Speler > Weijzen, Ben |
---|
Weijzen, Ben |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Ricky's Pub |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 832 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 88 | 96 |
Heren classic | 29 | 74 |
2019 | ||
Heren dubbel | 67 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 90 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren classic | 9 | 31 |
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2015-2016 | ||
Open | 24 | 155 |
Pro | 37 | 64 |
2014-2015 | ||
Open | 51 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 37 | 174 |
Pro | 26 | 79 |
2011-2012 | ||
Pro | 40 | 85 |
2010-2011 | ||
Open | 28 | 88 |
Pro | 21 | 47 |
Semi-Pro | 3 | 16 |
2009-2010 | ||
Open | 40 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2020-2021 | |||||
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 13 | 17 |
2019 | |||||
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 5 | 16 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 8 | 18 |
2018 | |||||
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 3. Open Enkel | Za., 08.12.2018 | 12 | 26 |
ITSF Pro Tour | 'Spaubeek | 6. Classic | Zo., 09.12.2018 | 4 | 13 |
MultiTable de Bekker | Café de Bekker | Open Dubbel | Za., 07.04.2018 | 12 | 19 |
2017-2018 | |||||
Toernooi TVC De Kroeg | De Kroeg - Brunssum | Open Dubbel | Za., 06.01.2018 | 26 | 31 |
2016-2017 | |||||
Masters Amsterdam | Amsterdam | Open | Za., 02.01.2016 | 17 | 62 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 2 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 32 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 9 | 16 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 40 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 5 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 36 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 17 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 33 |
2013-2014 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Open dubbel | Vr., 18.04.2014 | 33 | 55 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Pro dubbel | Vr., 18.04.2014 | 9 | 36 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 18.04.2014 | 41 | 91 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 33 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 62 | 92 |
Trefcentrum | TreeBeek | Open Dubbel | Za., 26.10.2013 | 17 | 32 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 23 | 42 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Open Dubbel | Za., 21.09.2013 | 5 | 7 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Open Enkel | Za., 21.09.2013 | 4 | 9 |
2012-2013 | |||||
Sport café Ons Honk | Heerlen | Kwalificatie | Za., 18.05.2013 | 15 | 40 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Open dubbel | Za., 18.05.2013 | 17 | 24 |
Sport café Ons Honk | Heerlen | Pro | Za., 18.05.2013 | 9 | 14 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 13 | 17 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 5 | 16 |
White horse | Eijsden | Pro | Za., 23.03.2013 | 4 | 8 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 9 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Pro | Za., 22.09.2012 | 5 | 7 |
2011-2012 | |||||
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 5 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Open dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 47 |
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 9 | 24 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Open dubbel | Za., 16.04.2011 | 9 | 16 |
de Rode Ridder | Amstenrade | Semi-Pro | Za., 16.04.2011 | 1 | 6 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Za., 08.01.2011 | 5 | 8 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 16 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Ricky's Pub 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2022-2023 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2021-2022 | |
De Bekker 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
De Bekker | SBZL |
2020-2021 | |
De Bekker 2 | ZOH Hoofdklasse |
De Bekker | SBZL |
2019-2020 | |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
De Bekker | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
Raodhoes Warriors | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
De Bekker 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
De Bekker | SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1 |
2017-2018 | |
Raodhoes Warriors | N.T.L |
De Bekker 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Bekker 2 | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Bekker 7 | Zomercompetitie 2016 Poule A |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Beker |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 3 | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
2012-2013 | |
De Bekker 2 | Ereklasse, Beker |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 1 | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Bekker 2 | Topklasse B |
2010-2011 | |
De Bekker 2 | Ere klasse |
De Rode Ridder 2 | Ere klasse |
2009-2010 | |
The Eagles 1 | Overgangs klasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
28.11.2019 SBZL Seizoen 3 5. Speeldag |
Weijzen, Ben
De Bekker |
Meisters, Horst
Old Stars |
Verlies |
23.06.2019 NTL 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors |
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers |
Gelijkspel |
11.04.2019 SBZL Seizoen 1 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
De Bekker |
de Visscher, Kevin
Dingus |
Verlies |
28.03.2019 SBZL Seizoen 1 5. Speeldag |
Weijzen, Ben
De Bekker |
Meisters, Horst
Old Stars |
Verlies |
14.03.2019 SBZL Seizoen 1 4. Speeldag |
Weijzen, Ben
De Bekker |
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors |
Winst |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Weijzen, Ben
De Bekker |
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors |
Verlies |
26.05.2018 N.T.L 5. Speeldag |
Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors |
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
18.04.2024 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Speijcken, Nic
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Vincken, Timothy
/ Jansen, Joey De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
05.04.2024 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Notenbalk 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek Ricky's Pub 1 |
Prickaerts, Niels
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Smit, Marcel
/ Meijs, Floris Boskai 1 |
Verlies |
13.12.2023 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Raukema van, Folkert Ricky's Pub 1 |
Senden, Piet
/ Eerens, Mitch De Hakkers 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Penders, Yvonne
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Lacroix, Jo
/ Hermans, Harley De Paardestal 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben Ricky's Pub 1 |
Bakker, Willy
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH Hoofdklasse 21. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bakker, Sjaak
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Pinxt, Patrick
/ Kools, Alain Eijsden 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior Heukske 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Conjour, Thei
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bemelmans, Donee
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Mey, Eric
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Boskai 2 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Aruvaino, Henk D'r Prick 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Eijsden 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Partouns, Cyriel
/ Caldenborgh, van, Chris Eijsden 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Prickaerts, Niels
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Senden, Jim
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bartels, Danny
/ Koenen, Dion Boskai 1 |
Gelijkspel |
16.09.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Gelijkspel |
27.05.2022 ZOH Hoofdklasse 5. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Meijs, Floris
/ Smit, Marcel Boskai 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Ben van der, Pascal
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Jus, Eddo
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Mullenders, Maurice
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Stevens, Jurgen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Nendels, Cornel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Winst |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 6. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Jansen, Danny / Ubachs, Junior | Winst |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 5. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Mertens, Jordy / Bardoul, Davy | Winst |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 4. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 3. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Kwart finale Extra ronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 2. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Gelissen, Michelle / Starren, Amber | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Smeets, Rowan
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Harenczyk, Roman
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Weijzen, Ben
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Janssen, Danny
/ Roeleveld, Peter Oude Heide 1 |
Verlies |
03.10.2019 SBZL Seizoen 3 1. Speeldag |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Weijzen, Ben De Bekker |
Gobbels, Rob
/ Hoffmann, Markus Raodhoes Warriors |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Groothausen, Ramon
/ Garnier, Jean De Komiek 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Winst |
23.06.2019 NTL KO rondes plaats 5-8 Halve finale |
Camp op den, Shem
/ Weijzen, Ben Raodhoes Warriors |
Chamuleau, Raoul
/ Stijkel, Gilles Club Foos |
Gelijkspel |
23.06.2019 NTL 7. Speeldag |
Hoffmann, Markus
/ Weijzen, Ben Raodhoes Warriors |
Hanssen, Rick
/ Kutaydin, Jeroen de Bekker 1 |
Verlies |
23.06.2019 NTL 6. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Weijzen, Ben Raodhoes Warriors |
Bilsum, van, Fastert
/ Winters, Sander Brab. Branieschoppers |
Gelijkspel |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
28.04.2019 Challenger Tour - 3 Kwart finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
28.04.2019 Challenger Tour - 3 5. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
28.04.2019 Challenger Tour - 3 4. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Jansen, Danny / Gobbels, Rob | Winst |
28.04.2019 Challenger Tour - 3 2. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
11.04.2019 SBZL Seizoen 1 6. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Gielis, Chris
/ Maes, Nathan Dingus |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Kessen, Peter
/ Max, Joep Fauquemont 1 |
Winst |
28.03.2019 SBZL Seizoen 1 5. Speeldag |
Gelissen, Michelle
/ Weijzen, Ben De Bekker |
Franssen, Jo
/ Kuhtreiber, Frenk Old Stars |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Franiczek, Wiel
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Knops, Andre
/ Voncken, Frans Smidter Boys 1 |
Winst |
14.03.2019 SBZL Seizoen 1 4. Speeldag |
Hanssen, Rick
/ Weijzen, Ben De Bekker |
Hoffmann, Markus
/ Keulers, Harrie Raodhoes Warriors |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
De Jong, Jeroen
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Hertogs, Loed
/ Albers, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Packbeers, Wim
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Weijzen, Ben
/ Frenken, Bert De Bekker 1 |
Stams, Ed
/ Kicken, Mat 't Trefpunt 1 |
Verlies |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Hoffmann, Markus
/ Gobbels, Rob Raodhoes Warriors |
Winst |
17.01.2019 SBZL Seizoen 1 1. Speeldag |
Gelissen, Michelle
/ Weijzen, Ben De Bekker |
Slegers, Luvic
/ Coenen, Davy Raodhoes Warriors |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Eggen, Jo
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour Halve finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Meisters, Horst / Lorrie, Leslie | Verlies |
09.12.2018 ITSF Pro Tour Kwart finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Starren, Amber / Wijers-Sauren, Mechtilde | Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour Achtste finale Hoofdronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Janssen, Jack / Ubachs, Junior | Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 5. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 3. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Franssen, Jo / Vaessen, Peter | Verlies |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 2. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee | Winst |
09.12.2018 ITSF Pro Tour 1. Ronde Voorronde |
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben | Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles | Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 1 |
Feller, Richard
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Weijzen, Ben
/ Reubsaet, Eddy De Bekker 1 |
Gobbels, Rob
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Voncken, Frans
/ Peltzer, Jan Smidter Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Camp op den, Michel
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
08.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Rondags, Roy
/ Cruts, Andrew 't Straotsje 2 |
Winst |
01.06.2018 ZOH Beker 1e klasse Halve finale |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 3 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |