Speler > Essers, Maurice |
---|
Essers, Maurice |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
De Bulldozers |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 24736 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Pro | 63 | 152 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 17 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 5 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 8 | 46 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
De Bulldozers 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
De Bulldozers 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
De Bulldozers 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Ashley's Army 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
Ashley's Army 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
Fauquemont 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
Fauquemont 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Fauquemont | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
DAT Boys 1 | Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 4 |
2014-2015 | |
't Flaterke | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
Flaterke | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Fauquemont 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Fauquemont | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2010-2011 | |
Fauquemont | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
Fauquemont | ZOH Hoofdklasse |
t Flaterke 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Stitzinger, Frank
/ Paulissen, Jos De Kokerel 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Aelmans, Ralf
/ Mullenders, Maurice Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Sintzen, Kai
/ Bleijleven, Leon Fratelli 2 |
Gelijkspel |
26.01.2024 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Bergwanger, Walter
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Nuiten, Maikel
/ Stulting, Rob De Kokerel 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Mullenders, Maurice
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Steegmans, Daniela
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Lahaye, Andre
/ Ropers, Harry 't Brook 1 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Hoeksma, Hein
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Evans, David
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Winst |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Verlies |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Habets, Henk
/ Smits, Danny De Hakkers 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 1e Klasse 22. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Keularts, Peter
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Paffen, Jo
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Benoit, Bernd
/ Dreessen, Nick D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Schiffers, Fer
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Nacken, Hub
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Colbers, Ronny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Reumerman, Michel De Bulldozers 1 |
Eerens, Mitch
/ Hataney, Servio Ut Helke 1 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Franssen, Jo
/ Abels, Twan 't Tepke 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Hermans, Harley
/ Smeets, Johnny De Paardestal 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Pereboom, Herman
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Eerens, Patrick
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Hendriks, Hub
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Aarts, Philip
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Spijkers, John
/ Jansen, Joey In de Vrie 1 |
Gelijkspel |
01.04.2022 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Feller, Richard
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Ashley's Army 1 |
Zeeuw de, Ger
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Daenen, Alex
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Ashley's Army 1 |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
17.01.2020 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Hataney, Eugene
/ Bruijnen, Randy 't Tonneke |
Verlies |
10.01.2020 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Penders, Yvonne
/ Braek in de, Remi De Bekker 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Moenen, Jose
/ Wilders, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
20.12.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 1 |
Gelijkspel |
15.11.2019 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Gelijkspel |
08.11.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Wenders, Math
/ Niks, Patrick 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
01.11.2019 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Star Club 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Tonneke |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Ashley's Army 1 |
Strikker, Maurice
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Wijers, Jos The Eagles 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Koerts, Jakub
/ Vries de, Wesley 't Tepke 1 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Scheepers, Peter
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Penders, Yvonne
/ Camp op den, Michel De Bekker 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Brouwers, Bjorn
/ Vincken, Harry De Rode Ridder 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 3. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Vroomen, Jan
/ Dautzenberg, Leon D'r Prick 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Marquaire, Bas
/ Franssen, Roger Da Capo 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Vanhommerig, Frank
/ Groll, Jens Smidter Boys 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Hertogs, Loed
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Nelissen, Bart
/ Meijers, Guij De Jokers 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Packbeers, Wim
/ Koerts, Jakub 't Tepke 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Reubsaet, Eddy
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn De Rode Ridder 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Kicken, Mat
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Breuer, Wiel
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Stevens, Richard
/ Lahaije, Johan De Komiek 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Franssen, Bjorn
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Verlies |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Meyer, Richard Fauquemont 1 |
Fransen, Antwan
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Meyer, Richard
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Daenen, Alex
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Meyer, Richard
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Stams, Huub
/ Lamberts, Ger 't Trefpunt 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Meyer, Richard Fauquemont 1 |
Can van, Joost
/ Ritzen, Harry Smidter Boys 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Meyer, Richard
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Gelijkspel |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Habets, Ivo
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
09.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Crombach, Jeroen
/ Groll, Jens Smidter Boys 1 |
Gelijkspel |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Odekerken, Johan Fauquemont 1 |
Kunze, Daniel
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Essers, Maurice
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Fransen, Antwan
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |