Speler > Goffin, Jos |
---|
Goffin, Jos |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Verenigingen: |
Fratelli Old Stars |
Organisatie: |
SBZL Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 1019 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2023 | ||
Open dubbel | 110 | 160 |
Senioren dubbel | 21 | 30 |
Senioren enkel | 8 | 18 |
2020-2021 | ||
Senioren dubbel | 21 | 21 |
Senioren classic | 5 | 19 |
2019 | ||
Heren dubbel | 73 | 121 |
Senioren dubbel | 9 | 21 |
2014-2015 | ||
Open | 94 | 254 |
Pro | 83 | 123 |
2013-2014 | ||
Open | 46 | 289 |
Pro | 22 | 152 |
2012-2013 | ||
Open | 37 | 174 |
Pro | 37 | 79 |
2011-2012 | ||
Open | 50 | 196 |
Pro | 5 | 85 |
2010-2011 | ||
Pro | 39 | 47 |
2009-2010 | ||
Open | 106 | 180 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | 1e Klasse | Vr., 17.11.2023 | 1 | 2 | |
NK 2023 | Senioren Dubbel | Zo., 24.09.2023 | 8 | 8 | |
NK 2023 | Senioren Enkel | Zo., 24.09.2023 | 7 | 16 | |
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.09.2023 | 12 | 31 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.07.2023 | 29 | 45 |
TBNL Pro tour | Cues & Darts Tilburg | Senioren Dubbel | Za., 15.07.2023 | 2 | 3 |
2020-2021 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Classic | Za., 09.10.2021 | 1 | 7 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 09.10.2021 | 7 | 7 |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 22 | 34 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Enkel | Zo., 22.12.2019 | 27 | 54 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 4 | 6 |
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Enkel | Zo., 22.12.2019 | 4 | 9 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 32 | 44 |
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Senioren Dubbel | Za., 21.12.2019 | 5 | 5 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 22 | 22 |
2014-2015 | |||||
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 03.01.2015 | 20 | 54 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 34 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 03.01.2015 | 9 | 14 |
2013-2014 | |||||
White Horse | White Horse | Kwalificatie | Za., 12.04.2014 | 22 | 39 |
White Horse | White Horse | Open dubbel | Za., 12.04.2014 | 17 | 40 |
White Horse | White Horse | Pro dubbel | Za., 12.04.2014 | 9 | 17 |
Im weissem rossl | Schinveld | Kwalificatie | Za., 05.04.2014 | 10 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Open Dubbel | Za., 05.04.2014 | 4 | 40 |
Im weissem rossl | Schinveld | Pro Dubbel | Za., 05.04.2014 | 3 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 04.01.2014 | 17 | 43 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 04.01.2014 | 5 | 21 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 04.01.2014 | 6 | 69 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Open Dubbel | Vr., 13.12.2013 | 33 | 55 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Pro | Vr., 13.12.2013 | 17 | 39 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 13.12.2013 | 35 | 92 |
Star Club | Meerssen | Open Dubbel | Za., 30.11.2013 | 9 | 32 |
Star Club | Meerssen | Pro Dubbel | Za., 30.11.2013 | 3 | 14 |
Star Club | Meerssen | Kwalificatie | Za., 30.11.2013 | 3 | 46 |
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) | Minli | Senioren Dubbel | Za., 05.10.2013 | 1 | 2 |
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) | Minli | Senioren Enkel | Za., 05.10.2013 | 2 | 4 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Senioren Dubbel | Za., 21.09.2013 | 2 | 2 |
Kwalificatie Nantes (Leonhart) | Star Club | Senioren Enkel | Za., 21.09.2013 | 4 | 6 |
2012-2013 | |||||
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Kwalificatie | Za., 08.06.2013 | 11 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Open dubbel | Za., 08.06.2013 | 17 | 26 |
Toernooi `t Trefpunt | Heerlen | Pro dubbel | Za., 08.06.2013 | 5 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 29.03.2013 | 9 | 53 |
Nederlandse Kampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Vr., 29.03.2013 | 7 | 17 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 23.03.2013 | 9 | 16 |
White horse | Eijsden | Pro | Za., 23.03.2013 | 5 | 8 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Vr., 14.12.2012 | 17 | 32 |
2011-2012 | |||||
De Rode Ridder | Amstenrade | Pro dubbel | Za., 24.03.2012 | 5 | 12 |
White horse | Eijsden | Open dubbel | Za., 17.03.2012 | 9 | 24 |
White horse | Eijsden | Pro dubbel | Za., 17.03.2012 | 5 | 10 |
De Kroeg | Brunssum | Open dubbel | Vr., 30.12.2011 | 9 | 24 |
De Kroeg | Brunssum | Pro dubbel | Vr., 30.12.2011 | 1 | 12 |
Winterkampioenschappen | Stein | Open dubbel | Za., 03.12.2011 | 9 | 48 |
Winterkampioenschappen | Stein | Pro dubbel | Za., 03.12.2011 | 2 | 21 |
2010-2011 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2011 | Stein | Pro dubbel | Za., 23.04.2011 | 17 | 24 |
2009-2010 | |||||
Winterkampioenschappen 2009 | Gulpen | Algemene ronde | Vr., 13.11.2009 | 53 | 104 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Fratelli 2 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
Old Stars | SBZL |
2023 | |
Vintage | NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES |
2022-2023 | |
Fratelli 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
Old Stars | SBZL |
2021-2022 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker |
Old Stars | SBZL |
2020-2021 | |
Fratelli 1 | ZOH Overgangsklasse |
2019-2020 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
Old Stars | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
Old Stars | SBZL Seizoen 2 |
2017-2018 | |
De Kroeg 2 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
De Kroeg 1 | Ere Afdeling, NTVB Beker Kwalificatie |
2015-2016 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6 |
2014-2015 | |
De Kroeg 1 | Ereklasse, Challenge Cup poule B, Beker |
2013-2014 | |
De Kroeg 2 | Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse |
2012-2013 | |
De Kroeg 2 | 1B, Beker, Beker eerste klasse, Zomer competitie Poule 2 |
De Kroeg 3 | Beker eerste klasse |
2011-2012 | |
De Kroeg 1 | 2B |
De Kroeg 2 | 2B |
2010-2011 | |
t Trefpunt 1 | ZOH Hoofdklasse |
2009-2010 | |
t Trefpunt 1 | ZOH Hoofdklasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
24.09.2023 NK 2023 Kwart finale Hoofdronde |
Goffin, Jos | Graaf, de, Sjon | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 Achtste finale Hoofdronde |
Goffin, Jos | Slegers, Luvic | Winst |
24.09.2023 NK 2023 3. Ronde Voorronde |
Goffin, Jos | Gobbels, Rob | Verlies |
24.09.2023 NK 2023 2. Ronde Voorronde |
Goffin, Jos | Franssen, Jo | Verlies |
18.08.2022 SBZL 8. Speeldag |
Goffin, Jos
Old Stars |
Mertens, Jordy
De Choufkes |
Verlies |
27.07.2022 SBZL 6. Speeldag |
Goffin, Jos
Old Stars |
Coenen, Davy
De Spechvogels |
Verlies |
14.07.2022 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
Old Stars |
Bardoul, Davy
Carboon |
Verlies |
26.05.2022 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
Old Stars |
Meurmans, Jimmy
Team Limburg |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Winst |
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Roekens, Lucien
/ Mertens, Jordy De Choufkes |
Verlies |
25.04.2024 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
18.04.2024 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Jansen, Danny
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Labruzzo, Marcello Fratelli 2 |
Goessens, Renate
/ Wolters, Roel Eijsden 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 1e Klasse 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hertogs, Loed
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys 1 |
Verlies |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Vastmans, Bart Team Limburg |
Verlies |
14.03.2024 SBZL 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Meurmans, Johnnie
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Gerets, Christian
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Gelijkspel |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Feher, Laszlo
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
29.02.2024 SBZL 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
23.02.2024 ZOH 1e Klasse 16. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Buccella, Claudio
/ Bergwanger, Walter De Wolfjes 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Haan, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Verlies |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Dijk van, Steven
/ Czako, Gabor Carboon |
Winst |
25.01.2024 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Viktor
/ Czako, Andras Carboon |
Winst |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Coenen, Danilo
/ Eerens, Mitch Leonhakkers |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Habets, Henk
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Verlies |
18.01.2024 SBZL 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Coenen, Davy
/ Coenen, Danilo Leonhakkers |
Winst |
12.01.2024 ZOH 1e Klasse 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Dautzenberg, Leon A Jen Kirch 1 |
Winst |
05.01.2024 ZOH 1e Klasse 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Paulissen, Jos
/ Coenen, Lerau De Kokerel 1 |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Bardoul, Davy
/ Jansen, Danny De Spechvogels |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Gobbels, Rob
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Winst |
04.01.2024 SBZL 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Bardoul, Peter
/ Bardoul, Davy De Spechvogels |
Winst |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Verlies |
28.12.2023 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Winst |
15.12.2023 ZOH Beker 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Steinschuld, Rob
/ Andriolo, Ralph Blauw Wit'62 2 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Meessen, Klaudia
/ Brinkhoff, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
24.11.2023 ZOH 1e Klasse 9. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Hartmann, Willy
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Winst |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Biermans, Yves
/ Swinkels, Jeffrey De Hakkers |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Halve finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Habets, Henk
/ Starren, Elroy De Hakkers |
Verlies |
19.11.2023 NTL FINALE RONDES Kwart finale |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Gelissen, Michelle
/ Gobbels, Rob Spechvogels |
Gelijkspel |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Speijcken, Nic
/ Eerens, Mitch De Hakkers |
Verlies |
19.11.2023 NTL VOORRONDES 7. Ronde |
Goffin, Jos
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Kuhtreiber, Frenk
/ Meisters, Horst De Hakkers |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Ouweleen, Kim
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 6. Ronde |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Vintage |
Chamuleau, Raoul
/ Leu, Gunnar Club Foos |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Czako, Viktor
/ Czako, Gabor Megalodon |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 4. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Megalodon |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Camp op den, Shem
/ Bardoul, Davy Spechvogels |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 3. Ronde |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Vintage |
Camp op den, Shem
/ Jansen, Danny Spechvogels |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Coenen, Danilo
/ Pant, Romanus Boofken Rotterdam |
Winst |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 2. Ronde |
Goffin, Jos
/ van der Plas, Martin Vintage |
Vercaemere, Annelore
/ Rausch, Johanna Boofken Rotterdam |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Eijndhoven, van, Eric
/ Goffin, Jos Vintage |
Coenen, Davy
/ Graaf, de, Wesley De Paardestal |
Gelijkspel |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 1. Ronde |
Goffin, Jos
/ Graaf, de, Sjon Vintage |
Hanssen, Rick
/ Meentz, Devin De Paardestal |
Verlies |
18.11.2023 NTL VOORRONDES 5. Ronde |
Goffin, Jos
/ Eijndhoven, van, Eric Vintage |
Van Tilburg, stanley
/ Pröpper, Jochen TacaTaca Groningen |
Winst |
10.11.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Haegmans, John
/ Libens, Jack De Bulldozers 1 |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Roekens, Lucien
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Roekens, Lucien De Choufkes |
Winst |
09.11.2023 SBZL 3. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
van Robaeys, Stijn
/ Sluyts, Johan De Choufkes |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 1e Klasse 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Frijns, Vivian
/ Berk, van den, Richard Eijsden 3 |
Winst |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Gelissen, Michelle Ricky's Pub |
Verlies |
02.11.2023 SBZL 2. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Wijers-Sauren, Mechtilde
/ Braek in de, Remi Ricky's Pub |
Winst |
27.10.2023 ZOH 1e Klasse 7. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Boekhorst, Hans Fratelli 2 |
Fransen, Antwan
/ Ploumen, Luuk Pipo Boys 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Aruvaino, Henk
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Winst |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Goffin, Jos / Meisters, Horst | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Goffin, Jos / Meisters, Horst | Janssen, Luis / Baars, Bernd | Verlies |
09.09.2023 SBZL-Euregio Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Goffin, Jos / Meisters, Horst | Coenen, Davy / Coenen, Danilo | Winst |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Stitzinger, Mat
/ Nuiten, Maikel De Kokerel 1 |
Winst |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Coppez, Michael
/ Clemente, Vitor The Belgian Challengers I |
Verlies |
27.07.2023 SBZL 18. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Witecki, Didier
/ Themans, Raphael The Belgian Challengers I |
Winst |
15.07.2023 TBNL Pro tour Finale Hoofdronde |
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon | Gobbels, Rob / Slegers, Luvic | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Halve finale Hoofdronde |
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon | Franssen, Jo / van der Plas, Martin | Winst |
15.07.2023 TBNL Pro tour Achtste finale Extra ronde |
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon | Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan | Verlies |
15.07.2023 TBNL Pro tour Zestiende finale Extra ronde |
Goffin, Jos / Graaf, de, Sjon | Czako, Viktor / Dijk van, Steven | Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Baars, Bernd
/ Baars, Marius Foosworks Euregio |
Winst |
06.07.2023 SBZL 15. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Baars, Bernd
/ Baars, Marius Foosworks Euregio |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon |
Verlies |
25.05.2023 SBZL 14. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Czako, Andras
/ Feher, Laszlo Carboon |
Winst |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Meurmans, Jimmy
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Verlies |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Meurmans, Jimmy
/ Pipeleers, Johan Team Limburg |
Verlies |
11.05.2023 SBZL 13. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Johnnie Team Limburg |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Mullenders, Maurice
/ Quaedvlieg, Shane Blauw Wit'62 3 |
Winst |
27.04.2023 SBZL 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Sluyts, Johan
/ Huybrechts, Wendy De Choufkes |
Verlies |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Winst |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Camp op den, Shem
/ Ubachs, Junior De Spechvogels |
Winst |
23.03.2023 SBZL 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Gobbels, Rob
/ Hoffmann, Markus De Spechvogels |
Winst |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Bleijleven, Leon
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Overdijk, Richard
/ Goffin, Jos Fratelli 2 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Gelijkspel |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Eerens, Mitch
/ Coenen, Davy Foosworks Euregio |
Verlies |
02.02.2023 SBZL 6. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Goffin, Jos Old Stars |
Habets, Henk
/ Swinkels, Jeffrey Foosworks Euregio |
Winst |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon |
Verlies |
19.01.2023 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Sijben, John Old Stars |
Bardoul, Davy
/ Czako, Gabor Carboon |
Winst |
06.01.2023 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Winst |
05.01.2023 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Andelhofs, Joel
/ Meurmans, Jimmy Team Limburg |
Verlies |
22.12.2022 SBZL 3. Speeldag |
Meisters, Horst
/ Goffin, Jos Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Huybrechts, Wendy De Choufkes |
Verlies |
22.12.2022 SBZL 3. Speeldag |
Franssen, Jo
/ Goffin, Jos Old Stars |
Mertens, Jordy
/ Huybrechts, Wendy De Choufkes |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Overdijk, Richard Fratelli 2 |
Deswijzen, Gabriel
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Goffin, Jos
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Bakker, Willy
/ Roberts, Iwan Boskai 2 |
Verlies |
18.08.2022 SBZL 8. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Goffin, Jos Old Stars |
Misotten, Nele
/ van Goethem, Kevin De Choufkes |
Winst |
27.07.2022 SBZL 6. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Meisters, Horst Old Stars |
Franssen, Fer
/ Sijben, John De Spechvogels |
Verlies |
14.07.2022 SBZL 5. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Slegers, Luvic Old Stars |
Czako, Gabor
/ Czako, Viktor Carboon |
Verlies |
14.07.2022 SBZL 5. Speeldag |
Slegers, Luvic
/ Goffin, Jos Old Stars |
Bardoul, Davy
/ Czako, Gabor Carboon |
Verlies |
10.06.2022 ZOH Overgangsklasse 11. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franiczek, Wiel Fratelli 1 |
Brink van den, Erik
/ Doorn van, Hai De Jokers 1 |
Gelijkspel |
26.05.2022 SBZL 4. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Franssen, Jo Old Stars |
Degreef, Wim
/ Andelhofs, Joel Team Limburg |
Winst |
20.05.2022 ZOH Overgangsklasse 10. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Harenczyk, Rob
/ Custers, Michel In de Vrie 1 |
Winst |
13.05.2022 ZOH Overgangsklasse 9. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Habets, Berry
/ Baggen, Donny The Eagles 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH Overgangsklasse 8. Speeldag |
Goffin, Jos
/ Schoppink, Paul Fratelli 1 |
Poelmans, Harry
/ Stitzinger, Frank Da Capo 1 |
Winst |