Speler > Weller, Mike |
---|
Weller, Mike |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 2128 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 24 | 73 |
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 28 | 146 |
2013-2014 | ||
Open | 144 | 289 |
2012-2013 | ||
Open | 144 | 174 |
Semi-Pro | 38 | 84 |
2009-2010 | ||
Open | 21 | 180 |
Rookies | 2 | 42 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 2e/3e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 2 | 3 |
2015-2016 | |||||
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 49 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 5 | 23 |
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 29 | 38 |
White Horse | Eijsden | Semi Pro Dubbel | Za., 11.04.2015 | 5 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 52 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 33 | 60 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 17 | 34 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Kwalificatie | Za., 01.11.2014 | 21 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Open Dubbel | Za., 01.11.2014 | 17 | 33 |
1e TFN Toernooi | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Za., 01.11.2014 | 4 | 11 |
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 35 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Semi-pro | Za., 12.04.2014 | 5 | 13 |
2012-2013 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 33 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 29.03.2013 | 5 | 16 |
2009-2010 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2010 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 02.04.2010 | 61 | 121 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 8 | 104 |
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Tweede klasse | Vr., 13.11.2009 | 2 | 27 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Sjmied | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
De Sjmied | Eerste Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 1e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 3 |
2014-2015 | |
De Sjmied | 2A, Beker, Beker tweedeklasse, Challenge Cup poule E |
2013-2014 | |
De Sjmied | 1A, Beker, Beker eerste klasse, Challenge Cup poule B5 |
2012-2013 | |
De Sjmied 1 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
De Sjmied | Zomer competitie Poule 2 |
2011-2012 | |
De Sjmied 1 | 1A |
2010-2011 | |
D'n Hook 1 | 2B |
2009-2010 | |
D'n Hook | 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Mols, Mat
/ Arts, Cristian Boskai 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Gelijkspel |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Claus, Dennis
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Reiners, Sven
/ Ben van der, Pascal Heukske 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Vaessens, Jim
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Winst |
01.03.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus Ricky's Pub 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Heuser, Tobias
/ Meer van der, Wil Fratelli 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Theeuwen, Jelle
/ Theeuwen, Marvin Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Claus, Dennis
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Ropers, Gene
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verpoort, Gus
/ Gelissen, Sandro Ricky's Pub 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Erkens, Hub
/ Martens, Rob Oude Heide 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Brink van den, Erik
/ Woug van de, Willy De Jokers 1 |
Winst |
15.09.2023 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Nendels, Cornel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Vanhommerig, Frank
/ Theeuwen, Jelle Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
02.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Halve finale |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Maassen, Mark
/ Remmers, Frens Boskai 3 |
Verlies |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Smeets, Cindy
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker Kwart finale |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan Boskai 1 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 3. Ronde |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Houben, Ron
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Beckers, Richard
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Kazmierczak, Jean
/ Hertogs, Loed Pipo Boys 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Niels, John
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Vanaschen, Mario
/ London, Roger D'r Druje Eck 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Andriolo, Ralph
/ Wersch van, Hub Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Smeets, Michel
/ Surma, Joep Pipo Boys 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Holshuysen, Jo
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Dreessen, Nick
/ Benoit, Bernd D'r Druje Eck 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John De Bulldozers 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Weller, Mike
/ Haanen, Raymond Eijsden 1 |
Hartmann, Willy
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub D'r Springbron 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 1 |
Seroo, Cindy
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo Op de Bosch 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Huntjens, May
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Haanen, Raymond
/ Weller, Mike Eijsden 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gelijkspel |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Smeets, Ludwig
/ Vlecken, Kim De Wolfjes 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Weller, Mike
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Gelissen, Sandro
/ Verpoort, Gus De Bekker 2 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Herberghs, Sjef
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Weller, Mike
/ Brink, ten, Peter De Sjmied 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Bleijleven, Leon
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Nacken, Ton
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Theunissen, Maurice
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gustin, Jo
/ Stulting, Rob De Capucijn 3 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Wolfs, Michael
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Dijk van, Arnold
/ Straube, Rick Dingus 1 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Weller, Mike
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Lahaye, Andre
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Weller, Mike
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Brans-Brabant, Steve
/ Theunissen, Huub Beat Boys 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Custers, Mark
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Hermans, Angelo
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Moes, Naomi
/ Adriaansen, Raymond D'r Prick 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Berben, Vivian
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Winst |
29.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Kokelkoren, Helena
/ Kokelkoren, Jacques D'r Koffereck 1 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Theunissen, Marcel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Conjour, Thei
/ Pereboom, Herman Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Brouns, Jos
/ Maassen, Remco D'r Springbron 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Heidendaal, Ger
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Geurts, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Meessen, Robert
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Kerbusch, Arno
/ Walthie, Nicole 't Lämke 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Bruijnen, Sjaak
/ Bruijnen, Fred Da Capo 2 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Gielkens, Loek
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Scheepers, Peter
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Sour, Mick
/ Conjour, Thei Beat Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Goffard, Geoffreij
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Delft van, Bram
/ Meerendonk, van de, Nico Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Mulken van, David
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Eerens, Michel
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Weller, Mike
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |