Speler > Wijnants, Lou |
---|
Wijnants, Lou |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 5047 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Tweede Klasse | Vr., 08.12.2017 | 2 | 3 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
't Brook | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2015-2016 | |
de Dolomiet 2 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5 |
2014-2015 | |
Dolomiet 1 | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule D |
2013-2014 | |
Dolomiet | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B3 |
2012-2013 | |
Don Bosco 1 | 2A, Beker |
Don Bosco | Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Don Bosco 1 | 2A |
2010-2011 | |
Don Bosco 1 | 1B |
Don Bosco 2 | 2A |
2009-2010 | |
Don Bosco 2 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Stevens, Ralph
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Coenen, Lerau
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Vanhommerig, Marcel
/ Konings, Timo Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Frissen, Hub
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Coenen, Lerau
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Stams, Ed
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Herberichs, Sander
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Boekhorst, Hans
/ Schroyen, Raymond Fratelli 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Dijk van, Arnold
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Schroen, Dave
/ Camps, Jordi Eijsden 3 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Schroyen, Raymond
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Stitzinger, Mat
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Aussems, Jo
/ Braakhuis, Marc Op de Bosch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Duckers, Marco
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Reitz, Renaldo
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Aelmans, Ralf
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Maas, Danny
/ Partouns, Harry Eijsden 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Zanders, Peter
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Peters, Jan
/ Bours, Senne Amicitia 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Smeets, Angela
/ Verboeket, Patrick De Wolfjes 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Koussen, Rene
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Ritzen, Harry
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Steegmans, Daniela
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Ropers, Harry
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Nacken, Ton
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Geurts, Sjaak
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Vrolings, John
/ Berg, Henk D'r Bok 2 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Dassen, Math
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Brouns, Jos
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Evans, David
/ Houben, Ron De Poart 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Vanhommerig, Marcel Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Starren, Roland
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Habets, John
/ Habets, Ivo Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Wouters, Maurice
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Engelberts, Jos
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Benoit, Bernd D'r Koffereck 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Bartels, Reggie
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Jongen, Kay
/ Maessen, Joeri De Paardestal 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Hessels, Roland
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Klinkenberg, Paul
/ Franc, Strolenberg Der Bergbock 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Bindels, Piet
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Theunissen, Huub
/ Pereboom, Herman Borgharen 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Hennie Star Club 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Wierts, Rick
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Reneerkens, Jojo
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 4 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Coort, Wiel
/ Krikke, Jan Bouwerwei 1 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Korver, Emile
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Pereboom, Herman
/ Theunissen, Huub Borgharen 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Dassen, Raymond
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Czako, Andras
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Zenden, John
/ Zenden, Marie-Joze D'r Koffereck 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Partouns, Cas
/ Wolters, Ellen White Horse 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Jamin, Dennis
/ Manders, Kai De Capucijn 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Leeuwen, van, Marcel
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Hendriks, Jos
/ Souren, Hasso D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Klaassens, Mandy
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Severins, Jo
/ Schepers, Fren Bouwerwei 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Simons, Veerle
/ Schutt, Janine Oude Heide 3 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Dupont, Jef
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Korfer, Heini
/ Abid, Marouan Amicitia 2 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Wijnants, Lou
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Leise, Mark
/ Vilters, Lars Scherp Vor 1 |
Winst |