Speler > Wolfs, Michael |
---|
Wolfs, Michael |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2339 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
Semi-Pro | 87 | 156 |
2012-2013 | ||
Semi-Pro | 45 | 84 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 13 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 5 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Semi-Pro Dubbel | Za., 26.10.2013 | 9 | 13 |
Trefcentrum | TreeBeek | Kwalificatie | Za., 26.10.2013 | 34 | 42 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
White Horse 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Oost Eijsden 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
Oost Eijsden | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Oost Eijsden | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
Du Commerce 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
Parasol 1 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup Finale, Challenge Cup poule B5 |
Du Commerce 2 | Zomercompetitie poule C |
2012-2013 | |
Parasol 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Parasol 1 | 2A |
2010-2011 | |
Parasol | 2A |
2009-2010 | |
Parasol | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Dingena, Marcel
/ Martinali, Jeffrey Boskai 3 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Gobbels, Rob
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Gouw, Kevin
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Heukske 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Bleus, Danny
/ Meerakker van de, Wim Oude Heide 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Doorn van, Hai
/ Boelen, Rob De Jokers 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Voorwald, Ronald
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Bartels, Danny
/ Arts, Roger Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Smeets, Cindy
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Custers, Mark
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Hoeksma, Hein
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Bruystens, Theo
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Franssen, Fer
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Koerts, Jakub
/ Claus, Dennis Dingus 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Keularts, Peter
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Senden, Jim
/ Stevens, Jurgen De Bekker 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Winst |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Dijk van, Stephan
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Raets, Leo
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Koussen, Rene
/ Offermans, Jo D'r Springbron 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Duckers, Marco
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Custers, Mark
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Aretz, Frans
/ Theunissen, John Der Busch 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Wishaupt, Glenn
/ Schmitz, Sven De Bekker 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Steenbakkers, Glenn Beat Boys 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Warnier, Stefan
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Brouns, Jos
/ Schreinemacher, Jos D'r Springbron 1 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Berben, Vivian
/ Steegmans, Daniela De Kroeg 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Paulissen, Jos
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gelijkspel |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Buss, Bernd
/ Bosch, Edwin D'r Prick 2 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Maas, Danny
/ Wolfs, Michael De Sjmied 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro De Bekker 2 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Dingena, Donny
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Wijnants, Lou
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Braken, Bert
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Romeyn, Edwin Dingus 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Hessels, Roland
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Stitzinger, Louis
/ Martinali, Jeffrey Da Capo 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Hollanders, Roland
/ Coolen, Ivo 't Straotsje 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Benoit, Bernd
/ Smeets, Cindy D'r Koffereck 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Thieme, Ferry
/ Brands, Danny De Pitsers 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Mortiaux, Peter
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Loyson, Maurice
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Reubsaet, Eddy
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Straube, Rick
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Breemen, Tony
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Partouns, Maurice White Horse 1 |
Engels, Jo
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
07.09.2018 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Partouns, Maurice
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Asselmans, Redondo
/ Saya, Refaja 't Straotsje 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Kokelkoren, Jacques
/ Vanaschen, Robin D'r Koffereck 1 |
Winst |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Ras, Lou
/ Winkens, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Eggen, Bert
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Bussens, Rob
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Bremmers, Ger
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Offermans, Jo
/ Reulings, Alex D'r Springbron 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Essers, Maurice
/ Reinders, Ger Fauquemont 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden 1 |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
01.12.2017 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
10.11.2017 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Wolters, Roel Oost Eijsden 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Franssen, Angelo
/ Pelzer, Frans D'r Koffereck 2 |
Winst |
29.09.2017 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Reijntjens, Richard
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Reumerman, Manuel
/ Kessen, Peter Fauquemont 1 |
Winst |
28.04.2017 Ere Afdeling 13. Speeldag |
Wintjens, Nick
/ Wolfs, Michael Oost Eijsden |
Habets, Henk
/ Biermans, Yves De Hakkers |
Verlies |
21.04.2017 Ere Afdeling 17. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Gelissen, Michelle
/ Gelissen, Sandro Napoleon |
Winst |
07.04.2017 NTVB Algemene Bekerronde Halve finale |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Gelijkspel |
24.03.2017 Ere Afdeling 15. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Dijk van, Ricky
/ Jongen, Kay De Bekker 1 |
Winst |
10.03.2017 NTVB Algemene Bekerronde Kwart finale |
Wolfs, Michael
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden |
Houben, Ron
/ Kempen, van, Ruud De Poart |
Verlies |
03.03.2017 Ere Afdeling 14. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Kools, Alain Oost Eijsden |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
10.02.2017 NTVB Beker Kwalificatie 5. Ronde |
Wolfs, Michael
/ Wolters, Roel Oost Eijsden |
Vos, Wim
/ Thorissen, Jack De Kroeg 1 |
Winst |
27.01.2017 Ere Afdeling 12. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Meijs, Dennis Oost Eijsden |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John 't Heukske |
Verlies |