uitwedstrijd
Ricky's Pub 2
Ricky's Pub Whiskey & Beer
Kruisstraat 2, 6171GG Stein-Limburg
Topper2000
53:63 1:7
20 Vr., 12.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Galouppe 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
22 Vr., 26.04.2024 21:00
Thuiswedstrijd
Eijsden 2
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 29.09.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Bulldozers 1
HV De Burght
Burgemeester Limpensweg 1A, 6223AR Maastricht-Limburg
Topper2000
55:52 6:2
2 Vr., 15.12.2023 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 1
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
46:58 2:6
 
Wedstrijden ZOH Beker Overgangsklasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 03.05.2024 21:00
Thuiswedstrijd
De Jokers 1
Cafe de Sjloes
Sluisweg 19, 6121JR Born-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…