Speler > Dirix, Math |
---|
Dirix, Math |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Brook |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 54813 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2015-2016 | ||
Open | 41 | 155 |
Pro | 29 | 64 |
Mini master challenger | 61 | 69 |
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 90 | 146 |
Rookie | 4 | 82 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | |||||
Bondskoppel Kampioenschappen | Trim Bourgogne - Landgraaf | Tweede Klasse | Vr., 08.12.2017 | 3 | 3 |
2015-2016 | |||||
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | Kwalificatie | Za., 23.04.2016 | 14 | 19 |
2e Mini master challenger kokerel | de kokerel | semi pro | Za., 23.04.2016 | 5 | 8 |
De Kroeg | Brunssum | Kwalificatie | Za., 02.01.2016 | 33 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Open Dubbel | Za., 02.01.2016 | 5 | 39 |
De Kroeg | Brunssum | Pro Dubbel | Za., 02.01.2016 | 4 | 13 |
2014-2015 | |||||
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 45 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 16 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Kwalificatie | Vr., 12.12.2014 | 78 | 90 |
Winterkampioenschappen | Landgraaf | Rookie Dubbel | Vr., 12.12.2014 | 1 | 18 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
't Brook 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2022-2023 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
't Brook 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
't Brook 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
't Brook 1 | ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse |
2016-2017 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2015-2016 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse |
2014-2015 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH beker |
2013-2014 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2012-2013 | |
De Kokerel 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2011-2012 | |
De Kokerel | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
19.04.2024 ZOH 1e Klasse 21. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Peters, Jos
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 1e Klasse 19. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Pereboom, Herman
/ Sassen, Roland De Bulldozers 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 1e Klasse 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 1e Klasse 15. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Meessen, Alexander
/ Domen, Ruud Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave De Kokerel 1 |
Verlies |
08.12.2023 ZOH 1e Klasse 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hertogs, Loed
/ Hoeksma, Hein Pipo Boys 1 |
Verlies |
01.12.2023 ZOH 1e Klasse 10. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Peters, Jos
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
13.10.2023 ZOH 1e Klasse 5. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat De Kokerel 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 1e Klasse 4. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Andriolo, Ralph
/ Steinschuld, Rob Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Wijnants, Patrick
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Overdijk, Richard
/ Verhoeve, Nico Fratelli 2 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 1e Klasse 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Mullenders, Maurice
/ Aelmans, Ralf Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Rembosz, Men
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
15.09.2023 ZOH 1e Klasse 2. Speeldag |
Hartmann, Willy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bergwanger, Walter
/ Gebhardt, Karl-Heinz De Wolfjes 1 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 1e Klasse 1. Speeldag |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Wintjens, Nick
/ Ronda, Michael Eijsden 3 |
Gelijkspel |
05.05.2023 ZOH Beker 2e Klasse 2. Ronde |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Frissen, Hub Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Aretz, Frans
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Winst |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Wijnants, Patrick
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hendriks, Krit
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
10.02.2023 ZOH 2e Klasse 16. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Andre 't Brook 1 |
Wolters, Louis
/ Gorissen, Patrick A Jen Kirch 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kerckhoffs, Michael
/ Stitzinger, Mat Op de Bosch 1 |
Winst |
13.01.2023 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Dirix, Math
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Straube, Rick
/ Maes, Nathan Dingus 2 |
Verlies |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Braakhuis, Marc
/ Lemmens, Dave Op de Bosch 1 |
Winst |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Dirix, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Mortel van de, Bas
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
21.10.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gorissen, Patrick
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Winst |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Lahaye, Andre
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
23.09.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Voorst van, Jo
/ Straube, Rick Dingus 2 |
Winst |
16.09.2022 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Duckers, Marco
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
03.06.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Dirix, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Dirix, Math
/ Bogaert van, Frans 't Brook 1 |
Theunissen, John
/ Theunissen, Melvin Der Busch 1 |
Gelijkspel |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Dirix, Math
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Theunissen, Huub
/ Coenen, Youri Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
08.04.2022 ZOH 2e Klasse 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Debets, Marthe
/ Enning, Renee Dingus 2 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Frissen, Hub
/ Peters, Roger Blauw Wit'62 3 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Kremer, Geert
/ Hey de, Huub Amicitia 1 |
Winst |
06.03.2020 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Winst |
28.02.2020 ZOH Beker 3. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Gobbels, Rob
/ Coenen, Davy 't Heukske 1 |
Winst |
14.02.2020 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Maas, Danny
/ Weller, Mike De Sjmied 1 |
Winst |
24.01.2020 ZOH Beker 2. Ronde |
Dirix, Math
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
17.01.2020 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Maesen, Noel
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Franssen, Bjorn Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Schroyen, Raymond
/ Vromen, Tim De Kroeg 2 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Adriolo, Karl
/ Sonnenschein-van Iersel, Karin Oude Heide 2 |
Winst |
06.12.2019 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Dirix, Math
/ Dassen, Math 't Brook 1 |
Lardinois, Erik
/ Scheepers, Peter Blauw Wit'62 2 |
Verlies |
22.11.2019 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
01.11.2019 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Crombach, Daniël
/ Moes, Naomi D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
25.10.2019 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Buccella, Claudio
/ Niels, John De Wolfjes 1 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Zee van der, Rob
/ Jansen, Roel D'r Bok 2 |
Winst |
04.10.2019 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leonard, Chris
/ Wishaupt, Glenn De Bekker 2 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Winst |
20.09.2019 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Winst |
06.09.2019 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Dassen, Math
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hoebink, Patrick
/ Jacquemont, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
10.05.2019 ZOH 1e klasse A 26. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Lacroix, Jo
/ Maessen, Sem De Paardestal 1 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse A 24. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koll, Marco
/ Jorissen, Jos Oud Zumpelveld 1 |
Gelijkspel |
15.03.2019 ZOH 1e klasse A 21. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Fraiquin, Jack
/ Montforts, Marc White Horse 1 |
Winst |
22.02.2019 ZOH 1e klasse A 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bonten, Wiel
/ Klinkenberg, Bjorn Der Bergbock 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Pattipeiluhu, Robeas
/ Schenk, Ziggy 't Straotsje 2 |
Winst |
25.01.2019 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hoebink, Patrick
/ Leerschen, Hans Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse A 11. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leerschen, Hans
/ Hoebink, Patrick Oud Zumpelveld 1 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Royen, Kris
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Gelijkspel |
09.11.2018 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Romeyn, Edwin
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Gelijkspel |
02.11.2018 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Lahaye, Leroy
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Camps, Jordi
/ Wolfs, Michael White Horse 1 |
Verlies |
19.10.2018 ZOH 1e klasse A 7. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Engels, Jo
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Locorotondo, Franco
/ Bartels, Sydney De Kroeg 1 |
Gelijkspel |
28.09.2018 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Maessen, Dennie
/ Maessen, Toby 't Straotsje 2 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Benoit, Bernd
/ Kokelkoren, Helena D'r Koffereck 1 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Bogaert van, Frans
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Mols, Mat
/ Duchateau, Jo De Pitsers 1 |
Winst |
08.06.2018 ZOH Beker 2e klasse Finale |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Leise, Mark
/ Boumans, Roger Scherp Vor 1 |
Verlies |
11.05.2018 ZOH 2e klasse A 26. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Borgharen 1 |
Verlies |
27.04.2018 ZOH 2e klasse A 10. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Konigs, Ingmar
/ Lemmens, Dave Star Club 2 |
Winst |
20.04.2018 ZOH 2e klasse A 24. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Kohnen, Roderique
/ Laumeyer, Frank D'r Koffereck 2 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 2e klasse A 23. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Janssen, Jack
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 2 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 2e klasse A 22. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Beumers, Stef
/ Goessens, Renate White Horse 2 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 2e klasse A 21. Speeldag |
Dirix, Math
/ Dupont, Jef 't Brook 1 |
Dassen, Guillaume
/ Mounadi, Salah De Capucijn 3 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 2e klasse A 20. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Smolenaers, Bart
/ Petschnik, Ron D'r Bok 2 |
Winst |
09.03.2018 ZOH Beker 2e klasse Halve finale |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Pereboom, Herman
/ Brans-Brabant, Mike Borgharen 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 2e klasse A 19. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Coumans, Johan
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Winst |
23.02.2018 ZOH 2e klasse A 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Franken, Marco
/ Stijns, Allan De Bekker 4 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 2e klasse A 17. Speeldag |
Dassen, Raymond
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Afgeschermd, Afgeschermd
/ Timmermans, Sjef Bouwerwei 1 |
Winst |
19.01.2018 ZOH Beker 2e klasse 2. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Smolenaers, Bart
/ Knubben, Jefke D'r Bok 2 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 2e klasse A 14. Speeldag |
Dirix, Math
/ Wijnants, Patrick 't Brook 1 |
Hendriks, Henk
/ Bindels, Piet Scherp Vor 1 |
Winst |
22.12.2017 ZOH 2e klasse A 13. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Borgharen 1 |
Winst |
15.12.2017 ZOH 2e klasse A 12. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Ollargiu, Miranda
/ Czako, Viktor Carboon 1 |
Winst |
17.11.2017 ZOH Beker 2e klasse 1. Ronde |
Dassen, Raymond
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Hakke, Ton
/ Dassen, Guillaume De Capucijn 3 |
Winst |
10.11.2017 ZOH 2e klasse A 9. Speeldag |
Dirix, Math
/ Dassen, Raymond 't Brook 1 |
Berk, van den, Richard
/ Frijns, Vivian White Horse 2 |
Winst |
03.11.2017 ZOH 2e klasse A 8. Speeldag |
Dirix, Math
/ Dassen, Raymond 't Brook 1 |
Dassen, Guillaume
/ Hakke, Ton De Capucijn 3 |
Winst |
27.10.2017 ZOH 2e klasse A 7. Speeldag |
Dassen, Raymond
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Knubben, Jefke
/ Bakker, Sjaak D'r Bok 2 |
Verlies |
13.10.2017 ZOH 2e klasse A 6. Speeldag |
Dassen, Raymond
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Ehmke, Stephan
/ Wouters, Wim 't Graefke 1 |
Winst |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Bisscheroux, Jos
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 2e klasse A 5. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Kollard, Kristy
/ Conjour, Danny De Bekker 4 |
Winst |
22.09.2017 ZOH 2e klasse A 4. Speeldag |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Paulissen, Leon
/ Lechner, Ger Bouwerwei 1 |
Winst |
01.09.2017 ZOH 2e klasse A 1. Speeldag |
Dirix, Math
/ Becker, Giel 't Brook 1 |
Leise, Wiel
/ Smeets, Patrick Scherp Vor 1 |
Winst |
10.03.2017 ZOH Hoofdklasse 20. Speeldag |
Stitzinger-Janssen, Resy
/ Dirix, Math De Kokerel |
Bohland, Tom
/ Peerboom, Roy D'r Dikke Sjtee |
Verlies |
03.03.2017 ZOH Hoofdklasse 18. Speeldag |
Dirix, Math
/ Stitzinger-Janssen, Resy De Kokerel |
Bremmers, Jo
/ Vestjens, Raymond Oude Heide 1 |
Verlies |
03.02.2017 ZOH Hoofdklasse 17. Speeldag |
Dirix, Math
/ Stitzinger, Frank De Kokerel |
Franssen, Ties
/ Roberts, Iwan De Capucijn 1 |
Verlies |
06.01.2017 ZOH Hoofdklasse 14. Speeldag |
Dirix, Math
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Groothausen, Ramon
/ Kan van, Roger Op de Bosch |
Verlies |
16.12.2016 ZOH Hoofdklasse 13. Speeldag |
Dirix, Math
/ Stulting, Rob De Kokerel |
Theeuwen, Cliff
/ Verheijden, Yvo A Gen Baan |
Verlies |