Skip to main content

Speler > Jongen, Bas

Jongen, Bas

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: Blauw Wit'62
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 24825
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst P. Deelnemers
2024
Open dubbel 4 160
2023
Open dubbel 4 160
Open enkel 7 45
2022
Heren dubbel 6 82
Open enkel 3 37
2020-2021
Heren dubbel 27 96
Heren classic 17 74
Heren enkel 7 33
2019
Heren dubbel 7 121
2018
Heren dubbel 33 115
2017-2018
Heren 4 58
ZOH Bokaal 19 147
2016-2017
Open 8 80
Heren 20 118
NTVB Challenger Ranking 2 53
Heren classic 2 187
2015-2016
Open 65 155
Pro 7 64
Mini master challenger 2 69
2014-2015
Open 19 254
Pro 43 123
2013-2014
Open 67 289
Pro 25 152
2012-2013
Open 53 174
2011-2012
Open 68 196
Pro 53 85
Semi-Pro 80 103
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum P. Meldungen
2023
NK 2023 Mixed Dubbel Za., 23.09.2023 6 16
NK 2023 Open Dubbel Za., 23.09.2023 6 36
TBNL Pro tour Cues & Darts Tilburg Open Dubbel Za., 15.07.2023 4 45
Groningen Open Doubles Groningen Open Dubbel Za., 20.05.2023 2 16
Amsterdam Open Doubles Chez Mine Amsterdam Open Dubbel Zo., 16.04.2023 1 22
SBZL-Euregio Open Singles De Spech - Spaubeek Open Enkel Za., 01.04.2023 3 40
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 25.03.2023 10 47
Utrecht Open Doubles Utrecht Open doubles Za., 18.02.2023 3 27
Amersfoort Open Doubles Eemcafé Amersfoort Open Dubbel Za., 21.01.2023 1 33
SBZL-Euregio Open Doubles De Spech - Spaubeek Open Dubbel Za., 14.01.2023 4 42
2022
Club Foos Open Doubles Paradijsvogelstraat 11 - Groningen Open Dubbel Za., 17.12.2022 3 28
Club Foos Open Doubles Chez Mine Amsterdam Open Dubbel Zo., 20.11.2022 4 30
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Mixed Dubbel Za., 24.09.2022 6 10
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Dubbel Za., 24.09.2022 11 35
Nederlandse Kampioenschappen 2022 CreaDance Stein Open Enkel Zo., 25.09.2022 2 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 1 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 1 28
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Open Vr., 15.04.2022 1 3
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 3 34
2020-2021
Spaubeek Open Doubles MFC Spaubeek Open Dubbel Za., 20.11.2021 3 9
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 6 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 6 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 7 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 25.09.2021 22 46
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 25 45
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 3 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 29.11.2019 1 2
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 2 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 7 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 14 44
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 1 18
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 1 9
Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 26.01.2019 1 25
2018-2019
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 30.11.2018 1 3
2018
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 12 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 13 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 5 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 1 19
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 2 31
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Hoofdklasse Vr., 08.12.2017 2 3
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 18 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 3 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 3 34
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 5 23
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 8 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 10 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 1 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 3 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 1 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 3 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 1 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 1 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 2 22
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 2 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 1 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 9 32
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 17 45
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 4 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
Masters Amsterdam Amsterdam Open Za., 02.01.2016 9 62
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 1 9
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 4 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Open Dubbel Za., 07.05.2016 1 6
2e Mini master challenger kokerel de kokerel Kwalificatie Za., 23.04.2016 7 19
2e Mini master challenger kokerel de kokerel open ronde Za., 23.04.2016 1 8
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 11 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 2 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 3 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 1 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 1 11
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 2 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 5 24
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 37 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 4 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 5 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 4 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 2 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 5 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 13 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 56 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 33
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 3 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 47 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 9 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 20 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 11 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
de Trim de Trim Bourgogne Pro Dubbel Za., 15.03.2014 9 12
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 15 69
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 17 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 5 14
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 5 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 9 53
2011-2012
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Vr., 30.12.2011 9 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 9 21
 
Discipline
Team Competites
2023-2024
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2023
De Paardestal NTL FINALE RONDES, NTL VOORRONDES
2022-2023
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2022
De Paardestal NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8), NTL VOORRONDES
2021-2022
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2020-2021
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Bekker 2 N.T.L
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Bekker 1 Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
Bekker 7 Zomercompetitie 2016 Poule A
de Bekker 2 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
TFC Kickerheadz SBN Eerste klasse
2014-2015
Napoleon 1 Challenge Cup poule A, Zomercompetitie poule A
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 2 Ereklasse, Beker
TVC de Bekker Zomercompetitie poule A
2012-2013
De Bekker 2 Zomer competitie Poule 1
Smidter Boys-1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
Smidter Boys 3 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Jongen, Bas
De Paardestal
Eerens, Mitch
De Hakkers
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Jongen, Bas
De Paardestal
Braack, Bela
Club Foos
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Jongen, Bas
De Paardestal
Serowy, Katja
Boofken Rotterdam
Winst
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
de Visscher, Kevin
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
Czako, Gabor
Megalodon
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
Braack, Bela
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
Bardoul, Davy
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
Loggers, Sander
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Jongen, Bas
De Paardestal
van der Plas, Martin
Vintage
Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Plaats 3 Hoofdronde
Jongen, Bas Meentz, Devin Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas Jahr, Sebastian Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas Jongen, Kay Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Coenen, Davy Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Habets, Henk Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Seetsen, Menno Winst
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Jahr, Sebastian Verlies
01.04.2023
SBZL-Euregio Open Singles
1. Ronde Voorronde
Jongen, Bas Meentz, Devin Winst
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Jongen, Bas
De Paardestal
Hermans, Twan
Ricky's Pub
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Jongen, Bas
De Paardestal
Janssen, Luis
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Jongen, Bas
De Paardestal
Hazwani, Rami
Foosworks Euregio I
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
23.02.2024
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Dave / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Winst
16.02.2024
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Locorotondo, Franco / Adriaanssen, Jeffrey
De Kroeg 1
Winst
26.01.2024
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Moenen, Jose / Stevens, Richard
De Notenbalk 1
Winst
12.01.2024
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Atol, Rob / Vanhingel, Dominic
Eijsden 1
Winst
05.01.2024
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Hermans, Harley / Maessen, Sem
De Paardestal 1
Winst
15.12.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Jongen, Bas / Moonen, Mike
Blauw Wit'62 1
Camps, Jordi / Goessens, Renate
Eijsden 3
Winst
08.12.2023
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Wasbauer, Johnny / Koenen, Dion
Boskai 1
Winst
24.11.2023
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Schmitz, Wiel / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Winst
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Finale
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Verlies
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Halve finale
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Chamuleau, Raoul / Braack, Bela
Club Foos
Gelijkspel
19.11.2023
NTL FINALE RONDES
Kwart finale
Jongen, Bas / Jongen, Kay
De Paardestal
Pant, Romanus / Coenen, Danilo
Boofken Rotterdam
Gelijkspel
19.11.2023
NTL VOORRONDES
7. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Stoute, Tamara / Pant, Romanus
Boofken Rotterdam
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
6. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Czako, Viktor / Vanderbeken, Jersey
Megalodon
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
5. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Dijk van, Joey / Nijmeijer, Lianne
Club Foos
Gelijkspel
18.11.2023
NTL VOORRONDES
4. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Bardoul, Davy / Gobbels, Rob
Spechvogels
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
3. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Speijcken, Nic / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
2. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Knol, Eva / Loggers, Sander
TacaTaca Groningen
Winst
18.11.2023
NTL VOORRONDES
1. Ronde
Jongen, Kay / Jongen, Bas
De Paardestal
Graaf, de, Sjon / van der Plas, Martin
Vintage
Winst
03.11.2023
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Piet / Eerens, Mitch
De Hakkers 1
Winst
27.10.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Reubsaet, Eddy / Raukema van, Folkert
Ricky's Pub 1
Winst
29.09.2023
ZOH Beker
1. Ronde
Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Willems, Victor / Roberts, Iwan
Boskai 2
Winst
23.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Wijers-Sauren, Mechtilde Starren, Amber / Hermans, Twan Verlies
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Wijers-Sauren, Mechtilde Starren, Amber / Hermans, Twan Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Wijers-Sauren, Mechtilde Nijmeijer, Lianne / Schijndel, van, Thijs Verlies
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Wijers-Sauren, Mechtilde van der Plas, Bianca / van der Plas, Martin Winst
23.09.2023
NK 2023
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
23.09.2023
NK 2023
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Ouweleen, Kim / Van Dam, Bart Winst
23.09.2023
NK 2023
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Winters, Sander / Roodhorst, Emile Verlies
23.09.2023
NK 2023
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
23.09.2023
NK 2023
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Verlies
23.09.2023
NK 2023
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Hanssen, Rick Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo Winst
22.09.2023
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Notenbalk 1
Winst
15.09.2023
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Eijsden 1
Verlies
08.09.2023
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
Blauw Wit'62 1
Meentz, Devin / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Winst
15.07.2023
TBNL Pro tour
Halve finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
15.07.2023
TBNL Pro tour
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Neefs, Tim / Otten, Yuri Winst
09.06.2023
ZOH Beker
Finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
20.05.2023
Groningen Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Mathot, Niels / Ouweleen, Kim Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Stijkel, Gilles / Karadavut, Bulent Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Mathot, Niels / Ouweleen, Kim Winst
20.05.2023
Groningen Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay van der Plas, Martin / van der Plas, Bianca Winst
19.05.2023
ZOH Beker
Halve finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Naranjo, Juan / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
12.05.2023
ZOH Beker
Kwart finale
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Winst
05.05.2023
ZOH Beker
3. Ronde
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Jamin, Dennis / Rondags, Roy
Boskai 2
Winst
28.04.2023
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Meerakker van de, Wim / Mey, Eric
Oude Heide 1
Winst
21.04.2023
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Van Der Meer, Anne Jan / Bosma, Frank Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Thakoersingh, Stanley / Krop, Jeffrey Verlies
16.04.2023
Amsterdam Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Jonas, Dennis / Roodhorst, Emile Winst
14.04.2023
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Mey, Eric / Dierks, Edy
Oude Heide 1
Winst
31.03.2023
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Bartels, Danny / Arts, Roger
Boskai 1
Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Meurmans, Jimmy / Andelhofs, Joel Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Meurmans, Johnnie / Pipeleers, Johan Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen Winst
25.03.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Jongen, Bas Kocpinar, Erol / Meschke, Ralf Winst
24.03.2023
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Thijssen, Hubert / Vanhingel, Herman
Boskai 2
Winst
17.03.2023
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Vroomen, Jan / Gebhardt, Karl-Heinz
D'r Prick 1
Winst
10.03.2023
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Gortges, Manfred / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
03.03.2023
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Eykenboom, Ron / Ubags, Gino
De Kroeg 1
Winst
24.02.2023
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Reiners, Sven / Rouschop, Hans
Heukske 1
Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Verlies
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Nijmeijer, Lianne / Graaf, de, Sjon Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay van der Plas, Bianca / Michels, Lodewijk Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Kerkhof, van de, Rens Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Chamuleau, Raoul Winst
18.02.2023
Utrecht Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny Winst
10.02.2023
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Senden, Jim / Braek in de, Remi
De Bekker 1
Winst
27.01.2023
ZOH Beker
2. Ronde
Jongen, Bas / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Smeets, Maurice / Statucki, Roy
D'r Bok 1
Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Visser, de, Joris / Kleinveldus, Danny Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
21.01.2023
Amersfoort Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Jongen, Kay Linden, van der, Thijs / Van Tilburg, stanley Winst
20.01.2023
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
Blauw Wit'62 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Plaats 3 Hoofdronde
Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Graaf, de, Sjon / Meisters, Horst Winst
14.01.2023
SBZL-Euregio Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Lecker, Nils / Jahr, Sebastian Winst
13.01.2023
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Jongen, Bas / Smeets, Rowan
Blauw Wit'62 1
Loos, Rico / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Winst
17.12.2022
Club Foos Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Graaf, de, Wesley / Jongen, Bas Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
17.12.2022
Club Foos Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Jongen, Bas Bos, Wouter / Pröpper, Jochen Winst
17.12.2022
Club Foos Open Doubles
2. Ronde Voorronde
Graaf, de, Wesley / Jongen, Bas Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
16.12.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Speijcken, Nic / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Gelijkspel
02.12.2022
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Bartels, Danny / Koenen, Dion
Boskai 1
Winst
20.11.2022
Club Foos Open Doubles
Plaats 3 Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Verlies
20.11.2022
Club Foos Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
20.11.2022
Club Foos Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Bos, Wouter / Pröpper, Jochen Verlies
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Halve finale
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Starren, Amber / Hermans, Twan
Ricky's Pub
Gelijkspel
06.11.2022
NTL EINDRONDES DIVISIE 1 (1-8)
Kwart finale
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Janssen, Luis / Kretschmer, Andreas
Foosworks Euregio I
Gelijkspel
06.11.2022
NTL VOORRONDES
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Jongen, Bas
De Paardestal
Baars, Marius / Janssen, Luis
Foosworks Euregio I
Gelijkspel