Speler > Camp, Op den, Bas

Camp, Op den, Bas

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: De Bekker
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2020
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2013-2014
Semi-Pro 87 156
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2013-2014
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 17 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 72 92
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
De Bekker 4 ZOH 2e klasse
2019-2020
De Bekker 3 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
De Bekker 3 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
De Bekker 4 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2016-2017
De Bekker ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
De Bekker 5 Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
2014-2015
De Bekker 4 1A, Challenge Cup poule C, Beker, Beker eerste klasse
2013-2014
De Bekker 4 1B, Challenge Cup poule B1, Beker, Beker eerste klasse
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 4 1B, Beker, Beker eerste klasse
2011-2012
De Bekker 4 2B
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
18.09.2020
ZOH 2e klasse
1. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Straube, Rick / Dijk van, Arnold
Dingus 2
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Merx, May / Eggen, Jo
't Trefpunt 1
Verlies
20.02.2020
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Schins, Marcel / Leuven, Jim
Dingus 2
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Bussens, Rob / Deswijzen, Gabriel
Der Busch 1
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Jansen, Danny / Paulissen, Jos
De Capucijn 3
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Steinbach, Weiro / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Schreinemacher, Jos / Dohmen, Herman
D'r Springbron 1
Winst
17.01.2020
ZOH 1e klasse A
16. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Frissen, Richard / Fraats, Farri
DAT Boys 1
Gelijkspel
10.01.2020
ZOH 1e klasse A
15. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Lehmann, Dietmar
De Bekker 3
Remmers, Frens / Loomans, Armand
't Lämke 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Lehmann, Dietmar / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Claessen, Johan / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 1e klasse A
11. Speeldag
Steinbach, Weiro / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Thieme, Ferry / Aussems, Jo
De Pitsers 1
Winst
15.11.2019
ZOH 1e klasse A
10. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Loos, Rico / Lacroix, Jo
De Paardestal 1
Verlies
25.10.2019
ZOH 1e klasse A
7. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Kunze, Daniel / Sulman, Marco
't Trefpunt 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Demas, Dennis / Folkeringa, Brandon
Da Capo 2
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Aretz, Frans / Peeters, Theo
Der Busch 1
Verlies
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Wouters, Wim / Ehmke, Stephan
't Graefke 1
Winst
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Kerckhoffs, Niels
De Bekker 3
Gielis, Chris / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Verlies
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Berk, van den, Richard / Frijns, Vivian
White Horse 2
Winst
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Havere van, Francois / Goessens, Anita
De Capucijn 3
Winst
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Lehmann, Dietmar
De Bekker 3
Janssen, Jack / Ummels, Jan
Star Club 1
Winst
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Fleuren, Tim / Raets, Leo
Amicitia 1
Winst
15.02.2019
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Verlies
08.02.2019
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Sleen, van der, Bas / Schlangen, Dennis
Bouwerwei 1
Winst
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Klaassens, Mandy
De Bekker 3
Czako, Viktor / Czako, Andras
Carboon 1
Winst
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Roeleveld, Sonja / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Vrolings, John / Bakker, Nico
D'r Bok 2
Winst
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Leeuwen, van, Marcel / Vrolings, Rik
D'r Bok 3
Winst
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Biermans, Piet / Dijk van, Steven
't Graefke 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Labruzzo, Maurizzio / Zweiphenning, Kymo
Dingus 2
Winst
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Goessens, Renate / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Stijns, Allan
De Bekker 3
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Winst
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Zee van der, Danny / Leenders, Samantha
De Sport 1
Winst
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vaessen, Peter
De Bekker 3
Peters, Wiel / Hey de, Huub
Amicitia 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Konigs, Ingmar / Lemmens, Dave
Star Club 1
Verlies
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Muyrers, Hans / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Winst
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Lehmann, Dietmar
De Bekker 3
Pieters, Giel / Vreuls, Pascal
Bouwerwei 1
Winst
14.09.2018
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 3
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Steinbach, Weiro / Camp, Op den, Bas
De Bekker 3
Zanders, Peter / Bakker-De Bruin, Paula
D'r Bok 2
Winst
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Klaassens, Mandy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Havere van, Francois / Reneerkens, Jojo
De Capucijn 3
Verlies
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Klaassens, Mandy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke 1
Verlies
13.04.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Borgharen 1
Verlies
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Kollard, Kristy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Pieters, Giel / Theunissen, Melvin
Bouwerwei 1
Verlies
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Schutt, Janine / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Korver, Emile / Abid, Marouan
Amicitia 2
Winst
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Kollard, Kristy / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Keijenberg, Ed / Vilters, Lars
Scherp Vor 1
Verlies
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Lebon, Dave / Stitzinger, Mat
't Brook 1
Winst
26.01.2018
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Klaassens, Mandy
De Bekker 4
Dreessen, Nick / Zenden, Timo
D'r Koffereck 2
Verlies
19.01.2018
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Coumans, Johan / Kuipers, Ruud
't Graefke 1
Verlies
12.01.2018
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Steinbach, Weiro / Camp, Op den, Bas
De Bekker 4
Janssen, Jack / Kerckhoffs, Michael
Star Club 2
Winst
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Petschnik, Ron / Bakker, Nico
D'r Bok 2
Winst
24.11.2017
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Stijns, Allan
De Bekker 4
Theunissen, Huub / Coenen, Youri
Borgharen 1
Verlies
10.11.2017
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Jacobs, Glenn / Lechner, Ger
Bouwerwei 1
Verlies
03.11.2017
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Dierks, Fabienne / Verspeek, Yvi
Oude Heide 3
Winst
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Bus, Martijn
De Bekker 4
Peters, Wiel / Kremer, Geert
Amicitia 2
Gelijkspel
13.10.2017
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Deswijzen, Huub / Schoonbrood, Ralf
Scherp Vor 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Camp, Op den, Bas / Kollard, Kristy
De Bekker 4
Asselmans, Redondo / Hataney, Servio
't Straotsje 2
Verlies
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker 4
Czako, Andras / Sandor, Anita
Carboon 1
Winst
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Franken, Mitch
De Bekker 4
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Gelijkspel
01.09.2017
ZOH 2e klasse A
1. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Kollard, Kristy
De Bekker 4
Bongers, Robin / Frijns, Vivian
White Horse 2
Winst
19.05.2017
ZOH 2A
26. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Friesen, Paul / Amerongen jr, Albert
D'r Bok 4
Winst
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Conjour, Danny / Camp, Op den, Bas
De Bekker
Kollard, Kristy / Keizers, Ger
Dingus 3
Winst
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Asselmans, Raymond / Havere van, Francois
De Capucijn 2
Verlies
31.03.2017
ZOH 2A
22. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Fleuren, Tim / Kremer, Geert
Amicitia 2
Verlies
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Ungethum, Lisette / Urbach, Christian
Bluff
Verlies
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Beijer, May / Oosting, John
Gemütliche Eck
Winst
03.02.2017
ZOH 2A
17. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Winst
27.01.2017
ZOH Beker tweede klasse
2. Ronde
Camp, Op den, Bas / Ortmans, Stan
De Bekker
Klaassens, Mandy / Meijers, Tom
Dingus 3
Verlies
20.01.2017
ZOH 2A
16. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Gelijkspel
06.01.2017
ZOH 2A
14. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Berk, van den, Richard / Preghter, Ron
White Horse 2
Winst
23.12.2016
ZOH Beker tweede klasse
1. Ronde
Ortmans, Stan / Camp, Op den, Bas
De Bekker
Bakker, Nico / Vrolings, John
D'r Bok 4
Verlies
16.12.2016
ZOH 2A
13. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Ortmans, Stan
De Bekker
Leeuwen, van, Marcel / Vrolings, John
D'r Bok 4
Winst
02.12.2016
ZOH 2A
12. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Vallinga, Maikel
De Bekker
Beek, van, Mickel / Kalsbeek, Antoine
Carboon 2
Winst
25.11.2016
ZOH 2A
11. Speeldag
Schulpen, Michel / Camp, Op den, Bas
De Bekker
Kollard, Kristy / Debets, Marthe
Dingus 3
Gelijkspel
18.11.2016
ZOH 2A
10. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Dassen, Marc / Koch, Huub
De Capucijn 2
Verlies
04.11.2016
ZOH 2A
9. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Enden, van den, Andre / Korfer, Heini
Amicitia 2
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Schulpen, Michel / Camp, Op den, Bas
De Bekker
Dassen, Math / Poelmans, Harry
't Brook
Verlies
16.09.2016
ZOH 2A
4. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Franken, Mitch
De Bekker
Linden van der, Richard / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Verlies
09.09.2016
ZOH 2A
3. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker
Adriaansen, Jeffrey / Adriaansen, Raymond
't Graefke
Winst
02.09.2016
ZOH 2A
2. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker
Meijs, Richard / Poelmans, Harry
't Brook
Verlies
26.08.2016
ZOH 2A
1. Speeldag
Steinbach, Weiro / Camp, Op den, Bas
De Bekker
Thimister, Roy / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Gelijkspel
31.05.2016
NTVB Beker 2e Klasse
4. Ronde
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Visser de, Ton / Jans, Arie
De Rode Ridder
Winst
20.05.2016
NTVB Beker 2e Klasse
2. Ronde
Camp, Op den, Bas / Franken, Mitch
De Bekker 5
Pirnay, Patrick / Vaassens, Jean Pierre
DAT Boys 2
Winst
22.04.2016
Tweede Klasse
20. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Damen, Frans / Meijs, Richard
De Kokerel
Winst
15.04.2016
Tweede Klasse
19. Speeldag
Wetzels, Pascal / Camp, Op den, Bas
De Bekker 5
Wijnants, Patrick / Lahaye, Andre
De Dolomiet 2
Verlies
18.03.2016
Tweede Klasse
18. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 5
Coelingh, Martijn / Snippe, Rogier
Time Out
Winst
11.03.2016
Tweede Klasse
17. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Janssen, Griffin / Tummers, Harald
DAT Boys 2
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
5. Speeldag
Ortmans, Stan / Camp, Op den, Bas
de Bekker 5
Mennens, Dion / Custers, Michel
de Rode Ridder
Gelijkspel
12.02.2016
Tweede Klasse
14. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Vincken, Harry / Harenczyk, Rob
De Rode Ridder
Winst
29.01.2016
Tweede Klasse
13. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Brans-Brabant, Mike / Koch, Guido
Beat Boys
Winst
08.01.2016
Tweede Klasse
12. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Mounadi, Salah / de Groen, Gino
Randstad
Winst
18.12.2015
Tweede Klasse
11. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Camp op den, Tim
De Bekker 5
Beumers, Stef / Schroen, Dave
White Horse 2
Winst
04.12.2015
Tweede Klasse
10. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Camp op den, Tim
De Bekker 5
Dassen, Jean / Loo van, Boy
De Capucijn 2
Winst
20.11.2015
Tweede Klasse
9. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Lutgens, Vaes / Dassen, Math
De Kokerel
Winst
06.11.2015
Tweede Klasse
7. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 5
Snippe, Hein / Snippe, Rogier
Time Out
Winst
30.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
2. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Stijns, Allan
de Bekker 5
Beckers, Rodny / Franiczek, Wiel
de Kroeg 2
Verlies
02.10.2015
NTVB Beker Kwalificatie Poule 6
1. Speeldag
Camp op den, Tim / Camp, Op den, Bas
de Bekker 5
Hartmans, Dominic / Wouters, Maurice
de Smid
Winst
25.09.2015
Tweede Klasse
3. Speeldag
Bus, Martijn / Camp, Op den, Bas
De Bekker 5
Spijkers, John / Peijnenburg, Patrick
De Rode Ridder
Verlies
18.09.2015
Tweede Klasse
2. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 5
Brans-Brabant, Mike / Coenen, Youri
Beat Boys
Verlies
22.05.2015
1A
22. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Gulikers, Luuk / Vinck, Ludo
Ammezasie
Winst
08.05.2015
1A
21. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Steinbach, Weiro
De Bekker 4
Mennens, Dion / Custers, Michel
De Rode Ridder 2
Gelijkspel
20.03.2015
1A
17. Speeldag
Camp, Op den, Bas / Smeets, Eric
De Bekker 4
Cox, Leon / Kempen, van, Ruud
De Poart
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)