Speler > Cox, Jonas |
---|
Cox, Jonas |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Oud Genhei |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70339 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Kesselaer, Huub A Jen Kirch 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Gustin, Jo
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Becker, Piet
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Heinen, Raymond
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Bree van, Ton
/ Grissen, Bert A Jen Kirch 2 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Czako, Andras
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Herberghs, Marco
/ Coenen, Youri Boskai 4 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Franssen, Fer
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Cox, Jonas
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Reiners, Sven
/ Rouschop, Hans Heukske 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Vliet, van, Jeffrey
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Feher, Laszlo
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Senden, Leonie
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Muijs, Maurice
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Goritzer, Pascal
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Senden, Leonie
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Berk, van den, Richard
/ Bongers, Robin Eijsden 3 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Feher, Laszlo
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Brull, Marcel
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Gelijkspel |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Vrolings, John
/ Laurens, Wiel D'r Bok 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Feher, Laszlo
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Tummers, Daphne Oud Genhei 1 |
Lankhorst, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 2 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Sijen, Ad
/ Nacken, Ton Oude Heide 2 |
Gelijkspel |