Speler > Smeets, Michel

Smeets, Michel

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Pipo Boys
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54625
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2017-2018
ZOH Bokaal 103 146
2016-2017
Semi-Pro 34 44
Heren classic 66 187
2015-2016
Open 41 155
Pro 37 64
Semi-Pro 12 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 70 146
2013-2014
Open 102 289
Pro 88 152
2012-2013
Semi-Pro 14 84
2011-2012
Open 68 196
Rookies 24 85
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2017-2018
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 22 31
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 45 51
2016-2017
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 11 37
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e klasse Vr., 30.12.2016 4 12
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 34 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 20 22
Bondskoppeltoernooi ZOH Trim Bourgogne 1e klasse Za., 12.11.2016 2 2
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 50 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 18 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 3 6
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 9 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 9 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 5 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 43 45
Blauw Wit'62 Eys-Wittem 1e Klasse Vr., 18.12.2015 10 14
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 14 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 3 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 24 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 9 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 25 31
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 5 12
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 35 55
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 29 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 17 34
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 17 22
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 58 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 23
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 8 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 7 8
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 53 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 17 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 33 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 56 91
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 31 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 9 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 33 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 17 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 39 69
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 35 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 33
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 33 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 72 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 20 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 17 32
Trefcentrum TreeBeek Pro Dubbel Za., 26.10.2013 9 11
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 29 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 22 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 9 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Semi-Pro Za., 08.06.2013 9 10
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Rookies Za., 08.06.2013 1 3
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 30 40
Sport café Ons Honk Heerlen Rookies Za., 18.05.2013 5 14
White horse Eijsden Semi-Pro Za., 23.03.2013 5 8
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 14.12.2012 2 5
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Rookies Vr., 06.04.2012 9 12
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 5 24
White horse Eijsden Rookies Za., 17.03.2012 2 12
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Pipo Boys 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2018-2019
Pipo Boys 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
Pipo Boys 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
Pipo Boys ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2015-2016
Pipo Boys 1 ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2014-2015
Pipo Zomercompetitie Poule C
Pipo Boys ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2013-2014
Pipo Boys 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2012-2013
Pipo Boys 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2011-2012
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2010-2011
Pipo Boys 1 ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse
Pipo Boys 2 ZOH 2A, ZOH Beker tweede klasse
2009-2010
Pipo Boys 1 ZOH 2A
Pipo Boys 2 ZOH 3A
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Rondags, Roy / Cruts, Andrew
't Tonneke
Gelijkspel
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Dijk van, Steven / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Habets, Berry / Baggen, Donny
The Eagles 1
Winst
20.09.2019
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Franssen, Jo / Vries de, Henry
't Tepke 1
Verlies
13.09.2019
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
30.08.2019
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Smeets, Michel / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
't Heukske 1
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Michels, Frits / Schoppink, Paul
Fratelli 1
Gelijkspel
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Vries de, Henry / Abels, Twan
't Tepke 1
Verlies
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Brouwers, Bjorn / Mennens, Dion
De Rode Ridder 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Kunze, Daniel / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Smeets, Michel / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Holshuysen, Jo / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Verlies
25.01.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
1. Ronde
Boogaart, van den, Jan / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Eggen, Bert / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Verlies
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Eggen, Bert / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Breuer, Wiel / Reumerman, Michel
Fauquemont 1
Verlies
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Bucks, Hans / Marks, Rene
The Eagles 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Verlies
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Schielen, Marco / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Verlies
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Smeets, Johnny / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Verlies
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Smeets, Michel / Kazmierczak, Jean
Pipo Boys 1
Can van, Joost / Ritzen, Harry
Smidter Boys 1
Verlies
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Smeets, Michel / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
De Rode Ridder 1
Verlies
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Eykenboom, Wiel / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Verlies
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Michalski, Raymond / Al, Pascal
D'r Bok 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Smeets, Michel / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Haegmans, John / Libens, Jack
Fauquemont 1
Winst
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Ploumen, Luuk / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Feller, Richard / Baggen, Donny
The Eagles 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Verlies
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Geurts, Goswin / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Seetsen, Menno / Heidendaal, Ger
't Tepke 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Fransen, Antwan / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Lamberts, Ger / Stams, Huub
't Trefpunt 1
Verlies
23.03.2018
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Fransen, Antwan / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Voncken, Frans / Vonken, Wim
Smidter Boys 1
Verlies
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Stalmans, Louis / Dorio, Alfredo
D'r Bok 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Paffen, Jo / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld 1
Winst
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Offermans, Jo / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Ras, Lou / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Michels, Frits / Peters, Johnny Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Gelissen, Michelle / Houben, Michael Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Larik, Floortje / Moonen, Bjorn Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Extra ronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Locorotondo, Franco / Senden, Dave Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Dijk van, Steven / Smeets, Michel Atol, Michel / Pinxt, Patrick Verlies
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Michels, Frits / Peters, Johnny
Im Weissen Rossl 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Scheepers, Peter / Theunissen, Maurice Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Moonen, Jordy / Jansen, Joey Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale 2. Extra ronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Martinali, Jeffrey / Stitzinger, Louis Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Seroo, Lei / Geurts, Sjaak Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Smeets, Michel / Dijk van, Steven Senden, Dave / Ubags, Gino Verlies
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Hoeksma, Hein / Smeets, Michel
Pipo Boys 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Verlies
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Atol, Rob / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Smeets, Michel / Eggen, Bert
Pipo Boys 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Webers, Frans / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Bussens, Rob / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Crombach, Jeroen / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Dorio, Alfredo / Zeeuw de, Ger
D'r Bok 1
Winst
20.10.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Feller, Richard / Derhaag, Thei
The Eagles 1
Verlies
13.10.2017
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Jacquemont, Jos / Hoebink, Patrick
Oud Zumpelveld 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Bakker-De Bruin, Paula / Statucki, Roy
D'r Bok 2
Gelijkspel
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Offermans, Jo / Reulings, Alex
D'r Springbron 1
Verlies
15.09.2017
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Essers, Maurice / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Gelijkspel
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Winst
26.05.2017
ZOH 1A
27. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys
Deswijzen, Gabriel / Gielkens, Loek
Der Busch
Winst
19.05.2017
ZOH 1A
26. Speeldag
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys
Cainero, Roberto / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Winst
12.05.2017
ZOH Beker eerste klasse
Halve finale
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Maessen, Dennie / Coolen, Ivo
't Straotsje 2
Verlies
05.05.2017
ZOH 1A
25. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Heinen, Raymond
Oude Heide 2
Winst
28.04.2017
ZOH 1A
24. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Coolen, Ivo / Coenen, Jerau
't Straotsje 2
Winst
21.04.2017
ZOH Beker eerste klasse
Kwart finale
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Seuren, Dave / Warnier, Stefan
De Sjmied
Winst
07.04.2017
ZOH 1A
23. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Bergwanger, Walter / Menten, Harry
D'r Springbron 2
Winst
31.03.2017
ZOH 1A
22. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Karzick, Jurgen / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Winst
24.03.2017
ZOH Beker eerste klasse
3. Ronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Braken, Bert / Huntjens, Frans
De Smid
Winst
17.03.2017
ZOH 1A
21. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Konings, Timo / Wings, Paul
D'r Aowe Kino
Winst
10.03.2017
ZOH 1A
20. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Meessen, Robert / Seroo, Cindy
Blauw Wit'62 3
Winst
17.02.2017
ZOH 1A
19. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Maas, Danny / Meijs, Roger
De Sjmied
Winst
10.02.2017
ZOH 1A
18. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Gielkens, Loek / Ploum, Jan
Der Busch
Winst
03.02.2017
ZOH 1A
17. Speeldag
Geurts, Goswin / Smeets, Michel
Pipo Boys
Bartholomeus, Huub / Dierx, Wim
Star Club 1
Winst
27.01.2017
ZOH Beker eerste klasse
2. Ronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Leise, Mark / Smeets, Patrick
Scherp Vor
Winst
20.01.2017
ZOH 1A
16. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Sonnenschein-van Iersel, Karin / Hoekstra, Jacob
Oude Heide 2
Winst
06.01.2017
ZOH 1A
14. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Menten, Harry / Vreuls, Pascal
D'r Springbron 2
Gelijkspel
30.12.2016
Blauw Wit'62
3. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin Bohland, Tom / Klunder, Roger Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin Heijenrath, Juan / Vluggen, Damiano Winst
30.12.2016
Blauw Wit'62
Kwart finale Hoofdronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin Kerckhoffs, Michael / Bovens, Rinaldo Verlies
30.12.2016
Blauw Wit'62
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin Maessen, Joeri / Meentz, Devin Winst
23.12.2016
ZOH 1A
3. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Konings, Timo / Magermans, Noel
D'r Aowe Kino
Winst
16.12.2016
ZOH 1A
13. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Karzick, Jurgen / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Winst
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
4. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Wetzels, Nico Gelissen, Sandro / Wishaupt, Glenn Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
2. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Wetzels, Nico Prickaerts, Niels / Paulissen, Jos Gelijkspel
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
1. Ronde Hoofdronde
Smeets, Michel / Wetzels, Nico Moonen, Mike / Kortenray, Hubert Verlies
09.12.2016
Winterkampioenschappen 2016
Zestiende finale Hoofdronde
Smeets, Michel / Wetzels, Nico Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Verlies
02.12.2016
ZOH 1A
12. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Wings, Paul / Schmeets, Ralf
D'r Aowe Kino
Winst
25.11.2016
ZOH 1A
11. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Gilissen, Pascal / Laar van, Cyriel
Blauw Wit'62 3
Winst
18.11.2016
ZOH 1A
10. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Colbers, Ronny / Mulken van, David
De Sjmied
Winst
11.11.2016
ZOH Beker
2. Ronde
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan
Verlies
04.11.2016
ZOH 1A
9. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Geurts, May / Bovens, Jo
Der Busch
Gelijkspel
21.10.2016
ZOH 1A
1. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Weller, Mike / Brink, ten, Peter
De Sjmied
Winst
14.10.2016
ZOH 1A
8. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Seijen, Francois / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
Winst
07.10.2016
ZOH 1A
7. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Hanssen, Peter / Delft van, Bram
Oude Heide 2
Gelijkspel
30.09.2016
ZOH 1A
6. Speeldag
Geurts, Goswin / Smeets, Michel
Pipo Boys
Maessen, Toby / Maessen, Dennie
't Straotsje 2
Winst
23.09.2016
ZOH 1A
5. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Vreuls, Pascal / Timmermans, Sjef
D'r Springbron 2
Winst
16.09.2016
ZOH 1A
4. Speeldag
Smeets, Michel / Geurts, Goswin
Pipo Boys
Karzick, Jurgen / Burgers, Roger
D'r Prick 2
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)