Speler > Abels, Twan

Abels, Twan

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: 't Tepke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65494
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2017-2018
ZOH Bokaal 117 146
2016-2017
Open 72 80
Rookie 5 19
Heren classic 102 187
2015-2016
Rookie 29 49
Mini master challenger 28 69
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 39 51
2016-2017
Benelux Open 2017 Rodahal Kerkrade Under 23 Za., 08.04.2017 4 5
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 33 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Za., 07.01.2017 2 5
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 48 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Rookie Dubbel Vr., 09.12.2016 5 7
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 70 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 25.03.2016 9 17
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 10 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 2 8
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
't Tepke 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Tepke ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2015-2016
Tepke Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
Tvc a Gen Baan Zomercompetitie 2016 Poule A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Dijk van, Steven / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Abels, Twan / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Franiczek, Wiel / Heuser, Tobias
Fratelli 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Max, Joep / Haan, John
Fauquemont 1
Gelijkspel
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Abels, Twan / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Penders, Yvonne / Camp op den, Michel
De Bekker 1
Winst
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Webers, Frans / Abels, Twan
't Tepke 1
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Winst
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Smeets, Johnny / Abels, Twan
't Tepke 1
Rouschop, Hans / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
29.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Winst
22.03.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Packbeers, Wim / Abels, Twan
't Tepke 1
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Vries de, Henry / Abels, Twan
't Tepke 1
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Geurts, Sjaak / Seroo, Lei
Blauw Wit'62 2
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Abels, Twan / Vries de, Wesley
't Tepke 1
Goossens, Biek / Henquet, Fer
De Bekker 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Abels, Twan / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Mulken van, David / Partouns, Harry
De Sjmied 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Webers, Frans / Abels, Twan
't Tepke 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Wenders, Math / Abels, Twan
't Tepke 1
Eerens, Patrick / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Gelijkspel
14.12.2018
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Winst
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Camp op den, Tim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Heuser, Tobias / Gelissen, Jean
Fratelli 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Winst
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Winst
19.10.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Steenbakkers, Wesley / Groothausen, Ramon
De Komiek 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Wenders, Math / Abels, Twan
't Tepke 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Abels, Twan / Smeets, Johnny
't Tepke 1
Velthuizen, Wim / Dijk van, Ricky
De Rode Ridder 1
Gelijkspel
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Bussens, Rob / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Abels, Twan / Webers, Frans
't Tepke 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Verlies
08.06.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
Finale
Abels, Twan / Vries de, Henry
't Tepke 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Haan, John / Max, Joep
Fauquemont 1
Verlies
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Abels, Twan / Packbeers, Wim
't Tepke 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Verlies
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Dohmen, Coen / Labruzzo, Marcello
Im Weissen Rossl 1
Winst
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Sulman, Marco / Eykenboom, Wiel
't Trefpunt 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Franssen, Jo / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Sangers, Rene / Michalski, Raymond
D'r Bok 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Slegers, Luvic / Koch, Manfred
't Heukske 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Moonen, Bjorn / Larik, Floortje Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Theunissen, Melvin / Theunissen, John Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale 2. Extra ronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Coumans, Johan / Kuipers, Ruud Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale 2. Extra ronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Roeleveld, Peter / Mey, Eric Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Kleijnen, Roy / Abels, Twan Smit, Marcel / Starren, Elroy Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Packbeers, Wim / Abels, Twan
't Tepke 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Eulink, Albertus / Schoonens, Peter
De Sport 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Verlies
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Abels, Twan / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Heuser, Tobias / Konings, Richard
Im Weissen Rossl 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Flegel, Alfred / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Verlies
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Michalski, Raymond / Al, Pascal
D'r Bok 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Abels, Twan / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Koll, Wiel / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
19.05.2017
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
Schiffers, Fer / Glezer, Marcel
De Wolfjes
Verlies
21.04.2017
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
Knops, Andre / Vonken, Wim
Smidter Boys
Winst
08.04.2017
Benelux Open 2017
4. Ronde Extra ronde
Dijk van, Steven / Abels, Twan Meentz, Devin / Jongen, Kay Verlies
08.04.2017
Benelux Open 2017
2. Ronde Hoofdronde
Dijk van, Steven / Abels, Twan Meentz, Devin / Jongen, Kay Verlies
24.03.2017
ZOH Beker
4. Ronde
Abels, Twan / Wenders, Math
't Tepke
Brinkhoff, Pascal / Wersch van, Hub
Blauw Wit'62 1
Verlies
10.02.2017
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck
Winst
27.01.2017
ZOH Beker
3. Ronde
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
Franssen, Ricardo / Velthuis, Ben
A Gen Baan
Winst
13.01.2017
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
Leerschen, Hans / Knubben, Bert
Oud Zumpelveld
Winst
07.01.2017
De Kroeg
Finale Hoofdronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny Verlies
07.01.2017
De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Brouns, Dave / Rinehart, Rick Winst
07.01.2017
De Kroeg
5. Ronde Extra ronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel Verlies
07.01.2017
De Kroeg
4. Ronde Extra ronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny Winst
07.01.2017
De Kroeg
3. Ronde Extra ronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Brouns, Dave / Rinehart, Rick Winst
07.01.2017
De Kroeg
2. Ronde Extra ronde
Abels, Twan / Hermans, Harley Bemelmans, Donee / Maessen, Sem Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
1. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Smeets, Johnny Maessen, Sem / Hermans, Harley Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Smeets, Johnny Bleijleven, Leon / Berben, Vivian Verlies
16.12.2016
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Abels, Twan / Vries de, Wesley
't Tepke
Verboeket, Patrick / Smeets, Angela
De Wolfjes
Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Habets, Ivo Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
2. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Habets, Ivo Maessen, Sem / Maessen, Joeri Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Abels, Twan / Habets, Ivo Eggen, Bert / Hoeksma, Hein Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Kwart finale Hoofdronde
Abels, Twan / Habets, Ivo Bemelmans, Kevin / Jansen, Danny Verlies
07.10.2016
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Abels, Twan / Vries de, Wesley
't Tepke
Krichel, Rene / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Verlies
16.09.2016
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Abels, Twan / Brouwers, Thijs
't Tepke
Nendels, Cornel / Labruzzo, Marcello
Im Weissen Rossl
Gelijkspel
02.09.2016
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Brouwers, Thijs / Abels, Twan
't Tepke
Jorissen, Jos / Koll, Marco
Oud Zumpelveld
Verlies
26.08.2016
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Seetsen, Menno / Abels, Twan
't Tepke
Atol, Rob / Atol, Michel
Beat Boys
Verlies
22.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
6. Speeldag
Abels, Twan / Bemelmans, Donee
Tvc a Gen Baan
Willems, Victor / Woug van de, Willy
Capucijn 1
Verlies
22.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
6. Speeldag
Abels, Twan / Bemelmans, Donee
Tvc a Gen Baan
Partouns, Harrie / Franssen, Ties
Capucijn 1
Gelijkspel
22.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
6. Speeldag
Abels, Twan / Bemelmans, Donee
Tvc a Gen Baan
Arts, Cristian / Bakker, Willy
Capucijn 1
Verlies
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Abels, Twan / Meentz, Devin
Tvc a Gen Baan
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Bekker 7
Winst
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Abels, Twan / Meentz, Devin
Tvc a Gen Baan
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Bekker 7
Gelijkspel
24.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule A
2. Speeldag
Abels, Twan / Meentz, Devin
Tvc a Gen Baan
Jongen, Bas / Nowottka, Tim
Bekker 7
Verlies
03.06.2016
NTVB Beker OV Klasse
4. Ronde
Seetsen, Menno / Abels, Twan
Tepke
Partouns, Harrie / Willems, Victor
De Capucijn 1
Verlies
13.05.2016
Overgangsklasse
19. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
Tepke
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles
Verlies
06.05.2016
Overgangsklasse
20. Speeldag
Abels, Twan / Wenders, Math
Tepke
Dingena, Marcel / Arts, Cristian
De Capucijn 1
Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
3. Ronde Hoofdronde
Brouwers, Thijs / Abels, Twan Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
2. Ronde Hoofdronde
Brouwers, Thijs / Abels, Twan Ramaekers, Bryan / Smeets, Rowan Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
1. Ronde Hoofdronde
Brouwers, Thijs / Abels, Twan Lahaye, Damond / Guzak, Wesley Verlies
25.03.2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Brouwers, Thijs / Abels, Twan Jansen, Danny / Schmitz, Sven Verlies
18.03.2016
Overgangsklasse
17. Speeldag
Abels, Twan / Seetsen, Menno
Tepke
Geijselaers, Juul / Rouschop, Hans
't Heukske
Verlies
11.03.2016
Overgangsklasse
16. Speeldag
Abels, Twan / Vries de, Wesley
Tepke
Schroyen, Raymond / Franiczek, Wiel
De Kroeg 2
Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
4. Ronde Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Gielis, Chris / Zweiphenning, Kymo Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
3. Ronde Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Eggen, Bert / Smeets, Michel Winst
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
2. Ronde Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Ramaekers, Bryan / Jongen, Bas Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
1. Ronde Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Franssen, Jo / Vroomen, Jan Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Finale Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Verlies
05.03.2016
1e Mini master challenger Dingus
Halve finale Hoofdronde
Moonen, Mike / Abels, Twan Moonen, Bjorn / Labruzzo, Maurizzio Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)