Speler > Loonen, Roel |
---|
Loonen, Roel |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
't Heukske |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 24923 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2024 | ||
Open dubbel | 18 | 77 |
2023 | ||
Open dubbel | 90 | 160 |
2022 | ||
Heren dubbel | 45 | 82 |
2020-2021 | ||
Heren dubbel | 13 | 96 |
Heren classic | 43 | 74 |
2019 | ||
Heren dubbel | 61 | 121 |
2018 | ||
Heren dubbel | 36 | 115 |
2017-2018 | ||
Heren | 44 | 58 |
2016-2017 | ||
Heren | 32 | 118 |
2014-2015 | ||
Semi-Pro | 90 | 146 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
Club Foos Open Doubles | Palletweg 21, Haarlem | Open Dubbel | Za., 17.02.2024 | 2 | 8 |
Club Foos Open Doubles | Palletweg 21, Haarlem | Open Dubbel | Za., 20.01.2024 | 2 | 12 |
2023 | |||||
SBZL-Euregio Open Doubles | De Spech - Spaubeek | Open Dubbel | Za., 25.03.2023 | 33 | 47 |
Haarlem Open Doubles | Haarlem | Open Dubbel | Za., 18.03.2023 | 5 | 22 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | open dubbel | Za., 04.02.2023 | 25 | 41 |
Amersfoort Open Doubles | Eemcafé Amersfoort | Open Dubbel | Za., 21.01.2023 | 17 | 33 |
2022 | |||||
Club Foos Open Doubles | Chez Mine Amsterdam | Open Dubbel | Zo., 20.11.2022 | 16 | 30 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 16.07.2022 | 10 | 29 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 14.05.2022 | 21 | 28 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 05.03.2022 | 18 | 34 |
2020-2021 | |||||
Tilburg Classic Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Classic Double | Za., 27.11.2021 | 8 | 13 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Classic | Za., 09.10.2021 | 16 | 25 |
Nederlandse Kampioenschappen 2021 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 09.10.2021 | 10 | 26 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts, Tilburg | Open Dubbel | Za., 17.07.2021 | 28 | 45 |
Tilburg Open Doubles | Cues & Darts - Tilburg | Open Dubbel | Za., 25.07.2020 | 25 | 37 |
Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 | Café 't Raodhoes | Open Dubbel | Zo., 01.03.2020 | 13 | 17 |
Amersfoort Open Doubles | Amersfoort | Open Dubbel | Za., 22.02.2020 | 3 | 27 |
TBNL Challenger Open Dubbel | Tilburg | Open Dubbel | Za., 15.02.2020 | 3 | 29 |
2019 | |||||
NTVB PRO Tour 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Za., 21.12.2019 | 29 | 44 |
Challenger Tour - 5 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 09.11.2019 | 12 | 18 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 18 | 22 |
Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 08.06.2019 | 6 | 14 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 12 | 18 |
2018 | |||||
NTVB Challenger Prinsenbeek | Prinsenbeek. | Classic Dubbel | Za., 06.10.2018 | 10 | 22 |
Open Dubbel | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 21.04.2018 | 9 | 12 |
Open Dubbel | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 17.03.2018 | 4 | 11 |
Open Dubbel | Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 24.02.2018 | 14 | 16 |
Open Dubbel | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 17.02.2018 | 2 | 16 |
Open Dubbel | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 20.01.2018 | 4 | 17 |
2017-2018 | |||||
ITSF Master Series | Spijkenisse | Open Dubbel | Za., 25.11.2017 | 45 | 55 |
2016-2017 | |||||
Challenger | Café Dingus - Heerlen | Open Dubbel | Za., 26.08.2017 | 2 | 23 |
Club Foos Open Doubles | De Keet Amsterdam | Open Dubbel | Za., 22.04.2017 | 5 | 12 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 18.02.2017 | 9 | 25 |
Club Foos Open Doubles | De Keet - Amsterdam | Open Dubbel | Za., 07.01.2017 | 3 | 16 |
Challenger Prinsenbeek | Pallieter Prinsenbeek | Open Dubbel | Za., 10.09.2016 | 8 | 24 |
2015-2016 | |||||
Challenger_Spijkenisse | Spijkenisse | Open Doubles | Za., 12.03.2016 | 5 | 25 |
2014-2015 | |||||
Time Out | Hoensbroek | Kwalificatie | Za., 28.02.2015 | 44 | 55 |
Time Out | Hoensbroek | Semi Pro Dubbel | Za., 28.02.2015 | 9 | 16 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2021-2022 | |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Heukske 1 | ZOH Hoofdklasse |
2019-2020 | |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
2018-2019 | |
Brab. Branieschoppers | NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8 |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
2017-2018 | |
Masters of Puppets | TBNL Eerste Klasse |
2016-2017 | |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2015-2016 | |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2014-2015 | |
De Rode Ridder 2 | 1A, Beker, Beker eerste klasse |
Masters of Puppets | SBN Eerste klasse |
2013-2014 | |
De Rode Ridder | Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker |
De Rode Ridder 2 | Zomercompetitie poule B |
Tribunaal | SBN Eerste klasse |
2012-2013 | |
De Rode Ridder | Zomer competitie Poule 1 |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar |
Verlies |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Mol, de, Jan
Oventje |
Verlies |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Nabuurs, Jeroen
Oventje |
Winst |
25.05.2022 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Otten, Yuri
Cues & Balls |
Verlies |
20.04.2022 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
Masters of Puppets |
Thoman, Gábor
Cues & Balls |
Verlies |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
17.02.2024 Club Foos Open Doubles Finale Hoofdronde |
Czako, Gabor / Loonen, Roel | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
17.02.2024 Club Foos Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Czako, Gabor / Loonen, Roel | Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan | Winst |
20.01.2024 Club Foos Open Doubles Finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim | Verlies |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Dijk van, Steven / Czako, Gabor | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Stijkel, Gilles / Van Tilburg, stanley | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Mathot, Niels / Csiszer, Szabolcs | Winst |
18.03.2023 Haarlem Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Graaf, de, Wesley / Lorrie, Leslie | Verlies |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Sjon / Loonen, Roel | van der Plas, Martin / van der Plas, Bianca | Verlies |
21.01.2023 Amersfoort Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Sjon / Loonen, Roel | Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Thakoersingh, Stanley / Karadavut, Bulent | Verlies |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Lorrie, Leslie / Stijkel, Gilles | Winst |
20.11.2022 Club Foos Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Visser, de, Joris / Loonen, Roel | Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton | Verlies |
16.07.2022 Tilburg Open Doubles Achtste finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Dijk van, Jeroen | Roodhorst, Emile / Coenen, Davy | Verlies |
16.07.2022 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Dijk van, Jeroen | Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric | Winst |
16.07.2022 Tilburg Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Dijk van, Jeroen | de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe | Verlies |
16.07.2022 Tilburg Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Dijk van, Jeroen | Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay | Winst |
16.07.2022 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Dijk van, Jeroen | Bardoul, Davy / Krijgsman, Rens | Winst |
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Eijndhoven, van, Eric
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Verlies |
23.06.2022 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Eijndhoven, van, Eric
/ Sijkens, Peter Oranjebar |
Winst |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Nabuurs, Jeroen
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Winst |
09.06.2022 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Syed, Qaiser Masters of Puppets |
Mol, de, Jan
/ Roodhorst, Emile Oventje |
Winst |
25.05.2022 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Bilsum, van, Fastert
/ Damen, Peter Cues & Balls |
Winst |
25.05.2022 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Visser, de, Joris
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
20.04.2022 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
20.04.2022 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Otten, Yuri
/ Thoman, Gábor Cues & Balls |
Verlies |
27.11.2021 Tilburg Classic Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe | Verlies |
27.11.2021 Tilburg Classic Doubles 7. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Winters, Sander / Roodhorst, Emile | Verlies |
27.11.2021 Tilburg Classic Doubles 6. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe | Verlies |
27.11.2021 Tilburg Classic Doubles 2. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Czako, Viktor / Czako, Gabor | Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Jansen, Danny
/ Loonen, Roel Heukske 1 |
Offermans, Jo
/ Koussen, Rene D'r Springbron 1 |
Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 Achtste finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Habets, Henk / Starren, Elroy | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 5. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 4. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 3. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa | Winst |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 2. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Graaf, de, Wesley | Kruijer, Sven / Jansen, Danny | Winst |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 Achtste finale Hoofdronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Camp op den, Shem / Visser, de, Joris | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 4. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay | Verlies |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 3. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Van Der Meer, Anne Jan / Krop, Jeffrey | Winst |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 2. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Pröpper, Jochen / Bos, Wouter | Winst |
09.10.2021 Nederlandse Kampioenschappen 2021 1. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Winst |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 7. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Jongen, Bas / Jongen, Kay | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 5. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Roodhorst, Emile / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 2. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Starren, Elroy / Habets, Henk | Verlies |
17.07.2021 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Graaf, de, Wesley / Loonen, Roel | Slegers, Luvic / Gobbels, Rob | Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Graaf, de, Wesley
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Graaf, de, Sjon
/ Zeeland, van, Tom The Outlaws |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Finale |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Graaf, de, Wesley
/ Vaassen, Ad The Outlaws |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Eijndhoven, van, Eric
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Verlies |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Dijk van, Ricky
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
29.08.2020 TBNL Eerste Klasse Halve finale |
Loonen, Roel
/ Schijndel, van, Thijs Masters of Puppets |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
25.07.2020 Tilburg Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Velthuizen, Wim | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 6. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Jansen, Danny / Ubachs, Junior | Winst |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 5. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Mertens, Jordy / Bardoul, Davy | Winst |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 4. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Camp op den, Shem / Hoffmann, Markus | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 3. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 Kwart finale Extra ronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Standaert, Christophe / de Visscher, Kevin | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 2. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Gelissen, Michelle / Starren, Amber | Verlies |
01.03.2020 Spaubeek Challenger Tour 1 van 5 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Weijzen, Ben | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Winst |
22.02.2020 Amersfoort Open Doubles Kwart finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Winst |
22.02.2020 Amersfoort Open Doubles 4. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan | Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley | Winst |
22.02.2020 Amersfoort Open Doubles 3. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan | Dijk van, Joey / Saturnino, Renato | Winst |
22.02.2020 Amersfoort Open Doubles 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Van Der Meer, Anne Jan | Krop, Jeffrey / Kleinveldus, Danny | Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel Halve finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul | Verlies |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel Achtste finale Hoofdronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly | Winst |
15.02.2020 TBNL Challenger Open Dubbel 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa | Verlies |
06.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Horen, van, Erik
/ Eenbergen, Ton Allemanscafe 1 |
Verlies |
06.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Joosten, Harry
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
06.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Eenbergen, Ton
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Winst |
06.02.2020 TBNL Eerste Klasse 6. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Joosten, Harry
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Janssen, Polly
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Verlies |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Wesley The Outlaws |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Vissers, Erik
/ Graaf, de, Sjon The Outlaws |
Winst |
23.01.2020 TBNL Eerste Klasse 5. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Graaf, de, Wesley
/ Janssen, Polly The Outlaws |
Winst |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Mol, de, Jan
/ Bergmans, Eric Oventje |
Winst |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Dijk van, Jeroen
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Voort, van de, Jos
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Verlies |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Bergmans, Eric
/ Nabuurs, Jeroen Oventje |
Verlies |
18.12.2019 TBNL Eerste Klasse 4. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Voort, van de, Jos
/ Mol, de, Jan Oventje |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Coolen, Tahnee
/ Eijndhoven, van, Eric Oranjebar |
Winst |
28.11.2019 TBNL Eerste Klasse 3. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Sijkens, Peter
/ Wit, de, Ton Oranjebar |
Winst |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Bilsum, van, Fastert
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Winst |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Winters, Sander
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Otten, Yuri
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Visser, de, Joris
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Bilsum, van, Fastert
/ Otten-Kerkhof, Tessa Cues & Balls |
Verlies |
13.11.2019 TBNL Eerste Klasse 2. Speeldag |
Visser, de, Joris
/ Loonen, Roel Masters of Puppets |
Otten, Yuri
/ Loon van, Adriaan Cues & Balls |
Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 4. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Loonen, Roel | Coenen, Davy / Eerens, Mitch | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 Plaats 3 Extra ronde |
Otten, Yuri / Loonen, Roel | Camp op den, Shem / Koch, Manfred | Winst |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 Halve finale Extra ronde |
Otten, Yuri / Loonen, Roel | Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven | Verlies |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 3. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Loonen, Roel | Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley | Winst |
09.11.2019 Challenger Tour - 5 2. Ronde Voorronde |
Otten, Yuri / Loonen, Roel | Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens | Verlies |
01.11.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Kerkhof, van de, Rens
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
01.11.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Winters, Sander Masters of Puppets |
Eenbergen, Ton
/ Horen, van, Erik Allemanscafe 1 |
Winst |
01.11.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Horen, van, Erik
/ Joosten, Harry Allemanscafe 1 |
Winst |
01.11.2019 TBNL Eerste Klasse 1. Speeldag |
Loonen, Roel
/ Visser, de, Joris Masters of Puppets |
Eenbergen, Ton
/ Kerkhof, van de, Rens Allemanscafe 1 |
Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 6. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn | Winst |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 Kwart finale Extra ronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn | Verlies |
28.09.2019 Challenger Tour - 4 1. Ronde Voorronde |
Loonen, Roel / Saturnino, Renato | Moonen, Mike / Kortenray, Hubert | Verlies |
23.06.2019 NTL KO rondes plaats 5-8 Halve finale |
Loonen, Roel
/ Roodhorst, Emile Brab. Branieschoppers |
Graaf, de, Wesley
/ van Teeffelen, Hugo All-Out |
Verlies |