Speler > Hendriks, Krit |
---|
Hendriks, Krit |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Weverke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65491 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Weverke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
't Weverke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Weverke 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
't Weverke | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
't Weverke | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Hennekens, Dion
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Wolters, Louis
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Frissen, Hub
/ Seroo, Cindy Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Becker, Giel
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Bussens, Rob
/ Burtscheid, Chris Der Busch 1 |
Gelijkspel |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Deswijzen, Gabriel
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Schoffelen, Ralph
/ Gulyas, Maria Carboon 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Lebon, Dave
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke 1 |
Lejeune, Marco
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Mulder, Henk
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Hermans, Harley
/ Hermans, Rene De Paardestal 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Glezer, Marcel
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Meij, de, Francis
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Bosch, Edwin
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Frusch, Roger
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Eurelings, Pascal
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Theunissen, Huub
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Peeters, Theo
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Thijssen, Theo
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Burgers, Roger
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 2 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Aarts, Jan
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Verlies |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Janssen, Griffin
/ Braekt in de, Leon Dat Boys 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Krans, John
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Mortel van de, Bas 't Weverke 1 |
Visser de, Ton
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Lemmens, Wim
/ Haren van, John De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke 1 |
Engelberts, Jos
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Bonfrere, Micha
/ Koenen, Dion Da Capo 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Schmeetz, Niki
/ Hendriks, Krit 't Weverke 1 |
Hermans, Angelo
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Schmitz, Sven
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Houben, Ron
/ Theunissen, Marcel De Poart 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Crutz, Jari
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Aretz, Frans
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Verlies |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Iris 't Weverke |
Thomas, Tom
/ Franssen, Mark Da Capo |
Verlies |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Verlies |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hendriks, Krit 't Weverke |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
10.03.2017 NTVB Beker Terugvalronde 1. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Dingena, Johan
/ Hermans, Angelo 't Lämke |
Verlies |
03.03.2017 1e Klasse 14. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys |
Gelijkspel |
17.02.2017 1e Klasse 13. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke |
Frenken, Bert
/ Camp op den, Michel De Bekker 3 |
Verlies |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Janssen, Jack
/ Wijers, Jos The Eagles |
Verlies |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hendriks, Krit 't Weverke |
Vincken, Vincent
/ Franssen, Fer De Rode Ridder |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Mortel van de, Bas 't Weverke |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart |
Verlies |
30.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Verlies |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Roufs, Sarik 't Weverke |
Bruijnen, Sjaak
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo |
Winst |
04.11.2016 1e Klasse 6. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Verlies |
28.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 2. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Mortel van de, Bas 't Weverke |
Camp op den, Shem
/ Koch, Manfred De Bekker 2 |
Verlies |
14.10.2016 NTVB Beker Kwalificatie 1. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Vaassens, Jean Pierre
/ Loontjes, Sven Dat Boys |
Winst |
07.10.2016 1e Klasse 4. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Willems, Sander 't Weverke |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
16.09.2016 1e Klasse 2. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Harenczyk, Rob
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
29.04.2016 Tweede Klasse 21. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Eurelings, Pascal 't Weverke |
Janssen, Griffin
/ Frissen, Richard DAT Boys 2 |
Verlies |
22.04.2016 Tweede Klasse 20. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Linden van der, Richard
/ Hellebrand, Roy Star Club 2 |
Verlies |
15.04.2016 Tweede Klasse 19. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Beumers, Stef
/ Berk, van den, Richard White Horse 2 |
Winst |
08.04.2016 Tweede Klasse 18. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Verlies |
01.04.2016 NTVB Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Hendriks, Krit
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke |
Caris, Paul
/ Vrancken, Guy Randstad |
Verlies |
11.03.2016 Tweede Klasse 17. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Gelijkspel |
04.03.2016 Tweede Klasse 16. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Mounadi, Salah
/ Partouns, Mitchell Randstad |
Winst |
26.02.2016 NTVB Beker Kwalificatie Poule 2 5. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke |
Nijsten, Pascal
/ Rouschop, Hans 't Heukske |
Verlies |
19.02.2016 Tweede Klasse 15. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Spronken, Dion 't Weverke |
Franken, Marco
/ Franken, Mitch De Bekker 5 |
Verlies |
12.02.2016 Tweede Klasse 14. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke |
Dassen, Marc
/ Loo van, Boy De Capucijn 2 |
Verlies |
29.01.2016 Tweede Klasse 13. Speeldag |
Hendriks, Krit
/ Swelsen, Jan Peter 't Weverke |
Keerssemeekers, Isabel
/ Coenen, Lerau De Kokerel |
Verlies |
15.01.2016 Tweede Klasse 10. Speeldag |
Eurelings - Soons, Bianca
/ Hendriks, Krit 't Weverke |
Janssen, Griffin
/ Heusschen, Mike DAT Boys 2 |
Winst |