Speler > Spijkers, John |
---|
Spijkers, John |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 391 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2019 | ||
Heren dubbel | 102 | 121 |
Senioren dubbel | 20 | 21 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 29 | 34 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
In de Vrie 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Rode Ridder | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Rode Ridder | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 1 | Zomercompetitie poule A |
2012-2013 | |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
De Rode Ridder 1 | Topklasse A |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 2 | Ere klasse |
De Rode Ridder 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 1 | Ere klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Michels, Frits Fratelli 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael Ricky's Pub 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Meijers, Guij
/ Janssen, Pascal De Jokers 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, John
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Partouns, Maurice
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Feller, Richard
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Zelissen, Sonny
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Wijers, Jos
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Zelissen, Sonny
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hacking, Xavier
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
10.02.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Spijkers, John
/ Vincken, Vincent In de Vrie 1 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Spijkers, John
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Janssen, Pascal
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Spijkers, John
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Hardy, Rick
/ Derhaag, Thei The Eagles 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Aarts, Philip
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Schenk, Emiel
/ Lahaye, Damond Ut Helke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Vromen, Tim
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Jansen, Joey
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Niks, Maurice
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Lacroix, Jo
/ Prickaerts, Niels De Paardestal 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Hermans, Jos
/ Arts, Roger 't Lämke 1 |
Winst |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Lejeune, John
/ Walthouwer, Sascha De Komiek 1 |
Gelijkspel |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris De Bekker 2 |
Winst |
18.03.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Vrancken, Guy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Spijkers, John
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Packbeers, Wim
/ Niks, Maurice 't Tepke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Jus, Eddo
/ Roberts, Iwan De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Spijkers, John
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH Hoofdklasse 16. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Locorotondo, Franco
/ Senden, Dave De Kroeg 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Franssen, Fer / Spijkers, John | Winters, Sander / Dijk van, Joey | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Franssen, Fer / Spijkers, John | Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Franssen, Fer / Spijkers, John | Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 3. Ronde Voorronde |
Franssen, Fer / Spijkers, John | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 1. Ronde Voorronde |
Franssen, Fer / Spijkers, John | Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert | Verlies |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Spijkers, John
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Smit, Marcel
/ Wiebe, Raymond De Capucijn 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Guzak, Wesley
/ Willems, Victor De Capucijn 2 |
Gelijkspel |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Franssen, Fer
/ Spijkers, John In de Vrie 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Meerakker van de, Wim
/ Bakker, Lejo Oude Heide 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Bleijlevens, Jean
/ Smeets, Rico Blauw Wit'62 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Harenczyk, Roman
/ Bakker, Lejo D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Spijkers, John De Rode Ridder 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Spijkers, John De Rode Ridder 1 |
Albers, Bert
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Maessen, Joeri
/ Jongen, Kay De Paardestal 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
De Jong, Jeroen
/ Goossens, Biek De Bekker 1 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Breuer, Wiel
/ Reumerman, Michel Fauquemont 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Heuser, Tobias
/ Gelissen, Jean Fratelli 1 |
Gelijkspel |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Voncken, Frans
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Smeets, Michel
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Eggen, Jo
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Loos, Rico
/ Erkens, John De Paardestal 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Spijkers, John
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Nollgen, Martin
/ Maes, Nathan Dingus 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Spijkers, John De Rode Ridder 1 |
Loomans, Armand
/ Dingena, Johan 't Lamke 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Meij, de, Francis
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Koll, Mark
/ Meessen, Alexander D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Remmers, Frens
/ Aussems, Gino Proosd 1 |
Verlies |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Gelijkspel |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Lieshout van, Jos
/ Willems, Nico De Pitsers 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaassens, Jean Pierre Dat Boys 1 |
Winst |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Domen, Ruud
/ Magermans, Noel D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Engels, Jo
/ Engelberts, Wesley Der Bergbock 1 |
Winst |