Speler > Frols, Mark |
---|
Frols, Mark |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54179 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2017-2018 | ||
ZOH Bokaal | 117 | 147 |
2015-2016 | ||
Rookie | 23 | 49 |
2014-2015 | ||
Rookie | 44 | 82 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
Limburgs Kampioenschap 2022 | Landgraaf | 1e Klasse | Vr., 15.04.2022 | 2 | 3 |
2017-2018 | |||||
Carnaval Toernooi | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Vr., 09.02.2018 | 16 | 18 |
2016-2017 | |||||
Dingus Carnavalstoernooi | Café Dingus - Heerlen | Kwalificatie | Vr., 24.02.2017 | 10 | 16 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | A-Ronde | Za., 17.12.2016 | 20 | 16 |
Dingus Kersttoernooi | Cafe Dingus, Heerlen | B-Ronde | Za., 17.12.2016 | 4 | 7 |
2015-2016 | |||||
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 25.03.2016 | 52 | 74 |
Nederlandse Koppelkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 25.03.2016 | 5 | 17 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | Kwalificatie | Vr., 05.02.2016 | 5 | 23 |
Carnavals toernooi TVC Dingus | Heerlen | B-Ronde | Vr., 05.02.2016 | 9 | 11 |
2014-2015 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 03.04.2015 | 88 | 96 |
Nederlandse Kampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 03.04.2015 | 9 | 17 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2021-2022 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Dingus 1 | ZOH 1e klasse |
2019-2020 | |
Dingus 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Dingus 2 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2017-2018 | |
Dingus 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Dingus 2 | ZOH 1B, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Dingus 3 | Zomercompetitie 2016 Poule D |
Dingus 2 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
Dingus 2 | Zomercompetitie Poule C, ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse |
2013-2014 | |
Dingus 1 | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
Dingus 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
10.05.2024 ZOH Beker Overgangsklasse Kwart finale |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Heidendaal, Ger
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Winst |
26.04.2024 ZOH Overgangsklasse 22. Speeldag |
Frols, Mark
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Brink van den, Erik
/ Puts, Dennis De Jokers 1 |
Verlies |
19.04.2024 ZOH Overgangsklasse 21. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Michels, Frits
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Gelijkspel |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Frols, Mark
/ Ruyters, Kim Dingus 1 |
Ritzen, Harry
/ Hendriks, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Keularts, Peter
/ Hoebink, Patrick Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Wolfs, Michael
/ Partouns, Maurice Eijsden 2 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Heidendaal, Ger
/ Seetsen, Menno Galouppe 1 |
Winst |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Wetzels, Carlo
/ Moonen, Bjorn Boskai 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Bucks, Hans
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Winst |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Feller, Richard
/ Bergman, Pieter The Eagles 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
19.01.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Ubags, Gino
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH Overgangsklasse 12. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley Ricky's Pub 2 |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico Fratelli 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Aarts, Philip
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Custers, Michel
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Hendriks, Jos
/ Koll, Marco Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH Overgangsklasse 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Abels, Twan
/ Franssen, Jo Galouppe 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH Overgangsklasse 5. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Habets, Berry
/ Marks, Rene The Eagles 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH Overgangsklasse 4. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Koch, Manfred
/ Reiners, Sven Heukske 1 |
Winst |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Camp, op den, Ralph
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH Overgangsklasse 3. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Frissen, Richard
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH Overgangsklasse 1. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Hendriks, Hub
/ Leonard, Chris Ricky's Pub 2 |
Verlies |
09.06.2023 ZOH Beker 1e Klasse Finale |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Winst |
26.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse Kwart finale |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Winst |
19.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 3. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Seroo, Lei
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Winst |
12.05.2023 ZOH Beker 1e Klasse 2. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Hertogs, Loed
/ Smeets, Michel Pipo Boys 1 |
Winst |
05.05.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Reumerman, Michel
/ Breuer, Wiel De Bulldozers 1 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Remmers, Frens
/ Maassen, Mark Boskai 3 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Moonen, Bjorn
/ Wetzels, Carlo Boskai 3 |
Gelijkspel |
31.03.2023 ZOH 1e Klasse 20. Speeldag |
Frols, Mark
/ Schins, Marcel Dingus 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Seuren, Dave
/ Weller, Mike Eijsden 2 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Janssen, Richard
/ Eggen, Bert Pipo Boys 1 |
Winst |
27.01.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Souren, Hasso
/ Naranjo, Juan D'r Prick 1 |
Verlies |
06.01.2023 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Holshuysen, Jo
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry Eijsden 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Evans, David
/ Frusch, Roger De Poart 1 |
Winst |
14.10.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Eggen, Bert
/ Janssen, Richard Pipo Boys 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Geurts, Sjaak Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Hoebink, Patrick
/ Paffen, Jo Oud Bocholtz 1 |
Verlies |
15.07.2022 ZOH 1e Klasse Plaats 1-2 |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Spronck, Dave
/ Schillings, Jurgen DAT Boys 1 |
Verlies |
20.05.2022 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Maesen, Noel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Holshuysen, Jo Dingus 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Winst |
22.04.2022 ZOH 1e Klasse 6. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Loontjes, Sven
/ Vaessens, Jim DAT Boys 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Domen, Ruud
/ Meessen, Alexander Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Heezik van, Corne Boskai 3 |
Winst |
18.03.2022 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 1 |
Paffen, Jo
/ Ritzen, Harry Oud Bocholtz 1 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Schiffers, Fer
/ Lange, Klaus De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 1 |
Marks, Rene
/ Bucks, Hans The Eagles 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Tummers, Harald
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
20.02.2020 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Walthie, Nicole
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Muerders, Pascal
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Wouters, Maurice
/ Wouters, Jean De Smid 1 |
Gelijkspel |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Adriaansen, Raymond
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Basten, Hans
/ Quaedvlieg, Fons Der Bergbock 1 |
Winst |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Hermans, Rene
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Verlies |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Lemmens, Dave
/ Konigs, Ingmar Star Club 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Wetzels, Carlo
/ Voorwald, Ronald De Capucijn 3 |
Winst |
22.11.2019 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Lamberts, Ger
/ Lamberts, Remco 't Trefpunt 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Degens, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Rouschop, Hans
/ Slegers, Luvic 't Heukske 1 |
Gelijkspel |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Remmers, Frens
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Dopgen, Roland
/ Smeets, Cindy D'r Druje Eck 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Gijsens, Rob
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Opstal, Andre
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Gelijkspel |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Martens, Sven
/ Aarts, Jan De Pitsers 1 |
Winst |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Somers, Robert
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Lacroix, Jo
/ Smeets, Johnny De Paardestal 1 |
Verlies |
17.05.2019 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Bakker, Sjaak
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Stijns, Allan
/ Smeets, Maurice De Bekker 3 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter D'r Bok 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Petschnik, Ron
/ Mulders, Peter D'r Bok 3 |
Winst |
29.03.2019 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Statucki, Roy
/ Jansen, Roel D'r Bok 3 |
Winst |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Frols, Mark
/ Opstal, Andre Dingus 2 |
Ehmke-Roesich, Kirsten
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
15.03.2019 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Verhaeg-Weber, Jonita
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
08.03.2019 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Otermans, Jan
/ Theunissen, Melvin Bouwerwei 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Heuvel van de, Bert
/ Thimister, Roy White Horse 2 |
Winst |
15.02.2019 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Partouns, Mitchell
/ Havere van, Francois De Capucijn 3 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Somers, Robert
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Janssen, Jack
/ Ummels, Jan Star Club 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Eulink, Albertus
/ Boels, Arend De Sport 1 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2. Ronde |
Gielis, Chris
/ Frols, Mark Dingus 2 |
Paulissen, Jos
/ Stulting, Rob De Capucijn 2 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Korver, Emile
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Gelijkspel |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 2 |
Muyrers, Hans
/ Smeets, Nico D'r Koffereck 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Keularts, Peter
/ Sleen, van der, Bas Bouwerwei 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Frols, Mark
/ Gielis, Chris Dingus 2 |
Czako, Gabor
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Winst |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Gelijkspel |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Vrolings, John
/ Dorio, Alfredo D'r Bok 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Wouters, Wim
/ Ehmke, Stephan 't Graefke 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Simons, Veerle
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 3 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 2e klasse A 2. Speeldag |
Frols, Mark
/ Somers, Robert Dingus 2 |
Vanaschen, Robin
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Winst |