Toernooien > Bondskoppel Kampioenschappen in Trim Bourgogne - Landgraaf > Overgangsklasse   < Terug   Volgende >
Trim Bourgogne - Landgraaf, Vr., 08.12.2017 00:00 Uur, 3Deelnemers

Bondskoppel Kampioenschappen: Overgangsklasse

Definitieve ranglijst
Pl. Speler
1
Offermans, Jo
Koussen, Rene
2
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
3
Sijben, John
Camp op den, Tim
 
Hoofdronde
Winnaar Verliezer
Finale
Offermans, Jo
Koussen, Rene
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
Halve finale
Offermans, Jo
Koussen, Rene
Sijben, John
Camp op den, Tim
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
Vrijlot,
Vrijlot,
4. Ronde
Sijben, John
Camp op den, Tim
Camp op den, Shem
Koch, Manfred
Offermans, Jo
Koussen, Rene
Reijntjens, Richard
Jacobs, Robert
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
Heuser, Tobias
Franiczek, Wiel
3. Ronde
Sijben, John
Camp op den, Tim
Dijk van, Steven
Smeets, Michel
Heuser, Tobias
Franiczek, Wiel
Atol, Michel
Pinxt, Patrick
Reijntjens, Richard
Jacobs, Robert
Fransen, Antwan
Ploumen, Luuk
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
Surma, Joep
Kazmierczak, Jean
Offermans, Jo
Koussen, Rene
Gorissen, Patrick
Reulings, Micha
Camp op den, Shem
Koch, Manfred
Krichel, Rene
Maassen, Remco
2. Ronde
Krichel, Rene
Maassen, Remco
Habets, John
Habets, Ivo
Atol, Michel
Pinxt, Patrick
Wijers, Jos
Wijers Sauren, Mechtilde
Fransen, Antwan
Ploumen, Luuk
Webers, Frans
Seetsen, Menno
Heuser, Tobias
Franiczek, Wiel
Sulman, Marco
Janssen, Richard
Sijben, John
Camp op den, Tim
Feller, Richard
Marks, Rene
Reijntjens, Richard
Jacobs, Robert
Andriolo, Ralph
Wersch van, Hub
Herberichs, Sander
Seroo, Lei
Weckseler, Jo
Vanhommerig, Marcel
Dijk van, Steven
Smeets, Michel
Jorissen, Jos
Hoebink, Patrick
Camp op den, Shem
Koch, Manfred
Vrijlot,
Vrijlot,
1. Ronde
Krichel, Rene
Maassen, Remco
Jacquemont, Jos
Breemen, Tony
Geurts, Goswin
Eggen, Bert
Holshuysen, Jo
Bakker, Lejo
Camp op den, Shem
Koch, Manfred
Koll, Marco
Pelzer, Dave
Habets, John
Habets, Ivo
Gobbels, Rob
Slegers, Luvic
Atol, Michel
Pinxt, Patrick
Wijers, Jos
Wijers Sauren, Mechtilde
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)