Speler > Harenczyk, Rob |
---|
Harenczyk, Rob |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Pro |
Vereniging: |
Fratelli |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1036 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Rookies | 4 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
In de Vrie 1 | ZOH OK Play-off Degradatie, ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2021-2022 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
In de Vrie 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
In de Vrie 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
De Rode Ridder 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Rode Ridder | 1e Klasse, NTVB Beker Terugvalronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Rode Ridder | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
Rode Ridder | Zomercompetitie Poule C |
2013-2014 | |
De Rode Ridder 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie poule B |
2012-2013 | |
De Rode Ridder 1 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
Rode Ridder 1 | Challenge Cup poule 2, Challenge Cup Finale poule 3 |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
2011-2012 | |
Rode Ridder 2 | 1A |
2010-2011 | |
De Rode Ridder 3 | 1B |
2009-2010 | |
De Rode Ridder 3 | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Nendels, Cornel
/ Harenczyk, Rob Fratelli 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Nendels, Cornel Fratelli 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Lemmens, Jim
/ Gobbels, Rob Heukske 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Heuser, Tobias Fratelli 1 |
Gouw, Kevin
/ Hacking, Xavier Ricky's Pub 2 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Daemen, Niels
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Vincken, Vincent Fratelli 1 |
Theeuwen, Jelle
/ Vanhommerig, Frank Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Hardy, Rick
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Feller, Richard
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
07.04.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH OK Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Schmitz, Sven
/ Smeets, Eric De Bekker 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Geurts, Sjaak
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
13.01.2023 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Dijk van, Ricky In de Vrie 1 |
Doorn van, Hai
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Hataney, Eugene
/ Vrancken, Guy Ut Helke 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Starren, Amber
/ Gelissen, Michelle De Bekker 2 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Dingena, Donny
/ Tummers, Harald DAT Boys 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Daemen, Niels
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Gelijkspel |
14.10.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Vincken, Harry
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Hollanders, Sandy
/ Coolen, Ivo Ut Helke 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Brouwers, Bjorn
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Koch, Manfred
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Franssen, Jo
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Maessen, Toby
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Wenders, Math
/ Heidendaal, Ger 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Lenssen, John
/ Lonussen, Gert-Jan De Paardestal 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Dingena, Johan
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Custers, Michel
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Franssen, Roger
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Visser de, Ton In de Vrie 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno 't Tepke 1 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Velthuizen, Wim In de Vrie 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior 't Heukske 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Vincken, Harry
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Hermans, Jos
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Kesselaer, Huub
/ Bakker, Lejo Oude Heide 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Spijkers, John
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Winst |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Koch, Manfred In de Vrie 1 |
Remmers, Patrick
/ Pinxt, Patrick Oost Eijsden 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 10. Speeldag |
Visser de, Ton
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Biermans, Yves
/ Wollgens, Thomas De Hakkers 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Bleus, Roger
/ Koenen, Dion De Capucijn 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Beniers, Gino
/ Werlotte, Maurice De Capucijn 2 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Hoofdklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer In de Vrie 1 |
Gortges, Manfred
/ Gebhardt, Karl-Heinz D'r Prick 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH Hoofdklasse 1. Speeldag |
Brouwers, Bjorn
/ Harenczyk, Rob In de Vrie 1 |
Weijer van de, Hans
/ Ramaekers, Bryan Blauw Wit'62 1 |
Gelijkspel |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Jans, Arie
/ Harenczyk, Rob De Rode Ridder 1 |
Eerens, Patrick
/ Moenen, Bianca De Komiek 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Kicken, Mat
/ Stams, Ed 't Trefpunt 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Franssen, Jo
/ Brinkhoff, Roger Smidter Boys 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Vries de, Henry
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Winst |
25.05.2018 ZOH 1e klasse B 30. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Lenssen, John
/ Crutz, Jari De Paardestal 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse B 28. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Romeyn, Edwin
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Brands, Mattie
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Flegel, Alfred
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Beckers, Richard
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Gelissen, Sandro
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Willems, Sander
/ Eurelings - Soons, Bianca 't Weverke 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Beuken, Maik
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Burgers, Roger D'r Prick 2 |
Winst |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Verlies |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Aarts, Jan
/ Maassen, Mark De Pitsers 1 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice Dat Boys 1 |
Winst |
29.12.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Domen, Frank
/ Schokker, Ramon D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Engelberts, Jos
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Brands, Mattie
/ Heezik van, Corne 't Lamke 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Hendriks, Jos
/ Beuken, John D'r Dikke Sjtee 1 |
Gelijkspel |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Bree van, Ton
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Bogaert van, Frans
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Winst |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys 1 |
Winst |
12.05.2017 NTVB Beker Terugvalronde 3. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Strikker, Maurice
/ Tokaya, Eddy De Bekker 3 |
Winst |
05.05.2017 1e Klasse 18. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert Dat Boys |
Winst |
21.04.2017 1e Klasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel De Rode Ridder |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
07.04.2017 NTVB Beker Terugvalronde 2. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Brands, Mattie
/ Heezik van, Corne 't Lämke |
Winst |
31.03.2017 1e Klasse 16. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Vincken, Vincent De Rode Ridder |
Caris, Paul
/ Frijns, Danny Randstad |
Winst |
27.01.2017 1e Klasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Essers, Ron
/ Conjour, Thei Beat Boys |
Winst |
20.01.2017 1e Klasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke |
Verlies |
13.01.2017 1e Klasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers |
Verlies |
06.01.2017 NTVB Beker Kwalificatie 4. Ronde |
Harenczyk, Rob
/ Jans, Arie De Rode Ridder |
Beckers, Rodny
/ Rinkens, Leon De Kroeg 1 |
Winst |
16.12.2016 1e Klasse 9. Speeldag |
Vincken, Vincent
/ Harenczyk, Rob De Rode Ridder |
Tummers, Harald
/ Starren, Roland Dat Boys |
Winst |
02.12.2016 NTVB Beker Kwalificatie 3. Ronde |
Vincken, Harry
/ Harenczyk, Rob De Rode Ridder |
Pirnay, Patrick
/ Tummers, Harald Dat Boys |
Winst |
18.11.2016 1e Klasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Rob
/ van de Ven, Robert De Rode Ridder |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Winst |