Speler > Koerts, Jakub |
---|
Koerts, Jakub |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65562 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
SBZL Dingus Monsterdyps | 12 | 34 |
2019 | ||
Heren dubbel | 52 | 121 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 23.03.2024 | 4 | 24 |
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Overgangsklasse | Vr., 17.11.2023 | 2 | 2 | |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 23 | 34 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 16 | 22 |
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 5 | 16 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 6 | 18 |
SBZL Monster-DYP | MFC 't Raodhoes Spaubeek | Monster DYP | Za., 13.04.2019 | 15 | 15 |
Challenger Tour - 1 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 19.01.2019 | 8 | 10 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
Team Limburg | SBZL |
2021-2022 | |
Team Limburg | SBZL |
2020-2021 | |
Team Limburg | SBZL |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Team Limburg | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Team Limburg | SBZL Seizoen 2 |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.08.2019 SBZL Seizoen 2 9. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Franssen, Fer
Dingus |
Verlies |
14.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Misotten, Nele
Boem Kartoffels |
Winst |
08.08.2019 SBZL Seizoen 2 8. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Starren, Amber
De Bekker |
Verlies |
11.07.2019 SBZL Seizoen 2 6. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors |
Verlies |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Dost, Mark
De Bekker |
Verlies |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Janssen, Pascal
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Aarts, Philip
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Habets, Berry
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Loontjes, Sven
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Leonard, Chris
/ Hendriks, Hub Ricky's Pub 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Theeuwen, Jelle
/ Vanhommerig, Frank Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Claus, Dennis
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 Zestiende finale Hoofdronde |
Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 5. Ronde Voorronde |
Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 4. Ronde Voorronde |
Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub | Franssen, Jo / Vaessen, Peter | Verlies |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 3. Ronde Voorronde |
Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub | Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert | Gelijkspel |
22.12.2019 Nederlandse Kampioenschappen 2019 2. Ronde Voorronde |
Hoffmann, Markus / Koerts, Jakub | Westerbeek van Eerten, Maurits / Karadavut, Bulent | Winst |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Haan, John
/ Max, Joep Ashley's Army 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Niks, Patrick
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 6. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Keppens, Lynn / Eeraerts, Jaimy | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 5. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Franssen, Jo / Meisters, Horst | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 Plaats 3 Extra ronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 4. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 Halve finale Extra ronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 3. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen | Winst |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 2. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 1. Ronde Voorronde |
Koerts, Jakub / Vaessen, Peter | Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert | Winst |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Fransen, Antwan
/ Geurts, Goswin Pipo Boys 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Abels, Twan
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Franiczek, Wiel
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Verlies |
22.08.2019 SBZL Seizoen 2 9. Speeldag |
Coninx, Peter
/ Koerts, Jakub Team Limburg |
de Visscher, Kevin
/ Moonen, Bjorn Dingus |
Verlies |
14.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Boons, Bennet
/ Koerts, Jakub Team Limburg |
Standaert, Christophe
/ Dessel van, Robin Boem Kartoffels |
Verlies |
14.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Andelhofs, Joel
/ Koerts, Jakub Team Limburg |
Keppens, Lynn
/ Dessel van, Robin Boem Kartoffels |
Verlies |
14.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Valleri, Thomas
/ Koerts, Jakub Team Limburg |
Standaert, Christophe
/ Keppens, Lynn Boem Kartoffels |
Verlies |
08.08.2019 SBZL Seizoen 2 8. Speeldag |
Andelhofs, Joel
/ Koerts, Jakub Team Limburg |
Gelissen, Michelle
/ Hanssen, Rick De Bekker |
Verlies |
08.08.2019 SBZL Seizoen 2 8. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Goyens, Jitse Team Limburg |
Hanssen, Rick
/ Wijers-Sauren, Mechtilde De Bekker |
Verlies |
11.07.2019 SBZL Seizoen 2 6. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Wysevelde, Steven Team Limburg |
Jongen, Kay
/ Hoffmann, Markus Raodhoes Warriors |
Verlies |
27.06.2019 SBZL Seizoen 2 5. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Senden, Piet
/ Franssen, Jo Old Stars |
Winst |
20.06.2019 SBZL Seizoen 2 4. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Kutaydin, Jeroen Team Limburg |
de Visscher, Kevin
/ Gielis, Chris Dingus |
Winst |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Starren, Elroy
/ Hanssen, Rick De Bekker |
Verlies |
24.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Gelijkspel |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Smulders, Michael Team Limburg |
Eerens, Mitch
/ Coenen, Davy Raodhoes Warriors |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Ubachs, Junior
/ Camp op den, Shem 't Heukske 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Odekerken, Lor
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Franssen, Jo
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vries de, Wesley
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Johnny
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Locorotondo, Franco
/ Ubags, Gino De Kroeg 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Abels, Twan
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 6. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Dost, Mark / Hermans, Twan | Verlies |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 5. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Coenen, Davy / Hoffmann, Markus | Winst |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 4. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Vaessen, Peter / Franssen, Jo | Verlies |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 3. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Prickaerts, Niels / Moonen, Mike | Verlies |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 2. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Gelissen, Michelle / Jansen, Danny | Winst |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 1. Ronde Voorronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen | Verlies |
19.01.2019 Challenger Tour - 1 Halve finale Extra ronde |
Wijers-Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub | Gelissen, Michelle / Jansen, Danny | Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Deckers, Hans
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger De Komiek 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Knops, Andre
/ Franssen, Bjorn Smidter Boys 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Smeets, Johnny
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Smeets, Michel
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Herberghs, Sjef
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Eggen, Jo
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Michalski, Raymond
/ Al, Pascal D'r Bok 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Finale |
Heidendaal, Ger
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
01.06.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Halve finale |
Koerts, Jakub
/ Webers, Frans 't Tepke 1 |
Kools, Alain
/ Teheux, Jean-Paul Oost Eijsden 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Kwart finale |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Meijers, Patrick
/ Starren, Elroy De Hakkers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel Fauquemont 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Nijsten, Pascal
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Hertogs, Loed
/ Wetzels, Nico Pipo Boys 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Teheux, Jean-Paul
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Nelissen, Bart
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 4. Ronde |
Koerts, Jakub
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Souren, Hasso
/ Hartmans, Hub D'r Dikke Sjtee 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Vries de, Henry
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Rembosz, Men
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Gelijkspel |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Webers, Frans
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |