Speler > Camp op den, Tim |
---|
Camp op den, Tim |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 5204 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2016-2017 | ||
Open | 26 | 80 |
Pro | 20 | 29 |
NTVB Challenger Ranking | 14 | 53 |
Heren classic | 40 | 187 |
2015-2016 | ||
Semi-Pro | 51 | 73 |
Mini master challenger | 22 | 69 |
2013-2014 | ||
Semi-Pro | 20 | 156 |
2012-2013 | ||
Open | 89 | 174 |
Semi-Pro | 25 | 84 |
2011-2012 | ||
Open | 96 | 196 |
Semi-Pro | 9 | 103 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Overgangsklasse | Vr., 08.12.2017 | 3 | 3 |
2016-2017 | |||||
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Open | Vr., 17.03.2017 | 9 | 14 |
4de NTVB challenger | The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven | Amateur | Vr., 17.03.2017 | 1 | 6 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Kwalificatie | Vr., 09.12.2016 | 20 | 52 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Open Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 15 | 32 |
Winterkampioenschappen 2016 | Café de Kroeg, Brunssum | Pro Dubbel | Vr., 09.12.2016 | 9 | 15 |
1e NTVB challenger | De Bekker - Stein | Open | Vr., 14.10.2016 | 3 | 12 |
2015-2016 | |||||
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Kwalificatie | Za., 07.05.2016 | 8 | 16 |
3e Mini master challenger Napoleon | Napoleon-Beek | Semi Pro | Za., 07.05.2016 | 1 | 6 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 11.12.2015 | 46 | 63 |
WinterKampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro Dubbel | Vr., 11.12.2015 | 17 | 23 |
2013-2014 | |||||
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi-Pro | Vr., 13.12.2013 | 2 | 30 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 70 | 92 |
2012-2013 | |||||
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Open dubbel | Za., 22.09.2012 | 9 | 16 |
Openings toernooi | Stein (de Bekker) | Semi-Pro | Za., 22.09.2012 | 3 | 8 |
2011-2012 | |||||
Star Club | Meerssen | Open dubbel | Za., 14.04.2012 | 9 | 24 |
Star Club | Meerssen | Semi-Pro | Za., 14.04.2012 | 9 | 12 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Vr., 06.04.2012 | 9 | 22 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 17 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Semi-Pro | Vr., 30.12.2011 | 1 | 12 |
Blauw wit | Eys-Wittem | Semi-Pro | Za., 17.12.2011 | 9 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 33 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Semi-Pro | Za., 03.12.2011 | 9 | 19 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
't Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2018-2019 | |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
't Heukske 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Heukske | Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
Kicker Dream-Boys | Zomercompetitie 2016 Poule B |
de Bekker 5 | Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Bekker 4 | 1A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
De Bekker 4 | 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
De Bekker 1/2 | Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1 |
De Bekker 4 | 1B, Beker, Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Bekker 4 | 2B |
2009-2010 | |
De Bekker 2 | Overgangs klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Janssen, Pascal
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Daenen, Alex
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Gelijkspel |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Spijkers, John
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Theeuwen, Marvin
/ Theeuwen, Jelle Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Monsuwe, Hans
/ Niks, Patrick Galouppe 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Arts, Cristian
/ Mols, Mat Boskai 3 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Czako, Gabor The Eagles 1 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Jansen, Joey
/ Vincken, Timothy De Kroeg 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Hacking, Xavier
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Jacquemont, Jos
/ Souren, Hasso Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Maas, Danny
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Arts, Roger
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Winst |
20.10.2023 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Winst |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Gerets, Christian
/ Evans, David De Poart 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Houben, Michael
/ Schmitz, Sven Ricky's Pub 2 |
Winst |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Haan, John
/ Max, Joep De Bulldozers 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Andriolo, Ralph
/ Mager, Bert Blauw Wit'62 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Mols, Mat
/ Voorwald, Ronald Boskai 3 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Essers, Maurice
/ Winkens, Peter De Bulldozers 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Wouters, Jean
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Maas, Danny
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Otten, Thijs
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Gouders, Freddy
/ Vandrey, Bernd D'r Prick 1 |
Verlies |
13.01.2023 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Lardinois, Erik
/ Schielen, Marco Blauw Wit'62 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Wagenveld van, Evert
/ Jacquemont, Jos Oud Bocholtz 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Paffen, Jo
/ Hoebink, Patrick Oud Bocholtz 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Franssen, Fer
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Beckers, Richard
/ Broek, Op 't, Dennis De Poart 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Aelmans, Ralf
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Jacquemont, Jos
/ Wagenveld van, Evert Oud Bocholtz 1 |
Winst |
15.07.2022 ZOH 1e Klasse Plaats 1-2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Duijkers, Bert
/ Loyson, Maurice DAT Boys 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Frusch, Jos
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Hoeksma, Hein
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Kohnen, Roderique
/ Muerders, Pascal D'r Druje Eck 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Frissen, Richard
/ Ropers, Gene DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Geurts, Sjaak
/ Seroo, Lei Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Aarts, Jan
/ Gustin, Jo Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Koll, Marco
/ Wagenveld van, Kevin Oud Bocholtz 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Niels, John
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Holshuysen, Jo
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Derhaag, Thei
/ Feller, Richard The Eagles 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Dupont, Jef
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH Hoofdklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Dijk van, Ricky
/ Ruyters, Kim In de Vrie 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Keijenberg, Ramon
/ Prickaerts, Niels A Gen Baan 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Ashley's Army 1 |
Gelijkspel |
10.01.2020 ZOH Hoofdklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Klunder, Roger
/ Meisters, Horst De Hakkers 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Hoofdklasse 12. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman De Capucijn 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH Hoofdklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Wersch van, Thomas
/ Wenders, Dennis Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH Hoofdklasse 3. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH Hoofdklasse 9. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Vroomen, Jan D'r Prick 1 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH Hoofdklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Vincken, Timothy
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
25.10.2019 ZOH Hoofdklasse 7. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Erkens, Hub
/ Schmitz, Wiel Oude Heide 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Schins, Marcel
/ Labruzzo, Maurizzio Dingus 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH Hoofdklasse 6. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Mennens, Dion
/ Brouwers, Bjorn In de Vrie 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Hoofdklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Coenen, Davy 't Heukske 1 |
Klunder, Roger
/ Wollgens, Thomas De Hakkers 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Dijk van, Ricky
/ Jans, Arie De Rode Ridder 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Budy, Ralf
/ Daemen, Niels De Jokers 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Wenders, Math
/ Packbeers, Wim 't Tepke 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Lamberts, Ger
/ Rembosz, Men 't Trefpunt 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Goossens, Biek
/ Henquet, Fer De Bekker 1 |
Gelijkspel |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Harenczyk, Ryan
/ Deckers, Hans D'r Bok 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Groothausen, Ramon
/ Eerens, Patrick De Komiek 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Gobbels, Rob
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Rouschop, Hans 't Heukske 1 |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
11.01.2019 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Sijben, John 't Heukske 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Winst |
04.01.2019 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Voncken, Frans
/ Knops, Andre Smidter Boys 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Eggen, Bert
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Abels, Twan
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Camp op den, Michel
/ Tokaya, Eddy De Bekker 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Stams, Huub
/ Eggen, Jo 't Trefpunt 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Otermans, Jan
/ Severins, Jo Bouwerwei 1 |
Winst |
05.10.2018 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack Fauquemont 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Smeets, Eric
/ Camp op den, Tim 't Heukske 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
07.09.2018 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Fratelli 1 |
Winst |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Atol, Rob
/ Remmers, Patrick Oost Eijsden 1 |
Winst |
20.04.2018 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Packbeers, Wim
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Winst |
13.04.2018 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Gobbels, Rob 't Heukske 1 |
Lamberts, Ger
/ Stams, Huub 't Trefpunt 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Ben van der, Pascal 't Heukske 1 |
Vonken, Wim
/ Franssen, Jo Smidter Boys 1 |
Verlies |
30.03.2018 ZOH Beker Overgangsklasse 3. Ronde |
Camp op den, Tim
/ Koch, Manfred 't Heukske 1 |
Michalski, Raymond
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Verlies |
23.03.2018 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Camp op den, Tim
/ Smeets, Eric 't Heukske 1 |
Deckers, Hans
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Winst |