Skip to main content

Speler > Hanssen, Rick

Hanssen, Rick

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: Blauw Wit'62
Ricky's Pub - Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 4043
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
Open dubbel 12 160
2023
Open dubbel 12 160
2022
Heren dubbel 12 82
Open enkel 22 37
2020-2021
Heren dubbel 40 96
Heren classic 8 74
Heren enkel 6 33
2019
Heren dubbel 12 121
2018
Heren dubbel 13 115
2017-2018
Heren 27 58
Heren classic 30 31
2016-2017
Heren 9 118
2015-2016
Open 14 155
2014-2015
Open 10 254
2013-2014
Open 23 289
2012-2013
Open 23 174
2011-2012
Open 9 196
2010-2011
Open 1 88
2009-2010
Open 16 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 6 36
NK 2023 Open Enkel Zo., 24.09.2023 13 32
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 4 45
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 10 47
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg open dubbel Za., 04.02.2023 10 41
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 17 42
2022
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 10 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 18 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 5 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 9 28
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Hoofdklasse Vr., 15.04.2022 3 3
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 4 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 3 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 17 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 6 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 9 45
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 2 4
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 18 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 8 54
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 5 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 5 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 5 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 2 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 4 8
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 4 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 2 18
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 2 10
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 1 4
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 8 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 3 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 10 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 13 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 29 53
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Classic Dubbel Za., 05.05.2018 6 6
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 05.05.2018 2 6
2017-2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 11 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 5 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 7 37
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 1 45
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 9 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 2 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 5 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 19 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 1 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 2 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 24 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 9 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 20 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 6 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 7 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 3 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 4 42
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 8 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 2 24
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 1 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 5 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 2 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 3 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 5 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 2 47
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 3 16
Winterkampioenschappen 2010 gulpen Open dubbel Vr., 22.10.2010 2 2
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 16 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 6 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 33 75
2007-2008
Preveso Huls DYP Zo., 11.03.2007 9 17
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 4 33
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Ricky's Pub SBZL
2023
De Paardestal NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Ricky's Pub SBZL
2022
De Paardestal NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Bekker SBZL
2020-2021
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse
De Bekker SBZL
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 1 N.T.L
2016-2017
't Trefpunt 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
de Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
2011-2012
De Bekker 1 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 1 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Eerens, Mitch
Leonhakkers
Verlies
24.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Meentz, Devin Verlies
24.09.2023
NK 2023
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Krijgsman, Rens Winst
24.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Thakoersingh, Stanley Verlies
24.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Czako, Gabor Verlies
24.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Eerens, Mitch Verlies
24.09.2023
NK 2023
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Camp op den, Shem Winst
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Camp op den, Shem
De Spechvogels
Winst
23.03.2023
SBZL
5. Speeldag
Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Simons, Bart
De Choufkes
Winst
22.12.2022
SBZL
3. Speeldag
Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Boeckmans, Maxime
The Belgian Challengers I
Verlies
08.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.02.2024
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Eykenboom, Ron / Adriaanssen, Jeffrey
De Kroeg 1
Verlies
16.02.2024
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Senden, Dave / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Sijben, John / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
01.02.2024
SBZL
9. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Sijben, John / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
26.01.2024
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Notenbalk 1
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Andelhofs, Joel / Meurmans, Johnnie
Team Limburg
Verlies
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Wijers-Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Meurmans, Johnnie / Vastmans, Bart
Team Limburg
Winst
18.01.2024
SBZL
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Mordant, Danielle
Ricky's Pub
Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan
Team Limburg
Verlies
12.01.2024
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Caldenborgh, van, Chris
Eijsden 1
Winst
15.12.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Bartholome, Thom / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Frijns, Bjorn / Heuvel van den, Dave
Eijsden 3
Winst
08.12.2023
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Naranjo, Juan / Gouders, Freddy
Boskai 1
Winst
01.12.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Bakker, Willy / Partouns, Harrie
Boskai 2
Winst
24.11.2023
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Bremmers, Jo / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Leu, Gunnar / Ouweleen, Kim
Club Foos
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Mathot, Niels / Ouweleen, Kim
Club Foos
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
de Visscher, Kevin / Stoute, Tamara
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Teschauer, Denise / Vercaemere, Annelore
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Dijk van, Steven / Czako, Gabor
Megalodon
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Czako, Andras / Feher, Laszlo
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Leu, Gunnar / Ouweleen, Kim
Club Foos
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Chamuleau, Raoul / Leu, Gunnar
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Habets, Henk / Starren, Elroy
De Hakkers
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Ferdinandus, Alexander / Van Tilburg, stanley
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Pröpper, Jochen / Numan, Wouter
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Sijben, John / Slegers, Luvic
Vintage
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Hanssen, Rick / Meentz, Devin
De Paardestal
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon
Vintage
Winst
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Habets, Henk / Swinkels, Jeffrey
Leonhakkers
Verlies
16.11.2023
SBZL
3. Speeldag
Mordant, Danielle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Coenen, Davy / Coenen, Danilo
Leonhakkers
Verlies
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
27.10.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Senden, Jim / Goossens, Biek
Ricky's Pub 1
Winst
20.10.2023
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
Ut Helke 1
Winst
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Franssen, Ties / Vanhingel, Herman
Boskai 2
Winst
23.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Winters, Sander / Roodhorst, Emile Verlies
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo Winst
22.09.2023
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Bartholome, Thom / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Groothausen, Ramon / Kan van, Roger
De Notenbalk 1
Winst
15.07.2023
TBNL Pro tour
Halve finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
15.07.2023
TBNL Pro tour
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Neefs, Tim / Otten, Yuri Winst
09.06.2023
ZOH Beker
Finale
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
19.05.2023
ZOH Beker
Halve finale
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Souren, Hasso / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
12.05.2023
ZOH Beker
Kwart finale
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Winst
05.05.2023
ZOH Beker
3. Ronde
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Thijssen, Hubert / Werlotte, Maurice
Boskai 2
Winst
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers-Sauren, Mechtilde
Ricky's Pub
Camp op den, Shem / Jansen, Danny
De Spechvogels
Verlies
04.05.2023
SBZL
13. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Camp op den, Shem / Gobbels, Rob
De Spechvogels
Verlies
28.04.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Schmitz, Wiel / Bohland, Tom
Oude Heide 1
Verlies
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Winst
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Schmitz, Wiel / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Verlies
31.03.2023
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Wersch van, Thomas / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Smit, Marcel / Koenen, Dion
Boskai 1
Gelijkspel
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Kocpinar, Erol / Meschke, Ralf Winst
23.03.2023
SBZL
5. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Huybrechts, Wendy / Mertens, Jordy
De Choufkes
Winst
17.03.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Vandrey, Bernd / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Verlies
10.03.2023
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Aruvaino, Henk / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
03.03.2023
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
24.02.2023
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Wersch van, Thomas / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Slegers, Luvic / Sijben, John
Heukske 1
Winst
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Goossens, Biek / Raukema van, Folkert
De Bekker 1
Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Wensink, Rick Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Verlies
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Wensink, Rick Winters, Sander / Roodhorst, Emile Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Wensink, Rick Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Wensink, Rick van der Plas, Martin / Ramzan, Sufiyan Winst
04.02.2023
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Wensink, Rick Thakoersingh, Stanley / Westerbeek van Eerten, Maurits Winst
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Seetsen, Menno / Abels, Twan Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Dijk van, Steven / Simons, Bart Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Finale Extra ronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Coenen, Danilo / Swinkels, Jeffrey Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Halve finale Extra ronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick van der Plas, Martin / Kuhtreiber, Frenk Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Hanssen, Rick Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
13.01.2023
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Hanssen, Rick / Moonen, Mike
Blauw Wit'62 1
Meentz, Devin / Hermans, Harley
De Paardestal 1
Winst
06.01.2023
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Eijsden 1
Winst
22.12.2022
SBZL
3. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Bada, Morgane / Hubert, Guillaume
The Belgian Challengers I
Winst
22.12.2022
SBZL
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
Ricky's Pub
Themans, Raphael / Hubert, Guillaume
The Belgian Challengers I
Winst
22.12.2022
SBZL
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
Ricky's Pub
Boeckmans, Maxime / Themans, Raphael
The Belgian Challengers I
Verlies
16.12.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
08.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Wijers-Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
08.12.2022
SBZL
2. Speeldag
Mordant, Danielle / Hanssen, Rick
Ricky's Pub
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Winst
02.12.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Smit, Marcel / Meijs, Floris
Boskai 1
Winst
18.11.2022
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Moonen, Mike / Hanssen, Rick
Blauw Wit'62 1
Rondags, Roy / Jamin, Dennis
Boskai 2
Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Starren, Amber / Hermans, Twan
Ricky's Pub
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Graaf, de, Wesley / Hanssen, Rick
De Paardestal
Biermans, Yves / Raven, Rocco
Ricky's Pub
Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Janssen, Luis / Kretschmer, Andreas
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Hanssen, Rick / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Baars, Bernd / Baars, Marius
Foosworks Euregio I
Winst
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Baars, Marius / Janssen, Luis
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Graaf, de, Wesley
De Paardestal
Baars, Bernd / Kretschmer, Andreas
Foosworks Euregio I
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Jongen, Bas / Hanssen, Rick
De Paardestal
Hermans, Twan / Eliaerts, Randy
Ricky's Pub
Verlies
05.11.2022
NTL VOORRONDES
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Dost, Mark / Cochet, Dimitri
Ricky's Pub
Winst
05.11.2022
NTL VOORRONDES
4. Speeldag
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Hansen, Yannik / Droese, Felix
Boofken Rotterdam
Gelijkspel