Speler > Conjour, Thei |
---|
Conjour, Thei |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Boskai |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 23 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Semi-Pro | 12 | 40 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Eerste klasse | Vr., 13.11.2009 | 6 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Boskai 4 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Beat Boys 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Beat Boys 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Borgharen 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
Beat Boys | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Beat Boys | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2013-2014 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse |
2012-2013 | |
Beat Boys 2 | 2A, Beker |
BeatBoys/Oldinn 2 | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Beat Boys 2 | 1A |
Beat Boys/Old Inn 3 | 2A |
2010-2011 | |
Old inn 1 | 1A |
2009-2010 | |
Old inn 2 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Braken, Bert
/ Gerrekens, Hub De Smid 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Franssen, Fer
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
05.04.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Coenen, Youri
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Nollgen, Martin
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis A Jen Kirch 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Biermans, Piet
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Muijs, Danielle
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Peters, Wiel
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Amerongen jr, Albert
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Smolenaers, Bart
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Lemmens, Wim
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Straube, Rick
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Bree van, Ton
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
London, Roger
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Puts, Dennis
/ Brink van den, Erik De Jokers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Kicken, Ger
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Amerongen jr, Albert
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Enning, Renee
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Ropers, Harry
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Herk van, Theo
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Ghijsen, Jean
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Jacobs, Kars
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
28.10.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Seroo, Cindy
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Sour, Mick
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Royen, Mattie
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Stevens, Ralph
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Huntjens, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Gilissen, Pascal
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Herberghs, Marco
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Haanen, Raymond
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Conjour, Thei
/ Steenbakkers, Wesley Beat Boys 1 |
Paffen, Jo
/ Pelzer, Dave Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Verlies |
20.12.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Willems, Raf
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Wagenveld van, Kevin
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Bosch, Edwin
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Goffin, Jos
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Houben, Ron
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Offermans, Jo
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Geurts, May
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Kerbusch, Arno
/ Walthie, Herman 't Lämke 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Laar van, Cyriel
/ Meessen, Robert Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Peeters, Theo
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Sour, Mick
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Lebon, Dave
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Hameleers, Darco
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Huibers, Rolf
/ Andras, Varga Carboon 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Essers, Ron Borgharen 1 |
Lechner, Ger
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Ghijsen, Jean
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Poelmans, Harry
/ Dassen, Raymond 't Brook 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Moes, Naomi
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Peters, Wiel
/ Kremer, Geert Amicitia 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Caris, Paul
/ Koch, Huub De Capucijn 3 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Vilters, Lars
/ Schoonbrood, Mark Scherp Vor 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Borgharen 1 |
Bakker, Nico
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |