Speler > Bergwanger, Walter |
---|
Bergwanger, Walter |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
De Wolfjes |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54590 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Wolfjes 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
D'r Springbron 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
D'r Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
D'r Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Prick | Zomercompetitie poule B |
Dr Prick 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
D'r Prick 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Dr Prick 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Dr Prick 1 | ZOH Hoofdklasse |
Dr Prick 3 | ZOH 2A |
Dr Prick 4 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Paulissen, Jos
/ Stitzinger, Frank De Kokerel 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Camp, op den, Ralph
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Buccella, Claudio
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bruystens, Theo
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Krichel, René
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Peters, Jos
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Wings, Paul
/ Wagenveld van, Kevin Blauw Wit'62 2 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Gebhardt, Karl-Heinz
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Duckers, Marco
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Hartmann, Willy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Otten, Thijs
/ Linden van de, Rob De Poart 1 |
Winst |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Kazmierczak, Jean
/ Fransen, Antwan Pipo Boys 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
28.10.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Huntjens, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Roberts, Joel
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hoebink, Patrick
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Karzick, Jurgen
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Peters, Jos
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Eggen, Bert
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Niels, John
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Starren, Amber
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
28.02.2020 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Crombach, Daniël
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Niels, John
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Pereboom, Herman
/ Brans-Brabant, Steve Beat Boys 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Heuser, Tobias
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Frusch, Roger
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Bleijleven, Leon
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gilissen, Pascal
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Dassen, Math
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Pereboom, Herman
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Haanen, Raymond
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Gerets, Christian
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Berben, Vivian
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
03.05.2019 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Verboeket, Patrick De Wolfjes 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Koch, Wiel
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Reulings, Micha
/ Krichel, René D'r Springbron 1 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Reulings, Alex
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Gilissen, Pascal
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Koch, Wiel De Wolfjes 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Wenders, Dennis
/ Wersch van, Thomas Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Deveu, Philip
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Hermans, Angelo
/ Kerbusch, Arno 't Lämke 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Moes, Naomi
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Loo van, Danny
/ Bleijleven, Leon De Kroeg 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Driessen, Roger
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Coenen, Youri
/ Brans-Brabant, Mike Beat Boys 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Offermans, Jo
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Glezer, Marcel
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Hermans, Angelo
/ Walthie, Herman 't Lämke 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Moes, Naomi
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Abrahams, Maurice
/ Cruts, Roger De Sport 1 |
Winst |
27.04.2018 ZOH Beker 1e klasse Kwart finale |
Bruystens, Theo
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Voorst van, Jo
/ Moonen, Bjorn Dingus 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Janssen, Jozef
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bergwanger, Walter
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Verlies |