Speler > Laumeyer, Frank |
---|
Laumeyer, Frank |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Graefke |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 51475 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
't Graefke 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
't Graefke 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
D'r Koffereck 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
D'r Koffereck 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
D'r Koffereck | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
Allure Vols | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Allure Vols 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
Allure Vols 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Allure Vols | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Allure Vols 1 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Allure Vols 1 | ZOH 2A |
Allure Vols 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Meij, de, Francis
/ Bovens, Jo A Jen Kirch 2 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Habets, John
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Biermans, Piet
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Boskai 4 |
Winst |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Nacken, Hub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Gijsens, Rob
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Vallinga, Maikel
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
10.11.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Gerrekens, Hub
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ London, Roger 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Schaap, Kenneth
/ Becker, Piet Oud Genhei 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Boskai 4 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Sijen, Ad
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Laurens, Wiel
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Berg, Henk D'r Bok 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franken, Marco
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Sangers, Rene
/ Cannea, Pietro D'r Bok 1 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cannea, Pietro
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Willekes, Andre
/ Willekes, Bryan Carboon 1 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Halen-Leeuwen van, Brigitte
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Gelijkspel |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Smeets, Maurice D'r Bok 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Starren, Roland
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Ortmans, Stan De Bekker 3 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Vallinga, Maikel De Bekker 3 |
Gelijkspel |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 10. Speeldag |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Pariussa, Anthony
/ Janssen, Tony De Bekker 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Schaap, Kenneth
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
06.05.2022 ZOH 3e klasse 8. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Knubben, Jefke
/ Kesselaer, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Delft van, Bram
/ Smeets, George Oude Heide 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Vrancken, Jordi
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Adriaansen, Raymond 't Graefke 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Coumans, Johan
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Lempers, Peter
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Franssen, Ties
/ Vanhingel, Herman Boskai 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Bakker, Willy
/ Partouns, Harrie Boskai 2 |
Verlies |
06.03.2020 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
28.02.2020 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Laumeyer, Frank
/ Muyrers, Hans 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Zanders, Peter
/ Vermeer, Albert D'r Bok 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Laumeyer, Frank
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Peeters, Ruud
/ Schoonens, Peter De Sport 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Schoonens, Peter
/ Eulink, Albertus De Sport 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Raets, Leo
/ Jacobs, Ingo Amicitia 1 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Mounadi, Salah
/ Stelmashchuk, Costya Da Capo 2 |
Winst |
15.11.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Ehmke-Roesich, Kirsten 't Graefke 1 |
Kanters, Sandra
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 4 |
Winst |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate White Horse 1 |
Winst |
25.10.2019 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Statucki, Roy
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 2e klasse A 3. Speeldag |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Goessens, Anita
/ Partouns, Anita De Capucijn 3 |
Verlies |
03.05.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Smeets, Nico
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Simons, Veerle
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Linden van der, Richard
/ Bovens, Rinaldo Star Club 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Abrahams, Maurice
/ Wijlaars, Martin De Sport 1 |
Winst |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Hassing, Jan
/ Hitters, Chris Amicitia 1 |
Verlies |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Lechner, Ger
/ Paulissen, Leon Bouwerwei 1 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Ehmke, Stephan
/ Dijk van, Steven 't Graefke 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Winst |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kohnen, Roderique D'r Koffereck 2 |
Bakker, Sjaak
/ Bakker-De Bruin, Paula D'r Bok 2 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Laurens, Wiel
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 3 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Schroen, Dave White Horse 2 |
Winst |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Gelijkspel |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Bongers, Robin
/ Bongers-Klippert, Desiree White Horse 2 |
Winst |
21.12.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Smeets, Nico D'r Koffereck 2 |
Czako, Andras
/ Czako, Gabor Carboon 1 |
Winst |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kohnen, Roderique D'r Koffereck 2 |
Kanters, Sandra
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kohnen, Roderique D'r Koffereck 2 |
Ummels, Jan
/ Bartholomeus, Huub Star Club 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Franssen, Angelo
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Wijlaars, Martin
/ Geurts, Goswin De Sport 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Vanweersch, Dominique D'r Koffereck 2 |
Poelmans, John
/ Korver, Emile Amicitia 1 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Vanaschen, Robin D'r Koffereck 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Vanaschen, Robin
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Laumeyer, Frank
/ Maassen, Jurgen D'r Koffereck 2 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 3 |
Verlies |
28.09.2018 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Vermeer, Albert
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Winst |
21.09.2018 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Jansen, Roel
/ Zee van der, Rob D'r Bok 3 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Heuvel van den, Dave
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Winst |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Laumeyer, Frank
/ Kohnen, Roderique D'r Koffereck 2 |
Poelmans, John
/ Biesmans, Karel Amicitia 2 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |