Speler > Slegers, Luvic

Slegers, Luvic

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Verenigingen: 't Heukske
Raodhoes Warriors
Raodhoes Warriors
Organisatie:
SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2228
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 53 122
Senioren dubbel 8 19
2017-2018
Heren 62 126
Heren classic 27 48
ZOH Bokaal 52 147
2016-2017
Open 42 80
Semi-Pro 12 44
Heren 59 119
NTVB Challenger Ranking 14 53
Heren classic 13 187
2015-2016
Open 41 155
Semi-Pro 24 73
Mini master challenger 22 69
2014-2015
Open 94 254
Pro 83 123
Semi-Pro 28 146
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2011-2012
Semi-Pro 22 103
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 22 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 35 54
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Zo., 22.12.2019 4 6
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Enkel Zo., 22.12.2019 6 9
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 32 44
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Senioren Dubbel Za., 21.12.2019 5 5
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 5 7
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 17 18
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 12 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 9 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 5 8
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 2 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 4 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 6 7
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 6 10
Toernooi TVC De Kroeg Brunssum Overgangsklasse Za., 05.01.2019 3 3
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 25 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 18 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 9 13
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Classic Dubbel Za., 06.10.2018 15 22
NTVB Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek. Open Dubbel Za., 06.10.2018 13 21
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 34 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 40 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 16 20
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 15 19
Open Dubbel De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 20.01.2018 12 17
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 14 51
ITSF Master Series Spijkenisse Open Dubbel Za., 25.11.2017 49 55
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Classic Dubbel Za., 18.11.2017 8 11
1e NTVB Challenger Brasserie Minli Landgraaf Open Dubbel Za., 18.11.2017 6 13
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 21 23
Challenger Willem van Oranje - Veldhoven Open Dubbel Za., 10.06.2017 14 16
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 11 12
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Open Dubbel Za., 08.04.2017 2 30
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 9 14
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Amateur Vr., 17.03.2017 1 6
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 6 11
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 07.01.2017 4 16
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 15 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 07.01.2017 7 8
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 52 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 9 22
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 5 8
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 5 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Kwalificatie Za., 07.05.2016 8 16
3e Mini master challenger Napoleon Napoleon-Beek Semi Pro Za., 07.05.2016 1 6
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 20 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 5 6
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 1 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 4 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 10 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 66 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 14 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 15 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 9 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 59 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 4 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 33 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 5 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 29 91
2011-2012
Blauw wit Eys-Wittem Semi-Pro Za., 17.12.2011 2 12
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Old Stars SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8, SBZL Seizoen 1
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
Old Stars SBZL Seizoen 2
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
't Heukske Ereklasse, Beker
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Starren, Amber Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Hoffmann, Markus Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Goffin, Jos Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Camp op den, Shem Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Nijmeijer, Lianne Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Schijndel, van, Thijs Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Jongen, Kay Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Habets, Henk Verlies
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Cochet, Dimitri
Team Limburg
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Hanssen, Rick
De Bekker
Verlies
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Kutaydin, Jeroen
Team Limburg
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Kruijer, Sven
Club Foos
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Graaf, de, Wesley
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Klunder, Roger
de Hakkers
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Slegers, Luvic
Old Stars
de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Prickaerts, Niels Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Bemelmans, Donee Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic Gobbels, Rob Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber
De Bekker
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Visser de, Ton / Velthuizen, Wim
In de Vrie 1
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Slegers, Luvic / Goffin, Jos
Old Stars
Starren, Elroy / Smulders, Michael
De Bekker
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
30.01.2020
SBZL Seizoen 3
9. Speeldag
Slegers, Luvic / Goffin, Jos
Old Stars
Hoffmann, Markus / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Atol, Michel / Kessen, Peter
Ashley's Army 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Kools, Alain / Teheux, Jean-Paul
Oost Eijsden 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Senden, Piet / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Misotten, Nele / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Keppens, Lynn / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Graaf, de, Sjon / Visser de, Ton Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Camp op den, Shem / Visser, de, Joris Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Plaats 3 Hoofdronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Eenbergen, Ton / Dijk van, Ricky Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Franssen, Jo / Vaessen, Peter Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Moors, Mike / Joosten, Harry Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Goffin, Jos Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Stitzinger, Louis / Kortenray, Hubert
De Capucijn 1
Verlies
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Goffin, Jos / Slegers, Luvic
Old Stars
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
12.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Andelhofs, Joel / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Verlies
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Guzak, Wesley / Partouns, Harrie
De Capucijn 2
Winst
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Meisters, Horst
Old Stars
Smulders, Michael / Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
28.11.2019
SBZL Seizoen 3
5. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Smulders, Michael / Nowottka, Tim
De Bekker
Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Kwart finale Hoofdronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
7. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
6. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
5. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
't Heukske 1
Weijer van de, Hans / Brinkhoff, Luuk
Blauw Wit'62 1
Verlies
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Koch, Manfred / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Verlies
14.11.2019
SBZL Seizoen 3
4. Speeldag
Franssen, Jo / Slegers, Luvic
Old Stars
Coenen, Davy / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Extra ronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Keppens, Lynn / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Verlies
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Eeraerts, Jaimy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Opstal, Andre / Frols, Mark
Dingus 2
Gelijkspel
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Dijk van, Ricky / Koch, Manfred
In de Vrie 1
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Goffin, Jos
Old Stars
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Meyen, Stefanie / Cochet, Dimitri
Team Limburg
Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winters, Sander / Bilsum, van, Fastert Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Eerens, Mitch / Coenen, Davy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
2. Ronde Voorronde
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Aelmans, Ralf / Moonen, Mike
A Gen Baan 1
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Starren, Amber / Gelissen, Michelle
De Bekker
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Eerens, Mitch / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Verlies
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Vaessen, Peter / Slegers, Luvic
Old Stars
Asselmans, Redondo / Eerens, Mitch
Raodhoes Warriors
Verlies
25.07.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Hoffmann, Markus / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Meisters, Horst
Old Stars
Kutaydin, Jeroen / Smulders, Michael
Team Limburg
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Meisters, Horst
Old Stars
Kutaydin, Jeroen / Smulders, Michael
Team Limburg
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Lorrie, Leslie
Club Foos
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Slegers, Luvic / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
VandenBemden, Kenny / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Coenen, Davy / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
VandenBemden, Kenny / Hermans, Twan
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Slegers, Luvic / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Bilsum, van, Fastert / Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Jongen, Kay / Smeets, Rowan
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Verlies
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Stijkel, Gilles
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Kucera, Phillip / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Habets, Henk / Starren, Elroy
de Hakkers
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Senden, Piet
Old Stars
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Winst
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Senden, Piet
Old Stars
Standaert, Christophe / Daelman, Vicky
Boem Kartoffels
Verlies
06.06.2019
SBZL Seizoen 2
3. Speeldag
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Daelman, Vicky / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Sijben, John / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Smeets, Michel / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Slegers, Luvic
Old Stars
Maes, Nathan / Gielis, Chris
Dingus
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Slegers, Luvic / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Aarts, Philip / Meijer, Guij
De Jokers 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Smeets, Johnny / Abels, Twan
't Tepke 1
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Hoffmann, Markus / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
de Visscher, Kevin / Maes, Nathan
Dingus
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Plaats 3 Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Sulman, Marco / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Reubsaet, Eddy / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Verlies
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Slegers, Luvic / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Ben van der, Pascal / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)