Speler > Meessen, Klaudia |
---|
Meessen, Klaudia |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54943 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 133 | 147 |
2016-2017 | ||
Dames classic | 6 | 6 |
2014-2015 | ||
Rookie | 44 | 82 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Rookies | 31 | 71 |
2012-2013 | ||
Rookies | 37 | 45 |
2011-2012 | ||
Rookies | 75 | 85 |
2009-2010 | ||
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 48 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 20 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 10 | 12 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 6 | 14 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 57 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 5 | 14 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 42 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 33 | 45 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 4 | 5 |
2012-2013 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookie | Vr., 28.12.2012 | 6 | 10 |
2011-2012 | |||||
Blauw wit | Eys-Wittem | Rookies | Za., 17.12.2011 | 9 | 11 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 3 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 2 | Topklasse A |
Blauw Wit 3 | 2B |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
Blauw Wit 3 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Camp, op den, Ralph De Poart 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Gelijkspel |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Lerau
/ Poelmans, Harry De Kokerel 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Mullenders, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Vandrey, Bernd De Wolfjes 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Ropers, Harry
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Camps, Jordi
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Maesen, Noel
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Libens, Jack
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Stams, Ed
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Stitzinger, Frank
/ Braakhuis, Marc De Kokerel 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lenssen, John
/ Meentz, Devin De Paardestal 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Gelijkspel |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert Dingus 2 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Eurelings, Pascal
/ Cerfontaine, Roel 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Meij, de, Francis
/ Deswijzen, Hub Der Busch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Aussems, Jo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Eurelings, Pascal
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Wolters, Louis A Jen Kirch 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Lemmens, Dave
/ Reitz, Renaldo Op de Bosch 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Custers, Michel
/ Vincken, Harry In de Vrie 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Braakhuis, Marc
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Bussens, Rob
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark Eijsden 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Walthie, Herman
/ Arts, Roger 't Lämke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Driessen, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Stevens, Richard
/ Lahaije, Johan De Komiek 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Bleijleven, Leon
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Delft van, Bram
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Hacking, Xavier
/ Hendriks, Hub De Bekker 2 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
18.10.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Herk van, Theo
/ Schroyen, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Schaap, Kenneth
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Schreinemacher, Jos
/ Brouns, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Jos
/ Houben, Ron De Poart 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Habets, Ivo
/ Breemen, Tony Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Arts, Jan
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Lardinois, Erik
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Jo
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Meijs, Roger
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Reulings, Micha
/ Stevens, Ralph D'r Springbron 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Hodiamont, Leon
/ Bemelmans, Donee A Gen Baan 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Laar van, Cyriel
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Hollanders, Jo
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Deveu, Philip
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Braakhuis, Marc
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Paulissen, Jos
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Frols, Mark
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Stevens, Ralph De Kroeg 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Quaedvlieg, Shane
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |