Speler > Klunder, Roger

Klunder, Roger

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: De Hakkers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 11057
Internationale Spelersnr.: 4504
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 65 122
2017-2018
Heren 73 126
ZOH Bokaal 7 147
2016-2017
Open 13 80
Heren 38 119
NTVB Challenger Ranking 7 53
Heren classic 6 187
2015-2016
Open 10 155
Pro 1 64
Mini master challenger 36 69
2014-2015
Open 46 254
Pro 2 123
2013-2014
Open 16 289
Pro 1 152
2012-2013
Open 53 174
Pro 26 79
2011-2012
Open 43 196
Pro 9 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 4 18
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 6 8
2017-2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 31 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 57 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 33 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 47 53
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 8 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 5 31
Toernooi Blauw Wit Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 29.12.2017 6 51
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 29 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 10 23
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 7 24
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Doubles Za., 18.03.2017 17 24
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 3 14
Dingus Carnavalstoernooi Café Dingus - Heerlen Kwalificatie Vr., 24.02.2017 13 16
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 1 25
3e NTVB challenger Rode Ridder - Amstenrade Open Vr., 03.02.2017 4 11
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 8 22
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 4 37
Dingus Kersttoernooi Cafe Dingus, Heerlen A-Ronde Za., 17.12.2016 7 16
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 17 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 7 32
2015-2016
5e Mini master challenger Dingus Heerlen kwalificatie Za., 25.06.2016 7 9
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 7 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 9 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 5 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 5 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 4 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen B-Ronde Vr., 05.02.2016 9 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 5 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 5 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 1 13
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen Kwalificatie Za., 19.12.2015 2 14
Invitatie Kersttoernooi Dingus Heerlen A-Ronde Za., 19.12.2015 2 7
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 7 45
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 11 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 4 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 2 16
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 52 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 1 36
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 19 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 17 24
TVC d'r Bok Heerlen Pro Dubbel Za., 14.03.2015 5 9
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 10 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 9 33
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 3 18
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 5 54
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 03.01.2015 5 34
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 17 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 17 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Za., 27.12.2014 9 19
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 5 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 5 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 2 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 5 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 1 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 11 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 9 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Pro Dubbel Za., 01.11.2014 4 7
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 9 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro dubbel Vr., 18.04.2014 4 36
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 49 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 3 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 4 40
White Horse White Horse Pro dubbel Za., 12.04.2014 5 17
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 2 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 5 40
Im weissem rossl Schinveld Pro Dubbel Za., 05.04.2014 5 10
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 8 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 9 32
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 28.02.2014 3 8
Dingus Carnavals toernooi Cafe Dingus Heerlen Open Ronde Vr., 28.02.2014 3 8
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 5 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 9 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 8 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 36 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 17 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 5 33
Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 20.12.2013 5 7
Dingus Heerlen Dingus poules Vr., 20.12.2013 1 13
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Pro Vr., 13.12.2013 1 39
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 5 32
Star Club Meerssen Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 14
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 3 46
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Pro Dubbel Za., 26.10.2013 9 11
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 15 42
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Open Dubbel Za., 21.09.2013 3 7
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 1 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 5 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Pro dubbel Za., 08.06.2013 5 13
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 14 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 9 24
Sport café Ons Honk Heerlen Pro Za., 18.05.2013 5 14
White horse Eijsden Pro Za., 23.03.2013 3 8
De Kroeg Brunssum Open dubbel Za., 12.01.2013 9 16
De Kroeg Brunssum Pro dubbel Za., 12.01.2013 5 8
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 17 32
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
Nederlandse Kampioenschappen Stein Pro dubbel Vr., 06.04.2012 9 16
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 9 24
De Rode Ridder Amstenrade Pro dubbel Za., 24.03.2012 9 12
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 1 10
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 17 24
De Kroeg Brunssum Pro dubbel Vr., 30.12.2011 9 12
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 5 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 5 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 17 48
Winterkampioenschappen Stein Pro dubbel Za., 03.12.2011 3 21
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
de Hakkers NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Dingus SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Hakkers N.T.L
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Hakkers Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
Dingus 2 Zomercompetitie 2016 Poule C
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
TVC Dingus Zomercompetitie Poule D
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
Dingus Zomercompetitie poule A
2012-2013
Bluff Zomer competitie Poule 2
Bluff 1 ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse
2011-2012
Le Cramignon 1 Topklasse A
2010-2011
t Trefpunt 1 ZOH Hoofdklasse
2009-2010
Irish Pub 1 ZOH 2A
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Klunder, Roger
de Hakkers
Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Klunder, Roger
Dingus
Andelhofs, Joel
Team Limburg
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Klunder, Roger
Dingus
Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Klunder, Roger
Dingus
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Klunder, Roger
Dingus
Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Klunder, Roger
Dingus
Meisters, Horst
Old Stars
Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Zestiende finale Extra ronde
Klunder, Roger Starren, Amber Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Klunder, Roger Schmitz, Nigel Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Klunder, Roger Dharampal, Vikash Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Klunder, Roger Jongen, Bas Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Klunder, Roger Hermans, Harley Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Klunder, Roger Chamuleau, Raoul Verlies
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Klunder, Roger
de Hakkers
Bhattoe, Vijay
Randstad
Verlies
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Klunder, Roger
de Hakkers
Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Klunder, Roger
de Hakkers
Otten, Yuri
Brab. Branieschoppers
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Verlies
18.09.2020
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
06.03.2020
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Mertens, Ralf / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Verlies
28.02.2020
ZOH Beker
3. Ronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Hermans, Rene / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Jus, Eddo / Willems, Victor
De Capucijn 2
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Camp op den, Tim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Meisters, Horst / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
In de Vrie 1
Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Plaats 3 Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Starren, Amber / Smulders, Michael Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Halve finale Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Jongen, Bas / Ubachs, Junior Verlies
09.11.2019
Challenger Tour - 5
Kwart finale Hoofdronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Winters, Sander / Kerkhof, van de, Rens Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
4. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Habets, Henk / Starren, Elroy Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
3. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
2. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Camp op den, Shem / Koch, Manfred Winst
09.11.2019
Challenger Tour - 5
1. Ronde Voorronde
Dost, Mark / Klunder, Roger Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Franssen, Jo / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Teheux, Jean-Paul / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Smits, Danny / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Maes, Nathan / Nollgen, Martin
Dingus 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wiebe, Raymond / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Camp op den, Tim / Coenen, Davy
't Heukske 1
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Franssen, Fer / Klunder, Roger
Dingus
Goyens, Jitse / Boons, Bennet
Team Limburg
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Klunder, Roger / Moonen, Bjorn
Dingus
Lemmens, Tom / Coninx, Peter
Team Limburg
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Franssen, Fer / Klunder, Roger
Dingus
Meurmans, Jimmy / Boons, Bennet
Team Limburg
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Verlies
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Prick 1
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Kuhtreiber, Frenk / Meisters, Horst
Old Stars
Verlies
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Moonen, Bjorn / Klunder, Roger
Dingus
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Verlies
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Verlies
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Klunder, Roger / Moonen, Bjorn
Dingus
Franssen, Jo / Meisters, Horst
Old Stars
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Peerboom, Roy / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Erkens, Hub / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Franssen, Ties / Partouns, Harrie
De Capucijn 1
Gelijkspel
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Kesselaer, Huub / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Pinxt, Patrick / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Klunder, Roger / Maes, Nathan
Dingus
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
14.12.2018
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Locorotondo, Franco / Moonen, Jordy
De Kroeg 1
Verlies
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Winst
20.10.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Klunder, Roger Kerkhof, van de, Rens / Horen, van, Erik Verlies
20.10.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Gelissen, Michelle / Klunder, Roger Karadavut, Bulent / Thakoersingh, Stanley Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Senden, Piet / Klunder, Roger
De Hakkers 1
Karzick, Jurgen / Gouder de Beauregard, Tanja
D'r Prick 2
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Klunder, Roger / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Willems, Victor / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Gelijkspel
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Hodiamont, Leon / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Kortenray, Hubert / Moonen, Mike Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Schmitz, Nigel / Hermans, Twan Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Winst
08.06.2018
ZOH Beker
Finale
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
27.05.2018
N.T.L
Halve finale
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
de Hakkers
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
de Hakkers
Bodewes, Boudewijn / Bosma, Frank
Club Foos
Gelijkspel
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Meerakker van de, Wim / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
Op de Bosch 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Wenders, Dennis / Wersch van, Thomas
Blauw Wit'62 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Franssen, Ricardo / Velthuis, Ben
A Gen Baan 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Cloos, Miranda / Stitzinger, Frank
De Kokerel 1
Winst
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Goossens, Biek / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
6. Ronde Hoofdronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Hoofdronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Moes, Naomi / Adriaansen, Jeffrey Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Hoofdronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Meijers, Patrick / Ubachs, Junior Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Schins, Marcel / Larik, Floortje Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice Vanderheyden, Frank / Maes, Nathan Verlies
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Klunder, Roger / Swinkels, Jeffrey
De Hakkers 1
Beuken, John / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Klunder, Roger / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Ubags, Gino / Zenden, Wesley Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Janssen, Danny / Habets, Henk Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Atol, Michel / Pinxt, Patrick Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Maessen, Sem / Maessen, Joeri Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Vromen, Tim / Sozanski, Nico Winst
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Gelijkspel
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Kwart finale Hoofdronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Hoofdronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Ubachs, Junior / Smeets, Rowan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Dautzenberg, Leon / Vroomen, Jan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Velthuis, Ben / Franssen, Ricardo Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Smeets, Michel / Dijk van, Steven Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Kleijnen, Roy / Abels, Twan Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Boersma, Maurice / Klunder, Roger Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
22.12.2017
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Verlies
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Bremmers, Jo / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Klunder, Roger / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
Op de Bosch 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Offermans, Jo / Maassen, Remco
D'r Springbron 1
Winst
21.10.2017
ITSF Pro Tour
Achtste finale Extra ronde
Gelissen, Michelle / Klunder, Roger Leimbergen, Albert / Steinbach, Marcel Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Klunder, Roger / Boersma, Maurice
De Hakkers 1
Driessen, Giel / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
08.09.2017
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Klunder, Roger / Smits, Danny
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Verlies
01.09.2017
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Klunder, Roger / Meisters, Horst
De Hakkers 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Koffereck 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)