Speler > Biermans, Yves

Biermans, Yves

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Vereniging: De Hakkers
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 2201
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Meldinge
2018-2019
Heren dubbel 8 122
2017-2018
Heren 50 126
ZOH Bokaal 19 147
2016-2017
Open 2 80
Heren 13 119
NTVB Challenger Ranking 11 53
Heren classic 3 187
2015-2016
Open 65 155
Mini master challenger 31 69
2014-2015
Open 19 254
2013-2014
Open 7 289
Pro 63 152
2012-2013
Open 11 174
Pro 14 79
2011-2012
Open 28 196
Pro 27 85
2010-2011
Open 6 88
2009-2010
Open 29 180
 
Meldinge
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 2 4
Blauw Wit'62 Eys Open Vr., 27.12.2019 1 3
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 29.11.2019 2 2
2018-2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 1 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 5 54
NTVB PRO Tour 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 21.12.2019 3 44
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 9 16
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 2 4
Bondskoppeltoernooi Landgraaf Hoofdklasse Vr., 30.11.2018 2 3
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 21 30
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 15 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 27 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 5 20
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 2 31
Bondskoppel Kampioenschappen Trim Bourgogne - Landgraaf Algemene Ronde Vr., 08.12.2017 2 4
2016-2017
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 1 37
NTVB Challenger Finale Café ´t Weverke Schimmert Open Dubbel Vr., 19.05.2017 1 12
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 3 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Open Dubbel Vr., 09.12.2016 1 32
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 9 45
1e NTVB challenger De Bekker - Stein Open Vr., 14.10.2016 2 12
Rotterdam Foosball Open Kickerheadz Open Za., 28.05.2016 5 55
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 17 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 17 50
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 2 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Open Dubbel Za., 05.03.2016 3 8
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen Kwalificatie Vr., 05.02.2016 1 23
Carnavals toernooi TVC Dingus Heerlen A-Ronde Vr., 05.02.2016 3 11
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 2 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 4 45
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 35 63
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 10 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 3 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 1 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 5 33
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 9 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Dingus Kerst toernooi Heerlen Kwalificatie Za., 13.12.2014 1 17
Dingus Kerst toernooi Heerlen A-Ronde Za., 13.12.2014 1 8
Dingus Kerst toernooi Heerlen Extra Za., 13.12.2014 3 7
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 15 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 33 54
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 3 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 1 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 04.01.2014 5 21
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 30 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 9 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 9 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 2 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 23 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 4 42
2012-2013
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Kwalificatie Za., 08.06.2013 8 26
Toernooi `t Trefpunt Heerlen Open dubbel Za., 08.06.2013 1 26
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 8 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 2 24
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Vr., 28.12.2012 5 16
Blauw wit Eys-Wittem Pro Vr., 28.12.2012 1 11
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 14.12.2012 3 32
2011-2012
Star Club Meerssen Open dubbel Za., 14.04.2012 5 24
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 17 32
White horse Eijsden Open dubbel Za., 17.03.2012 5 24
White horse Eijsden Pro dubbel Za., 17.03.2012 5 10
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Blauw wit Eys-Wittem Pro Za., 17.12.2011 3 12
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 9 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 1 47
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 9 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 27 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 17 75
Dutch Masters Eersel Junioren Dubbel Zo., 28.06.2009 2 13
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
de Hakkers NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2017-2018
de Hakkers N.T.L
De Hakkers 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
De Hakkers Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
De Hakkers Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 1
2014-2015
De Hakkers Ereklasse, Beker
D'r Bok Zomercompetitie Poule D
2013-2014
De Hakkers Ereklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Challenge Cup Finale
2012-2013
De Hakkers Ereklasse, Beker
2011-2012
De Hakkers Topklasse A
2010-2011
De Hakkers Ere klasse
2009-2010
De Hakkers Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Biermans, Yves Winters, Sander Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves Schmitz, Nigel Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Biermans, Yves Bodewes, Boudewijn Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Hermans, Twan Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Schijndel, van, Thijs Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Krop, Jeffrey Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Hanssen, Rick Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Camp op den, Shem Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Dost, Mark Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Biermans, Yves
de Hakkers
Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Meentz, Devin
Tafel 4
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Schijndel, van, Thijs
Club Foos
Verlies
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Kerkhof, van de, Rens
All-Out
Winst
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Dost, Mark
de Bekker 1
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Roodhorst, Emile
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Wensink, Rick Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Bhattoe, Vijay Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Hanssen, Rick Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Ramzan, Sufiyan Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Syed, Qaiser Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Biermans, Yves Kortenray, Hubert Winst
27.05.2018
N.T.L
Finale
Biermans, Yves
de Hakkers
Raven, Rocco
de Bekker 1
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Halve finale
Biermans, Yves
de Hakkers
Bhattoe, Vijay
Randstad
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Baggermans, Dirk
't Allegaartje
Winst
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Dijk van, Joey
Randstad
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Leu, Gunnar
Club Foos
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Franssen, Jo
de Bekker 2
Winst
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Hermans, Twan
de Bekker 1
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
1. Speeldag
Biermans, Yves
de Hakkers
Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Verlies
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Biermans, Yves / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Speycken, Nic / Meijs, Floris
De Capucijn 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Wasbauer, Johnny / Partouns, Harrie
De Capucijn 2
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Jongen, Bas / Smeets, Rowan Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Halve finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Hermans, Twan / Dost, Mark Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Franssen, Jo / Vaessen, Peter Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Stijkel, Gilles / Kruijer, Sven Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Gobbels, Rob / Jansen, Danny Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Halve finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Senden, Piet / Franssen, Jo Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Starren, Elroy / Habets, Henk Winst
21.12.2019
NTVB PRO Tour 2019
2. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Dost, Mark Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Bolkenstijn, Sjef / Lenssen, Maurice
De Kroeg 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Visser de, Ton / Harenczyk, Rob
In de Vrie 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Atol, Rob / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Winst
18.10.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Jus, Eddo / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Wollgens, Thomas / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Dijk van, Arnold / Straube, Rick
Dingus 1
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Refik, Yucel / Kucera, Phillip
Rotterdam Boofken NL
Verlies
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Gelijkspel
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Chamuleau, Raoul / Bodewes, Boudewijn
Club Foos
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Vissers, Erik / Zeeland, van, Tom
All-Out
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
4. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Jongen, Bas / Dost, Mark
de Bekker 1
Verlies
22.06.2019
NTL
3. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Manai, Imed / Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
2. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Brab. Branieschoppers
Gelijkspel
22.06.2019
NTL
1. Speeldag
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
de Hakkers
Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
10.05.2019
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Eykenboom, Ron / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Winst
03.05.2019
ZOH Beker
Halve finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Wiebe, Raymond / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker
Kwart finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Royen, Mattie / Barelds, Johan
't Straotsje 1
Winst
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Hataney, Eugene / Bruijnen, Randy
't Straotsje 1
Winst
22.02.2019
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Schmitz, Wiel / Hartmans, Hub
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Janssen, Sandra / Dierks, Edi
Oude Heide 1
Winst
18.01.2019
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
11.01.2019
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Adriaansen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Gelijkspel
08.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Dost, Mark / Wensink, Rick Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Kwart finale Extra ronde
Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Bodewes, Boudewijn / Dijkstra, Harmen Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Wollgens, Thomas / Biermans, Yves Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Gelijkspel
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Smeets, Rowan / Jongen, Bas
Blauw Wit'62 1
Verlies
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vanhingel, Herman / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Guzak, Wesley / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
26.10.2018
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Kuhtreiber, Frenk / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Mertens, Ralf / Hendriks, Jos
D'r Dikke Sjtee 1
Gelijkspel
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Habets, Henk / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Moes, Naomi / Adriaansen, Raymond
D'r Prick 2
Winst
28.09.2018
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Klunder, Roger / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Kesselaer, Huub / Degens, Jan
Oude Heide 1
Winst
07.09.2018
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Vroomen, Jan / Franssen, Jo
D'r Prick 1
Winst
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
Achtste finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Van Der Meer, Anne Jan / Leu, Gunnar Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Graaf, de, Wesley / Graaf, de, Sjon Gelijkspel
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Ramzan, Sufiyan / Dharampal, Vikash Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Eenbergen, Ton / Mol, de, Jan Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Biermans, Yves / Starren, Elroy Senden, Piet / Meisters, Horst Winst
08.06.2018
ZOH Beker
Finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Schenk, Emiel / Coenen, Davy
't Straotsje 1
Winst
01.06.2018
ZOH Beker
Halve finale
Biermans, Yves / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Winst
27.05.2018
N.T.L
Finale
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
Halve finale
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
7. Speeldag
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik
't Allegaartje
Gelijkspel
27.05.2018
N.T.L
6. Speeldag
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Schijndel, van, Thijs / Syed, Qaiser
Randstad
Verlies
26.05.2018
N.T.L
5. Speeldag
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Bodewes, Boudewijn / Kruijer, Sven
Club Foos
Winst
26.05.2018
N.T.L
4. Speeldag
Biermans, Yves / Swinkels, Jeffrey
de Hakkers
Franssen, Jo / Vaessen, Peter
de Bekker 2
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
3. Speeldag
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Eliaerts, Randy / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Gelijkspel
26.05.2018
N.T.L
2. Speeldag
Biermans, Yves / Boersma, Maurice
de Hakkers
Gelissen, Michelle / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
18.05.2018
ZOH Beker
Kwart finale
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Heidendaal, Ger / Seetsen, Menno
't Tepke 1
Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Thorissen, Jack / Vos, Wim
De Kroeg 1
Winst
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Biermans, Yves / Meisters, Horst
De Hakkers 1
Roeleveld, Peter / Vestjens, Raymond
Oude Heide 1
Winst
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Dingena, Marcel / Roberts, Iwan
De Capucijn 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
6. Ronde 2. Extra ronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Habets, Henk / Hermans, Twan Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Winst
14.04.2018
Open Dubbel
4. Ronde 2. Extra ronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Adriaansen, Jeffrey / Franssen, Jo Gelijkspel
14.04.2018
Open Dubbel
3. Ronde 2. Extra ronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
14.04.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Dost, Mark / Jongen, Kay Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
2. Ronde 2. Extra ronde
Biermans, Yves / Jongen, Bas Meisters, Horst / Kuhtreiber, Frenk Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Moenen, Jose / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
06.04.2018
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Stitzinger, Louis / Martinali, Jeffrey
Da Capo 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Mullenders, Maurice / Wollgens, Thomas
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
16.03.2018
ZOH Hoofdklasse
20. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Dijk van, Ricky / Velthuizen, Wim
De Bekker 1
Winst
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Hodiamont, Leon / Maessen, Sem
A Gen Baan 1
Winst
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Damen, Frans / Stulting, Rob
De Kokerel 1
Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Bisscheroux, Jos / Peerboom, Roy
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Klunder, Roger / Biermans, Yves
De Hakkers 1
Gortges, Manfred / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Maessen, Joeri / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Winst
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Guzak, Wesley / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Starren, Elroy / Smit, Marcel Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Halve finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Konings, Richard / Kutaydin, Jeroen Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Kwart finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Pynoo, Brecht / Berben, Vivian Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Ploumen, Luuk / Fransen, Antwan Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Starren, Elroy / Smit, Marcel Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Pynoo, Brecht / Berben, Vivian Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Stitzinger, Frank / Janssen, Pascal Gelijkspel
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Jongen, Bas / Biermans, Yves Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)