Speler > Peters, Roger |
---|
Peters, Roger |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Blauw Wit'62 |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53582 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 117 | 147 |
2016-2017 | ||
Heren classic | 32 | 187 |
2014-2015 | ||
Rookie | 34 | 82 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 87 | 156 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Toernooi Blauw Wit | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 29.12.2017 | 41 | 51 |
2016-2017 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Algemene ronde | Vr., 30.12.2016 | 6 | 37 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e klasse | Vr., 30.12.2016 | 4 | 12 |
2015-2016 | |||||
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | Open Dubbel | Vr., 18.12.2015 | 12 | 45 |
Blauw Wit'62 | Eys-Wittem | 1e Klasse | Vr., 18.12.2015 | 1 | 14 |
2014-2015 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Za., 27.12.2014 | 56 | 64 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Rookie Dubbel | Za., 27.12.2014 | 4 | 14 |
2013-2014 | |||||
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Kwalificatie | Vr., 27.12.2013 | 66 | 75 |
Blauw Wit '62 | Eys-Wittem | Semi-Pro Dubbel | Vr., 27.12.2013 | 17 | 25 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Blauw Wit'62 2 | ZOH Overgangsklasse |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Blauw Wit'62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Blauw Wit '62 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Blauw Wit '62 2 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Blauw wit 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Blauw Wit 3 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Blauw Wit 3 | 2B |
2010-2011 | |
Blauw Wit 2 | Overgangs klasse |
Blauw Wit 3 | 1B |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Aruvaino, Henk
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Wagenveld van, Kevin
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Frusch, Roger
/ Willems, Raf De Poart 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Meessen, Klaudia
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gortges, Manfred
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Kazmierczak, Jean
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Peters, Roger
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Debets, Marthe
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Mullenders, Maurice
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Dassen, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Steegmans, Daniela
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Mullenders, Maurice
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Deswijzen, Gabriel
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Stams, Huub
/ Stams, Ed A Jen Kirch 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Huntjens, May
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Aelmans, Ralf
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Mulders, Peter
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Peters, Roger
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Meessen, Klaudia
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Walthie, Herman
/ Arts, Roger 't Lämke 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Flegel, Alfred
/ Gorissen, Patrick D'r Springbron 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Peters, Roger
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Jacquemont, Jos
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Meessen, Robert
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Moenen, Bianca
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Scheepers, Peter
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Hensels, Ton Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Peters, Roger
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Dijk van, Stephan
/ Voorst van, Jo Dingus 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Peters, Roger
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Bogaert van, Frans
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Mols, Bas
/ Mols, Maureen D'r Prick 2 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Vluggen, Damiano
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Peters, Roger
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Habets, John
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Heinen, Raymond
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Scheepers, Peter
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Deveu, Philip
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hermans, Jos
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Brans-Brabant, Mike
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.03.2019 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Schaft van de, Raymond
/ Loo van, Danny De Kroeg 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Herk van, Theo
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Geurts, May
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Verlies |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Sassen, Roland
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Jeukens, Ron
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Peters, Roger
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Broek van den, Jo
/ Hermans, Angelo 't Lämke 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Sassen, Roland
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Goldmund, Jurgen
/ Karzick, Jurgen D'r Prick 2 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gorissen, Patrick
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Schroyen, Raymond
/ Bouhamed, Karim De Kroeg 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Theeuwen, Cliff
/ Velthuis, Ben A Gen Baan 1 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Smeets, Ludwig
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hollanders, Sandy
/ Vrancken, Guy Da Capo 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Lardinois, Erik
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 2 |
Rouschop, Hans
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Verlies |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Beckers, Richard
/ Cox, Leon De Poart 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse A 23. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Lambertus, Han
/ Dierx, Wim Star Club 1 |
Gelijkspel |
06.04.2018 ZOH 1e klasse A 22. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Verlies |
16.03.2018 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Schins, Marcel
/ Larik, Floortje Dingus 2 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Wolters, Louis
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Buccella, Claudio
/ Bruystens, Theo De Wolfjes 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hataney, Servio
/ Maessen, Dennie 't Straotsje 2 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Verhoeve, Nico
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
05.01.2018 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Vermeer, Ronald
/ Majcherek, Martin Amicitia 1 |
Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 5. Ronde Voorronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Smeets, Rico / Weijer van de, Hans | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 4. Ronde Voorronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 3. Ronde Voorronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Hoebink, Patrick / Paffen, Jo | Winst |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit Achtste finale 2. Extra ronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Coumans, Johan / Kuipers, Ruud | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 2. Ronde Voorronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Laar van, Cyriel / Gilissen, Pascal | Verlies |
29.12.2017 Toernooi Blauw Wit 1. Ronde Voorronde |
Peters, Roger / Wolters, Louis | Lardinois, Erik / Herberichs, Sander | Winst |
22.12.2017 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Thomas, Tom
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Zee van der, Danny
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Cainero, Roberto
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Peters, Roger
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gustin, Jo
/ Arts, Cristian De Capucijn 2 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Gielis, Chris
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
13.10.2017 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bergwanger, Walter
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Moonen, Mike
/ Kortenray, Hubert Da Capo 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Pattiwael, Joshua
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Penders, Yvonne
/ Conjour, Thei De Bekker 3 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Muller, Jeffrey
/ Pieters, Giel D'r Springbron 2 |
Winst |
12.05.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Smeets, Jo
/ Wings, Paul D'r Aowe Kino |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Colbers, Ronny
/ Mulken van, David De Sjmied |
Gelijkspel |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Bartholomeus, Huub
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Nacken, Hub
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Hataney, Servio
/ Asselmans, Redondo 't Straotsje 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Eggen, Bert
/ Konings, Richard Pipo Boys |
Verlies |
10.02.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Karzick, Jurgen
/ Sturtz, Richard D'r Prick 2 |
Winst |
13.01.2017 ZOH 1A 15. Speeldag |
Peters, Roger
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Goffard, Geoffreij
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Verlies |
06.01.2017 ZOH 1A 14. Speeldag |
Gilissen, Pascal
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Magnee, Bert
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 4. Ronde Hoofdronde |
Gilissen, Pascal / Peters, Roger | Moenen, Bianca / Stevens, Richard | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 2. Ronde Hoofdronde |
Gilissen, Pascal / Peters, Roger | Dijk van, Steven / Adriaanssen, Jeffrey | Winst |
30.12.2016 Blauw Wit'62 1. Ronde Hoofdronde |
Gilissen, Pascal / Peters, Roger | Laarschot van de, Rodney / Schenk, Ziggy | Verlies |
30.12.2016 Blauw Wit'62 Kwart finale Hoofdronde |
Gilissen, Pascal / Peters, Roger | Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk | Verlies |
16.12.2016 ZOH 1A 13. Speeldag |
Jansen, Ger
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Jeukens, Ron
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |