Speler > Aretz, Frans |
---|
Aretz, Frans |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Master |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53863 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Apollo Boys | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2014-2015 | |
Apollo Boys | ZOH 2A, ZOH beker, ZOH Beker tweede klasse |
2013-2014 | |
Apollo Boys | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2012-2013 | |
Apollo Boys 1 | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2011-2012 | |
Apollo Boys | ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse |
2010-2011 | |
Apollo Boys | ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Apollo Boys 1 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis A Jen Kirch 2 |
Keulers, Harrie
/ Laeven, Paul 't Weverke 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Czako, Andras
/ Muijs, Danielle Oud Genhei 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Camp, Op den, Bas
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Verlies |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Dierks, Fabienne
/ Senden, Leonie Oude Heide 3 |
Winst |
22.03.2024 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Coenen, Youri
/ Koch, Guido Boskai 4 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Cerfontaine, Roel
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
02.02.2024 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Berg, Henk
/ Sangers, Rene D'r Bok 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans A Jen Kirch 2 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Winst |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel A Jen Kirch 2 |
London, Roger
/ Laumeyer, Frank 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Simons, Bianca
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Kerckhoffs, Niels
/ Smeets, Maurice Ricky's Pub 3 |
Verlies |
03.11.2023 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans A Jen Kirch 2 |
Coenen, Youri
/ Koch, Huub Boskai 4 |
Verlies |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Delft van, Bram
/ Hey de, Huub Oude Heide 2 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Knubben, Jefke
/ Vrolings, John D'r Bok 1 |
Verlies |
29.09.2023 ZOH Beker 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Geurts, May A Jen Kirch 2 |
Jacquemont, Jos
/ Souren, Hasso Im Weissen Rossl 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Gerrekens, Hub
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Verlies |
15.09.2023 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob A Jen Kirch 2 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Verlies |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Simons, Veerle
/ Simons, Bianca Oude Heide 3 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Jacobs, Kars
/ Krans, John Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Becker, Giel
/ Dirix, Math 't Brook 1 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Verlies |
31.03.2023 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Schroyen, Raymond
/ Herk van, Theo Fratelli 2 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Shane
/ Vluggen, Damiano Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Ghijsen, Jean
/ Bovens, Rinaldo Op de Bosch 1 |
Gelijkspel |
10.03.2023 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Franssen, Marco Op de Bosch 1 |
Verlies |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Winst |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
27.01.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Enning, Renee
/ Debets, Marthe Dingus 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Vromen, Tim
/ Konings, Richard Fratelli 2 |
Verlies |
18.11.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Duckers, Marco Blauw Wit'62 3 |
Winst |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Cerfontaine, Roel
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Gelijkspel |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Rembosz, Men
/ Buccella, Claudio De Wolfjes 1 |
Gelijkspel |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Theunissen, John
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Bovens, Jo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Bovens, Rinaldo
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Verlies |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Conjour, Thei
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Zanders, Peter
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Verlies |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Wijnants, Patrick
/ Lahaye, Leroy 't Brook 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Krichel, René
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Theunissen, John Der Busch 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Wolfs, Michael Eijsden 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Max, Joep
/ Haan, John De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
07.02.2020 ZOH 1e klasse A 18. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
24.01.2020 ZOH Beker 1e Klasse 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Bussens, Rob Der Busch 1 |
Hanssen, Peter
/ Sijen, Ad Oude Heide 2 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
03.01.2020 ZOH 1e klasse A 14. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Tilburg van, Jos Der Bergbock 1 |
Verlies |
06.12.2019 ZOH 1e klasse A 12. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Jongen, Kay
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
15.11.2019 ZOH 1e klasse A 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Schins, Marcel
/ Leuven, Jim Dingus 2 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Blees, Jozef
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Lamberts, Ger
/ Sulman, Marco 't Trefpunt 1 |
Winst |
01.11.2019 ZOH 1e klasse A 8. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Paulissen, Jos
/ Jansen, Danny De Capucijn 3 |
Verlies |
11.10.2019 ZOH Beker 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Wiebe, Raymond
/ Raukema van, Folkert De Capucijn 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Camp, Op den, Bas
/ Steinbach, Weiro De Bekker 3 |
Winst |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri DAT Boys 1 |
Winst |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
London, Roger
/ Vanaschen, Mario D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
06.09.2019 ZOH 1e klasse A 2. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Spijkers, Richard
/ Wouters, Maurice De Smid 1 |
Verlies |
30.08.2019 ZOH 1e klasse A 1. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Quaedvlieg, Fons
/ Basten, Hans Der Bergbock 1 |
Winst |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Gouder de Beauregard, Sascha
/ Gouder de Beauregard, Tanja D'r Prick 2 |
Verlies |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Vromen, Tim
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Verlies |
12.04.2019 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Jo Da Capo 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Beckers, Richard De Poart 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Lange, Klaus
/ Schiffers, Fer De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
04.01.2019 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Walthie, Herman
/ Broek van den, Jo 't Lämke 1 |
Verlies |
14.12.2018 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Weide, van der, Bjorn
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Moes, Naomi
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
07.12.2018 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Sozanski, Nico De Kroeg 2 |
Winst |
23.11.2018 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Bruijnen, Marco
/ Hollanders, Sandy Da Capo 2 |
Verlies |
16.11.2018 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Houben, Michael
/ Verheijden, Wesley De Bekker 2 |
Verlies |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Deswijzen, Gabriel
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Theunissen, Marcel
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Herberghs, Marco
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Weide, van der, Bjorn
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Seuren, Dave
/ Maas, Danny De Sjmied 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Hey de, Huub
/ Raets, Leo Amicitia 1 |
Verlies |
05.10.2018 ZOH 1e klasse B 6. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Stevens, Ralph
/ Reulings, Micha D'r Springbron 1 |
Verlies |
21.09.2018 ZOH 1e klasse B 4. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Meessen, Klaudia
/ Wolters, Louis Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Deswijzen, Gabriel Der Busch 1 |
Thijssen, Theo
/ Jeukens, Ron Oude Heide 2 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Koll, Mark
/ Smeets, Jo D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Haren van, John
/ Lemmens, Wim De Smid 1 |
Verlies |
13.04.2018 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Verlies |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Basten, Hans
/ Engelberts, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
23.03.2018 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Romeyn, Edwin
/ Krans, John Dingus 1 |
Winst |
02.03.2018 ZOH 1e klasse B 21. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Visser de, Ton
/ Franssen, Fer De Rode Ridder 1 |
Verlies |
23.02.2018 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Houben, Ron
/ Driessen, Roger De Poart 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Verheijden, Wesley
/ Houben, Michael De Bekker 2 |
Gelijkspel |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Swelsen, Jan Peter
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Lacroix, Jo
/ Lenssen, John De Paardestal 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Visser, Leo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Bertrand, Birgit
/ Mols, Bas D'r Prick 2 |
Verlies |
22.12.2017 ZOH 1e klasse B 14. Speeldag |
Geurts, May
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Niese, Ramon
/ Koll, Mark D'r Aowe Kino 1 |
Verlies |
01.12.2017 ZOH 1e klasse B 12. Speeldag |
Weide, van der, Bjorn
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Kleijnen, Roy
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Smeets, Leon
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Hesemans, Johnny
/ Jansen, Danny White Horse 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bree van, Ton Der Busch 1 |
Engels, Jo
/ Klinkenberg, Paul Der Bergbock 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Bovens, Jo Der Busch 1 |
Voorst van, Jo
/ Pattinaja, Philip Dingus 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Hermans, Angelo
/ Dingena, Donny 't Lamke 1 |
Verlies |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Meij, de, Francis Der Busch 1 |
Spijkers, John
/ Peijnenburg, Patrick De Rode Ridder 1 |
Verlies |
06.10.2017 ZOH Beker 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Peeters, Theo Der Busch 1 |
Lenssen, John
/ Lonussen, Gert-Jan De Paardestal 1 |
Gelijkspel |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Aretz, Frans Der Busch 1 |
Broek, Op 't, Dennis
/ Gerets, Christian De Poart 1 |
Verlies |