Speler > Muijs, Danielle |
---|
Muijs, Danielle |
Informatie |
Categorie: | Dames |
Vereniging: |
Oud Genhei |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70334 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Carboon 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Lempers, Peter
/ Schaeks, Jos 't Graefke 1 |
Verlies |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
London, Roger
/ Benoit, Bernd 't Graefke 1 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Herberghs, Sjef
/ Conjour, Thei Boskai 4 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Hey de, Huub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Lehmann, Dietmar
/ Peters, Jan Oude Heide 2 |
Verlies |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Goritzer, Pascal
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Laurens, Wiel
/ Amerongen jr, Albert D'r Bok 1 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Goritzer, Pascal
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Wouters, Wim
/ Habets, John 't Graefke 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Gerrekens, Hub
/ Braken, Bert De Smid 1 |
Verlies |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Gijsens, Rob
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Vermeer, Albert
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Simons, Veerle
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Schoonens, Peter Oud Genhei 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Verspeek, Yvi
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Smeets, George
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Dijk van, Daniel
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Czako, Andras Carboon 1 |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schoonens, Peter Oud Genhei 1 |
Verlies |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Spronck, Tim Carboon 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Verlies |
30.12.2022 ZOH 3e Klasse 4. Speeldag |
Imrei, Gabor
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Frijns, Bjorn
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Wijhe van, Jules
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Winst |
11.11.2022 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Wouters, Wim
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Cox, Jonas
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Dijk van, Steven
/ Muijs, Danielle Carboon 1 |
Wetzels, Pascal
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Imrei, Gabor Carboon 1 |
Adriolo, Karl
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Muijs, Danielle
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Eerens, Mitch
/ Schenk, Emiel Ut Helke 1 |
Verlies |