Speler > Harenczyk, Roman |
---|
Harenczyk, Roman |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
D'r Bok |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54608 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2014-2015 | ||
Open | 145 | 254 |
Semi-Pro | 90 | 146 |
2011-2012 | ||
Rookies | 19 | 85 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2014-2015 | |||||
White Horse | Eijsden | Kwalificatie | Za., 11.04.2015 | 25 | 38 |
White Horse | Eijsden | Rookie Dubbel | Za., 11.04.2015 | 1 | 9 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 36 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 33 | 54 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Semi Pro Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 17 | 29 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
D'r Bok 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
D'r Bok 1 | ZOH 3e klasse Play-off Kampioen, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
D'r Bok 2 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
D'r Bok 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2018-2019 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2017-2018 | |
D'r Bok 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
D'r Bok 2 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2015-2016 | |
D'r Bok 2 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2014-2015 | |
D'r Bok 1 | ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Carboon 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Carboon 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Carboon 3 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Carboon 2 | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Carboon 2 | ZOH 3A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Nacken, Hub Oude Heide 2 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Czako, Andras Oud Genhei 1 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Huntjens, May
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Coenen, Youri
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Gelijkspel |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Willems, Sander
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Czako, Andras
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Braken, Bert
/ Gerrekens, Hub De Smid 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Gelijkspel |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Niks, Patrick
/ Monsuwe, Hans Galouppe 1 |
Winst |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Steinbach, Weiro
/ Camp, Op den, Bas Ricky's Pub 3 |
Winst |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Boskai 4 |
Winst |
09.06.2023 ZOH Beker 3e Klasse Finale |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Gelijkspel |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 6. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Biermans, Piet
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 3. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 2. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Kampioen 1. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Ortmans, Stan
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Schoonens, Peter
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Bartholome, Thom
/ Verheijden, Yvo Blauw Wit'62 1 |
Verlies |
20.01.2023 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Vallinga, Maikel
/ Verdonschot, Danny De Bekker 3 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Smeets, George
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Ortmans, Stan
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Willekes, Andre
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 3e Klasse 3. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Bongers, Robin
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Vermeer, Albert
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Lehmann, Dietmar
/ Wetzels, Pascal De Bekker 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 3e klasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Stelmashchuk, Costya
/ Hermans, Christopher Da Capo 2 |
Verlies |
08.04.2022 ZOH 3e klasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Wintjens, Nick
/ Wolters, Roel Eijsden 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 2 |
Coumans, Johan
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 3e klasse 3. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Calvia, Angelo
/ Dassen, Marc Boskai 4 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 3e klasse 2. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Harenczyk, Ryan
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 2. Ronde |
Zeeuw de, Ger
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Ashley's Army 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Caldenborgh, van, Chris
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Verlies |
07.02.2020 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Vries de, Henry
/ Franssen, Jo 't Tepke 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Goossens, Biek
/ Weijzen, Ben De Bekker 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Franssen, Jo
/ Vries de, Henry 't Tepke 1 |
Gelijkspel |
13.12.2019 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Knubben, Jefke D'r Bok 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Ashley's Army 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
22.11.2019 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Knubben, Jefke
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Hollanders, Sandy
/ Hollanders, Jo Da Capo 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Asselmans, Redondo
/ Eerens, Mitch 't Tonneke |
Verlies |
27.09.2019 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Heidendaal, Ger
/ Wenders, Math 't Tepke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Weijzen, Ben
/ Strikker, Maurice De Bekker 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH Overgangsklasse 2. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Lahaije, Johan
/ Stevens, Richard De Komiek 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Bakker, Lejo D'r Bok 1 |
Spijkers, John
/ Ruyters, Kim De Rode Ridder 1 |
Gelijkspel |
03.05.2019 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Libens, Jack
/ Haegmans, John Fauquemont 1 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH Overgangsklasse 6. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Sulman, Marco
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Winst |
12.04.2019 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Schielen, Marco
/ Lardinois, Erik Blauw Wit'62 2 |
Winst |
05.04.2019 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Garnier, Jean
/ Steenbakkers, Wesley De Komiek 1 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice Fauquemont 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
25.01.2019 ZOH Beker Overgangsklasse 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Winst |
18.01.2019 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Bakker, Lejo D'r Bok 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
14.12.2018 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Spijkers, John
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Bussens, Rob
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Wersch van, Hub
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
16.11.2018 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Walthouwer, Sascha
/ Lejeune, John De Komiek 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Zeeuw de, Ger D'r Bok 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Houben, Ron
/ Conjour, William De Poart 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Schmitz, Sven D'r Bok 1 |
Voncken, Frans
/ Vonken, Wim Smidter Boys 1 |
Winst |
21.09.2018 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Eggen, Bert
/ Boogaart, van den, Jan Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
31.08.2018 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Reubsaet, Eddy
/ De Jong, Jeroen De Bekker 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Mager, Bert
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH Overgangsklasse 26. Speeldag |
Sangers, Rene
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Dohmen, Coen
/ Franiczek, Wiel Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
02.03.2018 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Schielen, Marco
/ Theunissen, Maurice Blauw Wit'62 2 |
Winst |
23.02.2018 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Partouns, Cyriel
/ Vanhingel, Dominic Oost Eijsden 1 |
Verlies |
02.02.2018 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Boelen, Rob
/ Daenen, Alex De Jokers 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH Overgangsklasse 13. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Holshuysen, Jo D'r Bok 1 |
Oirschot van, Wiel
/ Bergman, Bert Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
15.12.2017 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Michalski, Raymond
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Pelzer, Dave
/ Habets, John Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim 't Heukske 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Schmitz, Sven
/ Harenczyk, Roman D'r Bok 1 |
Theunissen, Marcel
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
05.05.2017 ZOH Overgangsklasse 25. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Atol, Rob
/ Theunissen, Huub Beat Boys |
Winst |
28.04.2017 ZOH Overgangsklasse 24. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Verboeket, Patrick
/ Smeets, Angela De Wolfjes |
Winst |
07.04.2017 ZOH Overgangsklasse 23. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Meyer, Richard
/ Reumerman, Manuel Fauquemont |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 2 |
Voorst van, Jo
/ Dijk van, Arnold Dingus 1 |
Winst |