Speler > Wijers Sauren, Mechtilde

Wijers Sauren, Mechtilde

 
Informatie
Categorie: Senioren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: The Eagles
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2995
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2018-2019
Dames dubbel 2 9
2017-2018
Dames 3 7
Dames classic 2 4
2016-2017
Semi-Pro 34 44
Dames 1 6
NTVB Challenger Ranking 31 53
Dames classic 5 6
2015-2016
Open 37 155
Semi-Pro 19 73
2014-2015
Open 94 254
Semi-Pro 46 146
Rookie 22 82
2013-2014
Open 144 289
Semi-Pro 52 156
2012-2013
Open 89 174
Semi-Pro 72 84
2011-2012
Open 148 196
Semi-Pro 31 103
2009-2010
Open 67 180
Pro 17 38
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Zo., 22.12.2019 1 2
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Enkel Zo., 22.12.2019 2 5
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 17 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 34 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Dames Dubbel Za., 21.12.2019 2 7
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 19 44
Challenger Tour - 6 Spaubeek Open Dubbel Za., 23.11.2019 1 7
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 5 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 7 8
SBZL Monster-DYP MFC 't Raodhoes Spaubeek Monster DYP Za., 13.04.2019 9 15
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 5 9
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 8 10
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 23 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 21 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 4. Dames Enkel Zo., 09.12.2018 4 5
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 5 13
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Dubbel Za., 20.10.2018 1 1
ITSF Pro Tour Amsterdam Dames Enkel Za., 20.10.2018 2 3
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 36 52
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Dubbel Zo., 24.06.2018 1 4
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Dames Enkel Zo., 24.06.2018 3 8
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 32 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 37 53
MultiTable de Bekker Café de Bekker Open Dubbel Za., 07.04.2018 14 19
ITSF Master Series Spijkenisse DD Za., 25.11.2017 5 5
2016-2017
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 9 12
4de NTVB challenger The Eagles - Cafe Wetzels Guttecoven Open Vr., 17.03.2017 8 14
Club Foos Open Doubles De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 18.02.2017 9 25
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 46 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Semi-Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 22 22
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Dubbel Za., 26.11.2016 1 3
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Dames Enkel Za., 26.11.2016 1 6
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 10 12
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Amateur Vr., 14.10.2016 2 4
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 33 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 4 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 9 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 5 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 21 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Rookie Za., 05.03.2016 2 6
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 3 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 17 32
WinterKampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 23
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 56 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 17 34
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 34 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 2 16
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 17 23
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 25 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 5 29
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 70 91
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 29 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 33 45
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 9 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 58 92
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 5 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 34 46
Kwalificatie Nantes (RobertoSport) Minli Dames Dubbel Za., 05.10.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Dubbel Za., 21.09.2013 2 2
Kwalificatie Nantes (Leonhart) Star Club Dames Enkel Za., 21.09.2013 2 4
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 29.03.2013 9 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Semi-Pro Vr., 06.04.2012 3 22
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 33 48
Winterkampioenschappen Stein Semi-Pro Za., 03.12.2011 5 19
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Semi-Pro Za., 23.04.2011 17 24
2009-2010
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Overgangs klasse Vr., 13.11.2009 6 17
Dutch Masters Eersel Open Mixed Zo., 28.06.2009 2 27
2007-2008
NK Enkel Elsloo Dames Dubbel Za., 24.03.2007 3 7
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse
2019-2020
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
Raodhoes Warriors NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
Raodhoes Warriors N.T.L
The Eagles 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
The Eagles Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
The Eagles Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
TVC The Eagles Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
The Eagles 1 Overgangsklasse, Beker, Beker overgangsklasse
The Eagles Zomercompetitie Poule D
2013-2014
The Eagles 1 Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker
In the pocket Zomercompetitie poule D
2012-2013
The Eagles 1 Ereklasse, Beker, Zomer competitie Poule 1
The Eagles Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 3
2011-2012
The Eagles 1 Topklasse B
2010-2011
The Eagles 1 Overgangs klasse
2009-2010
The Eagles 1 Overgangs klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Starren, Amber Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Nijmeijer, Lianne Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Tweeëndertigste finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Habets, Henk Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Gobbels, Rob Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Chamuleau, Raoul Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Bodewes, Boudewijn Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Kruijer, Sven Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Karadavut, Bulent Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde Nijmeijer, Lianne Gelijkspel
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Plaats 3 Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Gelissen, Michelle Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Halve finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde Nijmeijer, Lianne Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
06.03.2020
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Sangers, Rene / Vrolings, John
D'r Bok 1
Winst
28.02.2020
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Brink van den, Erik / Puts, Dennis
De Jokers 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Ubags, Gino / Eykenboom, Ron
De Kroeg 1
Verlies
10.01.2020
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Michels, Frits / Meer van der, Wil
Fratelli 1
Verlies
02.01.2020
SBZL Seizoen 3
7. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meurmans, Johnnie / Vastmans, Bart
Team Limburg
Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Jongen, Kay / Nowottka, Tim Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Moors, Mike / Joosten, Harry Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Lorrie, Leslie / Bodewes, Boudewijn Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Slegers, Luvic / Goffin, Jos Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Krop, Jeffrey / Saturnino, Renato Gelijkspel
13.12.2019
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Tonneke
Verlies
06.12.2019
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Goossens, Biek / Senden, Jim
De Bekker 1
Verlies
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
Kwart finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
7. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Jansen, Danny / Gelissen, Michelle Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Slegers, Luvic / Gobbels, Rob Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
23.11.2019
Challenger Tour - 6
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Franssen, Jo Coenen, Davy / Eerens, Mitch Verlies
22.11.2019
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Eerens, Patrick / Garnier, Jean
De Komiek 1
Verlies
08.11.2019
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Hollanders, Sandy / Hollanders, Jo
Da Capo 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Fleuren, Tim / Holshuysen, Jo
D'r Bok 1
Verlies
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meyen, Stefanie / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Nowottka, Tim / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Bosch van den, Hub / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
04.10.2019
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Vries de, Henry / Franssen, Jo
't Tepke 1
Verlies
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Weijzen, Ben
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
27.09.2019
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Hertogs, Loed / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
06.09.2019
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Nendels, Cornel / Heuser, Tobias
Fratelli 1
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Eerens, Mitch / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Misotten, Nele / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eeraerts, Jaimy / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meisters, Horst / Slegers, Luvic
Old Stars
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Goyens, Jitse / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Koerts, Jakub / Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 5-8
Halve finale
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Kruijer, Sven / Sanchez Fernandez, Arturo
Club Foos
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Slegers, Luvic / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
VandenBemden, Kenny / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
Raodhoes Warriors
Loonen, Roel / Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Bodewes, Boudewijn / Chamuleau, Raoul
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Zeeland, van, Tom / Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Camp op den, Shem / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Kerkhof, van de, Rens / Vissers, Erik
All-Out
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Slegers, Luvic / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Kucera, Phillip / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Manai, Imed / Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Verlies
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Gobbels, Rob / Wijers Sauren, Mechtilde
Raodhoes Warriors
Senden, Piet / Boersma, Maurice
de Hakkers
Gelijkspel
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Senden, Piet
Old Stars
Verlies
20.06.2019
SBZL Seizoen 2
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Slegers, Luvic / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
17.05.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Verlies
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Boersma, Maurice / Klunder, Roger
Dingus
Winst
16.05.2019
SBZL Seizoen 2
2. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
De Bekker
Habets, Henk / Prickaerts, Niels
Dingus
Winst
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Budy, Ralf / Meijer, Guij
De Jokers 1
Gelijkspel
03.05.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
Kwart finale
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Walthouwer, Sascha / Lejeune, John
De Komiek 1
Verlies
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Elroy
De Bekker
Mertens, Gino / Mertens, Jordy
Boem Kartoffels
Winst
02.05.2019
SBZL Seizoen 2
1. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber
De Bekker
Mertens, Jordy / Dessel van, Robin
Boem Kartoffels
Verlies
19.04.2019
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Webers, Frans / Abels, Twan
't Tepke 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Goossens, Biek / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gielis, Chris / Maes, Nathan
Dingus
Winst
11.04.2019
SBZL Seizoen 1
6. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Mennens, Dion / Brouwers, Bjorn
De Rode Ridder 1
Verlies
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Meisters, Horst / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
28.03.2019
SBZL Seizoen 1
5. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
Old Stars
Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Winst
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Deckers, Hans / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Gelijkspel
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gobbels, Rob / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
14.03.2019
SBZL Seizoen 1
4. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Gobbels, Rob / Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
De Komiek 1
Winst
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Moonen, Mike / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
de Visscher, Kevin / Moonen, Bjorn
Dingus
Verlies
14.02.2019
SBZL Seizoen 1
3. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Prickaerts, Niels / Maes, Nathan
Dingus
Winst
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Andriolo, Ralph / Lardinois, Erik
Blauw Wit'62 2
Gelijkspel
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Wijers, Jos / Wijers Sauren, Mechtilde
The Eagles 1
Camp op den, Shem / Koch, Manfred
't Heukske 1
Verlies
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Starren, Elroy / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
31.01.2019
SBZL Seizoen 1
2. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Elroy
De Bekker
Vaessen, Peter / Franssen, Jo
Old Stars
Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
6. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Dost, Mark / Hermans, Twan Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
5. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Coenen, Davy / Hoffmann, Markus Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
4. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Vaessen, Peter / Franssen, Jo Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
3. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Prickaerts, Niels / Moonen, Mike Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
2. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
19.01.2019
Challenger Tour - 1
1. Ronde Voorronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Verlies
19.01.2019
Challenger Tour - 1
Halve finale Extra ronde
Wijers Sauren, Mechtilde / Koerts, Jakub Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Nendels, Cornel / Heuser, Tobias
Fratelli 1
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Weijzen, Ben / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Hoffmann, Markus / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
17.01.2019
SBZL Seizoen 1
1. Speeldag
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Koch, Manfred / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
11.01.2019
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Vanhommerig, Frank / Voncken, Frans
Smidter Boys 1
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Wijers, Jos
The Eagles 1
Boogaart, van den, Jan / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Hoofdronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Meisters, Horst / Lorrie, Leslie Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Kruijer, Sven / Stijkel, Gilles Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Starren, Amber / Wijers Sauren, Mechtilde Prickaerts, Niels / Franssen, Ricardo Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)