Speler > Custers, Mark |
---|
Custers, Mark |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Eijsden |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65514 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Eijsden 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Eijsden 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Eijsden 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
De Sjmied 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Sjmied | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
29.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Seetsen, Menno
/ Wenders, Math Galouppe 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Custers, Mark
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Custers, Mark
/ Wolfs, Michael Eijsden 2 |
Peters, Jos
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Willems, Raf
/ Peters, Jos De Poart 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH 1e Klasse 14. Speeldag |
Custers, Mark
/ Goffard, Geoffreij Eijsden 2 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Meijs, Roger
/ Custers, Mark Eijsden 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Ruyters, Kim
/ Camp op den, Tim Dingus 1 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger Eijsden 2 |
Smeets, Cindy
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
27.05.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Custers, Mark
/ Haanen, Raymond Eijsden 1 |
Maes, Nathan
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark Eijsden 1 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Custers, Mark
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Haanen, Raymond
/ Custers, Mark Eijsden 1 |
Lenssen, John
/ Leise, Wiel De Paardestal 2 |
Gelijkspel |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Wolters, Louis
/ Meessen, Klaudia Blauw Wit'62 3 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Colbers, Ronny
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Nollgen, Martin
/ Enning, Renee Dingus 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Seuren, Dave
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Bertrand, Birgit
/ Koch, Robert D'r Prick 2 |
Winst |
26.04.2019 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Custers, Mark
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Remmers, Frens
/ Dingena, Donny 't Lämke 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Walthie, Herman
/ Maassen, Mark 't Lämke 1 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Coenen, Youri
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Winst |
11.01.2019 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Gielkens, Loek
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Winst |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Custers, Mark De Sjmied 1 |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo De Kroeg 2 |
Gelijkspel |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Dohmen, Herman
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse A 25. Speeldag |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Hollanders, Sandy
/ Bruijnen, Marco Da Capo 2 |
Winst |
30.03.2018 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied 1 |
Jacobs, Ingo
/ Jacobs, Ilja Amicitia 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Partouns, Maurice
/ Camps, Jordi White Horse 1 |
Verlies |
09.03.2018 ZOH Beker 1e klasse 3. Ronde |
Custers, Mark
/ Meijs, Roger De Sjmied 1 |
Magnee, Bert
/ Schurgers, Sander Star Club 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Schiffers, Fer
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 1e klasse 2. Ronde |
Custers, Mark
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Partouns, Maurice
/ Hesemans, Johnny White Horse 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Custers, Mark
/ Deveu, Philip De Sjmied 1 |
Bouhamed, Karim
/ Schaft van de, Raymond De Kroeg 2 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Bruijnen, Fred
/ Bruijnen, Sjaak Da Capo 2 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Custers, Mark
/ Colbers, Ronny De Sjmied 1 |
Schmeets, Ralf
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Gustin, Jo
/ Koch, Huub De Capucijn 2 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Custers, Mark
/ Warnier, Stefan De Sjmied 1 |
Strikker, Maurice
/ Henquet, Fer De Bekker 3 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Custers, Mark
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Steenbakkers, Wesley
/ Wilders, Patrick Op de Bosch 1 |
Verlies |
05.05.2017 ZOH 1A 25. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Dumont, Emanuel
/ Senden, Sven D'r Aowe Kino |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
07.04.2017 ZOH 1A 23. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Bree van, Ton
/ Geurts, May Der Busch |
Verlies |
24.03.2017 ZOH Beker 4. Ronde |
Custers, Mark
/ Mulken van, David De Sjmied |
Biermans, Niels
/ Vermeer, Albert D'r Bok 1 |
Verlies |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Hoekstra, Jacob
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
17.02.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Custers, Mark De Sjmied |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys |
Winst |
02.12.2016 ZOH 1A 12. Speeldag |
Custers, Mark
/ Weller, Mike De Sjmied |
Schurgers, Sander
/ Cainero, Roberto Star Club 1 |
Verlies |
25.11.2016 ZOH 1A 11. Speeldag |
Deveu, Philip
/ Custers, Mark De Sjmied |
Nacken, Ton
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Verlies |
18.11.2016 ZOH 1A 10. Speeldag |
Custers, Mark
/ Goffard, Geoffreij De Sjmied |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys |
Verlies |
30.09.2016 ZOH 1A 6. Speeldag |
Custers, Mark
/ Korbmacher, Marcel De Sjmied |
Frissen, Hub
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
02.09.2016 ZOH 1A 2. Speeldag |
Custers, Mark
/ Seuren, Dave De Sjmied |
Nacken, Ton
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Winst |