PINCODE:     Live-Ticker …
   
Wedstrijden van de laatste 7 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (25. Speeldag)
't Straotsje 2 Oud Zumpelveld 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
't Tepke 1 The Eagles 1 8:0
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
't Trefpunt 1 D'r Bok 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
't Weverke 1 Blauw Wit'62 3 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (25. Speeldag)
A Gen Baan 1 Oost Eijsden 1 0:8
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
Beat Boys 1 De Poart 1 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (25. Speeldag)
Blauw Wit'62 1 D'r Dikke Sjtee 1 8:0
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
D'r Bok 3 Oude Heide 3 7:1
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (25. Speeldag)
D'r Prick 1 Oude Heide 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
D'r Springbron 1 De Bekker 2 1:7
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (25. Speeldag)
Da Capo 1 De Hakkers 1 3:5
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (25. Speeldag)
DAT Boys 1 't Brook 1 2:6
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
De Bekker 1 Fauquemont 1 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (25. Speeldag)
De Capucijn 2 Dingus 1 8:0
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
De Capucijn 3 Bouwerwei 1 2:6
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
De Jokers 1 't Heukske 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (25. Speeldag)
De Kroeg 1 De Capucijn 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (25. Speeldag)
De Paardestal 1 De Smid 1 6:2
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (25. Speeldag)
De Pitsers 1 Der Bergbock 1 5:3
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
De Rode Ridder 1 De Komiek 1 2:6
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
De Sjmied 1 't Lämke 1 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
De Sport 1 Amicitia 1 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
De Wolfjes 1 Da Capo 2 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
Der Busch 1 De Kroeg 2 2:6
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
Dingus 2 De Bekker 3 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (25. Speeldag)
Oude Heide 2 D'r Prick 2 4:4
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
Pipo Boys 1 Fratelli 1 7:1
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (25. Speeldag)
Smidter Boys 1 Blauw Wit'62 2 3:5
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
Star Club 1 D'r Koffereck 2 8:0
 
Wedstrijden van de komende 14 dagen
Datum Thuis Gast Uitslag
Vr., 19.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (25. Speeldag)
White Horse 2 Carboon 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (18. Speeldag)
't Graefke 1 De Sport 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (22. Speeldag)
't Heukske 1 De Rode Ridder 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (3. Ronde)
't Straotsje 2 De Smid 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (16. Speeldag)
A Gen Baan 1 D'r Dikke Sjtee 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (8. Speeldag)
Carboon 1 Amicitia 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (3. Ronde)
De Bekker 2 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (3. Speeldag)
De Capucijn 1 Oude Heide 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (20. Speeldag)
De Kroeg 1 Da Capo 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (3. Ronde)
De Paardestal 1 De Kroeg 2 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (3. Ronde)
De Sjmied 1 't Lämke 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (26. Speeldag)
Der Bergbock 1 D'r Koffereck 1 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (7. Speeldag)
Fauquemont 1 Blauw Wit'62 2 _:_
Vr., 26.04.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (6. Speeldag)
Fratelli 1 D'r Bok 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker 2e klasse (3. Ronde)
't Graefke 1 D'r Bok 2 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (Kwart finale)
't Stroatje 2 / De Smid 1 De Sjmied 1 / 't Lamke 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale)
't Tepke 1 De Bekker 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (9. Speeldag)
D'r Bok 1 Fauquemont 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker (Halve finale)
D'r Prick 1 De Hakkers 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (Kwart finale)
De Capucijn 2 De Bekker 2 / De Wolfjes 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale)
De Jokers 1 Smidter Boys 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker Overgangsklasse (Kwart finale)
De Komiek 1 The Eagles 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker (Halve finale)
De Kroeg 1 Blauw Wit'62 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH Beker 1e klasse (Kwart finale)
De Paardestal 1 / De Kroeg 2 De Poart 1 _:_
Vr., 03.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (22. Speeldag)
Oude Heide 3 D'r Koffereck 2 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (26. Speeldag)
't Brook 1 De Paardestal 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
't Heukske 1 Pipo Boys 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
't Lämke 1 Oude Heide 2 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (26. Speeldag)
't Straotsje 1 Blauw Wit'62 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (26. Speeldag)
A Gen Baan 1 De Capucijn 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
Amicitia 1 Star Club 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
Blauw Wit'62 2 't Trefpunt 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
Blauw Wit'62 3 De Sjmied 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
Bouwerwei 1 White Horse 2 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
Carboon 1 Dingus 2 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
D'r Bok 1 De Rode Ridder 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
D'r Bok 2 D'r Bok 3 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
D'r Koffereck 2 De Capucijn 3 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
D'r Prick 2 Der Busch 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
Da Capo 2 D'r Springbron 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
De Bekker 2 Beat Boys 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
De Bekker 3 't Graefke 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (26. Speeldag)
De Hakkers 1 De Kroeg 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
De Komiek 1 De Bekker 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
De Kroeg 2 De Wolfjes 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse B (26. Speeldag)
De Poart 1 't Weverke 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
Fauquemont 1 't Tepke 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
Fratelli 1 Smidter Boys 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Hoofdklasse (26. Speeldag)
Oost Eijsden 1 D'r Prick 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (26. Speeldag)
Oud Zumpelveld 1 DAT Boys 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 2e klasse A (26. Speeldag)
Oude Heide 3 De Sport 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH Overgangsklasse (26. Speeldag)
The Eagles 1 De Jokers 1 _:_
Vr., 10.05.2019 21:00
ZOH 1e klasse A (26. Speeldag)
White Horse 1 De Pitsers 1 _:_
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)