Speler > Schaap, Kenneth |
---|
Schaap, Kenneth |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Vereniging: |
Oud Genhei |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 70189 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 3e klasse Play-off Degradatie, ZOH 3e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 3e Klasse |
2021-2022 | |
Oud Genhei 1 | ZOH 3e klasse, ZOH Beker |
2019-2020 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2018-2019 | |
Carboon 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Muijs, Maurice Oud Genhei 1 |
Geurts, May
/ Degens, Jan A Jen Kirch 2 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Muijs, Danielle
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Jacobs, Kars
/ Franssen, Fer Dingus 2 |
Verlies |
05.01.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Becker, Piet
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Degens, Jan
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Muijs, Maurice
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Pariussa, Anthony
/ Verdonschot, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Becker, Piet Oud Genhei 1 |
Knubben, Jefke
/ Petschnik, Ron D'r Bok 1 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Becker, Piet Oud Genhei 1 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Winst |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Wouters, Maurice
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Koch, Guido
/ Gustin, Jo Boskai 4 |
Verlies |
13.10.2023 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Becker, Piet
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Conjour, William
/ Brans-Brabant, Mike Boskai 4 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Lemmens, Jim
/ Sijben, John Heukske 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Vliet, van, Jeffrey Oud Genhei 1 |
Peters, Jan
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Simons, Veerle
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
05.05.2023 ZOH Beker 3e Klasse 2. Ronde |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Camps, Jordi
/ Schroen, Dave Eijsden 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Simons, Bianca
/ Simons, Veerle Oude Heide 3 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 2. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 6. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Muijs, Danielle
/ Muijs, Maurice Carboon 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 5. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Hey de, Huub
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 4. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Senden, Leonie
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
24.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 3. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Peters, Wiel
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
10.03.2023 ZOH 3e klasse Play-off Degradatie 1. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Verlies |
24.02.2023 ZOH Beker 3e Klasse 1. Ronde |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 3e Klasse 10. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Smeets, Maurice
/ Statucki, Roy D'r Bok 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 3e Klasse 14. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
27.01.2023 ZOH 3e Klasse 7. Speeldag |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Dierks, Fabienne
/ Frijns-Rutjens, Kim Oude Heide 3 |
Gelijkspel |
13.01.2023 ZOH 3e Klasse 13. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Stalmans, Sandra
/ Knubben, Jefke Oude Heide 2 |
Winst |
06.01.2023 ZOH 3e Klasse 12. Speeldag |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Heuvel van den, Dave
/ Goessens, Renate Eijsden 3 |
Winst |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Lehmann, Dietmar De Bekker 3 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 3e Klasse 11. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ M'sabhi, Mounir Oud Genhei 1 |
Franken, Marco
/ Conjour, Danny De Bekker 3 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 3e Klasse 9. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Dijk van, Steven
/ Willekes, Andre Carboon 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 3e Klasse 8. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Huibers, Rolf Oud Genhei 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 3e Klasse 6. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Cox, Jonas Oud Genhei 1 |
Smeets, George
/ Heinen, Raymond Oude Heide 2 |
Verlies |
21.10.2022 ZOH 3e Klasse 5. Speeldag |
Cox, Jonas
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Bongers, Robin
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
M'sabhi, Mounir
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Roeleveld, Peter
/ Bleus, Danny Oude Heide 1 |
Verlies |
23.09.2022 ZOH 3e Klasse 2. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Czako, Andras
/ Dijk van, Steven Carboon 1 |
Verlies |
16.09.2022 ZOH 3e Klasse 1. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Wouters, Wim
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Lejeune, Marco
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 3e klasse 11. Speeldag |
Wijhe van, Jules
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Jamin, Dennis
/ Rondags, Roy Da Capo 2 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 3e klasse 9. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Adriaansen, Raymond
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 3e klasse 7. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Oud Genhei 1 |
Dierks, Fabienne
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 3e klasse 4. Speeldag |
Huibers, Rolf
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian Eijsden 2 |
Winst |
11.03.2022 ZOH 3e klasse 1. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Oud Genhei 1 |
Nacken, Hub
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Zee van der, Rob
/ Leeuwen, van, Marcel D'r Bok 2 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Ollargiu, Miranda
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Jamin, Dennis
/ Vrancken, Jordi Da Capo 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Ollargiu, Miranda Carboon 1 |
Vrancken, Jordi
/ Folkeringa, Brandon Da Capo 2 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Meessen, Klaudia
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Mulder, Henk Carboon 1 |
Partouns, Mitchell
/ Laumen, Dre De Capucijn 4 |
Gelijkspel |
27.09.2019 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Mulder, Henk
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Hendriks, Krit
/ Mortel, van de, Rik 't Weverke 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Mulder, Henk
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Statucki, Roy
/ Vrolings, John D'r Bok 2 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Schoffelen, Ralph
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Mulder, Ricardo
/ Meegen van, Marcel De Sport 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Schoffelen, Ralph Carboon 1 |
Opstal, Andre
/ Zweiphenning, Kymo Dingus 2 |
Verlies |
26.04.2019 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Senden, Jo
/ Poelmans, John Amicitia 1 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 2e klasse A 25. Speeldag |
Czako, Viktor
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Bongers, Robin
/ Wolters, Roel White Horse 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Peeters, Ruud
/ Peeters, Andy De Sport 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Roeleveld, Sonja
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Sandor, Anita Carboon 1 |
Grissen, Bert
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Gelijkspel |
18.01.2019 ZOH 2e klasse A 16. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Knubben, Jefke
/ Smolenaers, Bart D'r Bok 2 |
Verlies |
11.01.2019 ZOH 2e klasse A 15. Speeldag |
Ollargiu, Miranda
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Amerongen jr, Albert
/ Friesen, Paul D'r Bok 3 |
Verlies |
04.01.2019 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Vliet, van, Jeffrey
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Lempers, Peter
/ Biermans, Piet 't Graefke 1 |
Verlies |
21.12.2018 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Franssen, Angelo
/ Muyrers, Hans D'r Koffereck 2 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Larik, Floortje
/ Moonen, Bjorn Dingus 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Sandor, Anita
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Goessens, Renate
/ Magermans, Donny White Horse 2 |
Verlies |
23.11.2018 ZOH 2e klasse A 11. Speeldag |
Sandor, Anita
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Caris, Paul
/ Partouns, Mitchell De Capucijn 3 |
Gelijkspel |
16.11.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Schaap, Kenneth
/ Feher, Laszlo Carboon 1 |
Linden van der, Richard
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Scholte, Ricky
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Eulink, Albertus
/ Eulink, Eugenie De Sport 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Schaap, Kenneth
/ Scholte, Ricky Carboon 1 |
Bosch van den, Hub
/ Smeets, Leon De Pitsers 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Feher, Laszlo
/ Schaap, Kenneth Carboon 1 |
Grissen, Bert
/ Vreuls, Pascal Bouwerwei 1 |
Verlies |