Speler > Lemmens, Jim

Lemmens, Jim

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Vereniging: 't Heukske
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 7706
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2016-2017
NTVB Challenger Ranking 35 53
Heren classic 160 187
2014-2015
Pro 83 123
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2016-2017
2e NTVB challenger DAT Boys - Cadier en Keer Open Vr., 25.11.2016 5 8
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 66 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 33 36
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 45 55
Time Out Hoensbroek Pro Dubbel Za., 28.02.2015 9 18
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Heukske 1 ZOH Hoofdklasse
2019-2020
't Heukske 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2018-2019
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2017-2018
't Heukske 1 ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse
2016-2017
't Heukske Ere Afdeling, NTVB Algemene Bekerronde, NTVB Beker Kwalificatie
2015-2016
't Heukske Overgangsklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker OV Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
Kicker Dream-Boys Zomercompetitie 2016 Poule B
2014-2015
't Heukske 1A, Challenge Cup poule B, Beker, Beker eerste klasse, Zomercompetitie Poule D
2013-2014
't Heukske Overgangsklasse, Challenge Cup poule A2, Beker, Beker overgangsklasse
2012-2013
Heukske Challenge Cup poule 3, Challenge Cup Finale poule 2
't Heukske Ereklasse, Beker
2011-2012
't Heukske Topklasse B
2010-2011
Heukske Overgangs klasse
2009-2010
Heukske Overgangs klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
Heukske 1
Senden, Jim / Raukema van, Folkert
De Bekker 2
Winst
14.02.2020
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Spijkers, John / Franssen, Fer
In de Vrie 1
Verlies
31.01.2020
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Lemmens, Jim / Coenen, Davy
't Heukske 1
Franssen, Ricardo / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Verlies
24.01.2020
ZOH Beker
2. Ronde
Gobbels, Rob / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Ashley's Army 1
Winst
17.01.2020
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Pinxt, Patrick / Feijs, Egbert
Oost Eijsden 1
Winst
10.01.2020
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Biermans, Yves / Wollgens, Thomas
De Hakkers 1
Verlies
13.12.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bartels, Danny / Bentivoglio, Giuliano
De Capucijn 1
Winst
06.12.2019
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Jus, Eddo / Roberts, Iwan
De Capucijn 2
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bleijlevens, Jean / Smeets, Rico
Blauw Wit'62 1
Winst
15.11.2019
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Mertens, Ralf / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Gelijkspel
08.11.2019
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Aruvaino, Henk / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Winst
01.11.2019
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Locorotondo, Franco / Senden, Dave
De Kroeg 1
Verlies
25.10.2019
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Bremmers, Jo / Janssen, Danny
Oude Heide 1
Verlies
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Verheesen, Marco / Somers, Robert
Dingus 2
Winst
04.10.2019
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Visser de, Ton / Ruyters, Kim
In de Vrie 1
Winst
20.09.2019
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bartholome, Thom / Verheijden, Yvo
A Gen Baan 1
Verlies
06.09.2019
ZOH Hoofdklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Kuhtreiber, Frenk / Starren, Elroy
De Hakkers 1
Verlies
10.05.2019
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Hertogs, Loed / Boogaart, van den, Jan
Pipo Boys 1
Winst
26.04.2019
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Ruyters, Kim / Spijkers, John
De Rode Ridder 1
Winst
05.04.2019
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Reubsaet, Eddy / Weijzen, Ben
De Bekker 1
Verlies
15.03.2019
ZOH Overgangsklasse
21. Speeldag
Lemmens, Jim / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Kunze, Daniel / Kicken, Mat
't Trefpunt 1
Winst
08.03.2019
ZOH Beker Overgangsklasse
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Camp op den, Michel / Conjour, Thei
De Bekker 1
Winst
22.02.2019
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Schmitz, Sven / Harenczyk, Roman
D'r Bok 1
Winst
15.02.2019
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Lahaije, Johan / Stevens, Richard
De Komiek 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Libens, Jack / Haegmans, John
Fauquemont 1
Verlies
01.02.2019
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Frusch, Roger / Frusch, Jos
De Poart 1
Verlies
18.01.2019
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
04.01.2019
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Can van, Joost / Groll, Jens
Smidter Boys 1
Gelijkspel
07.12.2018
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Budy, Ralf / Daemen, Niels
De Jokers 1
Verlies
23.11.2018
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
16.11.2018
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Henquet, Fer / Strikker, Maurice
De Bekker 1
Winst
09.11.2018
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Dijk van, Ricky / Ruyters, Kim
De Rode Ridder 1
Verlies
02.11.2018
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Stams, Ed / Janssen, Richard
't Trefpunt 1
Winst
26.10.2018
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Sangers, Rene / Jacobs, Robert
D'r Bok 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Rouschop, Hans / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Pieters, Giel / Vreuls, Pascal
Bouwerwei 1
Winst
05.10.2018
ZOH Overgangsklasse
6. Speeldag
Lemmens, Jim / Rouschop, Hans
't Heukske 1
Moenen, Jose / Moenen, Bianca
De Komiek 1
Gelijkspel
28.09.2018
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Fauquemont 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bergman, Pieter / Bremmers, Ger
The Eagles 1
Winst
14.09.2018
ZOH Overgangsklasse
3. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Andriolo, Ralph / Theunissen, Maurice
Blauw Wit'62 2
Winst
07.09.2018
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Dohmen, Coen / Franiczek, Wiel
Fratelli 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Can van, Joost / Franssen, Bjorn
Smidter Boys 1
Verlies
11.05.2018
ZOH Overgangsklasse
26. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Partouns, Cyriel / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
04.05.2018
ZOH Overgangsklasse
25. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Aarts, Philip / Doorn van, Hai
De Jokers 1
Winst
20.04.2018
ZOH Overgangsklasse
24. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Odekerken, Lor / Vries de, Henry
't Tepke 1
Winst
13.04.2018
ZOH Overgangsklasse
23. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Eggen, Jo / Eykenboom, Wiel
't Trefpunt 1
Winst
06.04.2018
ZOH Overgangsklasse
22. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Crombach, Jeroen / Peltzer, Jan
Smidter Boys 1
Winst
30.03.2018
ZOH Beker Overgangsklasse
3. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Stalmans, Louis / Schmitz, Sven
D'r Bok 1
Winst
16.03.2018
ZOH Overgangsklasse
20. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Jorissen, Jos / Leerschen, Hans
Oud Zumpelveld 1
Winst
02.03.2018
ZOH Overgangsklasse
19. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Gelijkspel
23.02.2018
ZOH Overgangsklasse
18. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Reulings, Alex / Offermans, Jo
D'r Springbron 1
Verlies
02.02.2018
ZOH Overgangsklasse
17. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Kessen, Peter / Reinders, Ger
Fauquemont 1
Winst
26.01.2018
ZOH Overgangsklasse
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Labruzzo, Marcello / Franiczek, Wiel
Im Weissen Rossl 1
Gelijkspel
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Packbeers, Wim / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Winst
12.01.2018
ZOH Overgangsklasse
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Fransen, Antwan / Ploumen, Luuk
Pipo Boys 1
Winst
05.01.2018
ZOH Overgangsklasse
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Lardinois, Erik / Schielen, Marco
Blauw Wit'62 2
Winst
22.12.2017
ZOH Overgangsklasse
13. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Stassen, Rob / Kools, Alain
Oost Eijsden 1
Winst
15.12.2017
ZOH Overgangsklasse
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Daenen, Alex / Boelen, Rob
De Jokers 1
Winst
01.12.2017
ZOH Overgangsklasse
11. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Vries de, Henry / Koerts, Jakub
't Tepke 1
Verlies
24.11.2017
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Smeets, Eric
't Heukske 1
Stams, Huub / Lamberts, Ger
't Trefpunt 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Naranjo, Juan / Vanaschen, Antoine
D'r Koffereck 1
Verlies
10.11.2017
ZOH Overgangsklasse
9. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Crombach, Jeroen / Wagenveld van, Kevin
Smidter Boys 1
Winst
03.11.2017
ZOH Overgangsklasse
8. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Harenczyk, Roman / Harenczyk, Ryan
D'r Bok 1
Winst
27.10.2017
ZOH Overgangsklasse
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Breemen, Tony / Habets, Ivo
Oud Zumpelveld 1
Winst
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
't Heukske 1
Roeleveld, Sonja / Schutt, Janine
Oude Heide 3
Winst
29.09.2017
ZOH Overgangsklasse
5. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Krichel, Rene / Koussen, Rene
D'r Springbron 1
Winst
22.09.2017
ZOH Overgangsklasse
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Reumerman, Michel / Breuer, Wiel
Fauquemont 1
Verlies
08.09.2017
ZOH Overgangsklasse
2. Speeldag
Sijben, John / Lemmens, Jim
't Heukske 1
Smeets, Michel / Hoeksma, Hein
Pipo Boys 1
Winst
01.09.2017
ZOH Overgangsklasse
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske 1
Wersch van, Hub / Andriolo, Ralph
Blauw Wit'62 2
Winst
05.05.2017
Ere Afdeling
18. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wishaupt, Glenn / Leonard, Chris
Napoleon
Winst
31.03.2017
Ere Afdeling
16. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Dijk van, Ricky / Jongen, Kay
De Bekker 1
Verlies
24.03.2017
Ere Afdeling
15. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Winst
10.03.2017
NTVB Algemene Bekerronde
Kwart finale
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Jongen, Bas / Ubachs, Junior
De Bekker 1
Verlies
03.03.2017
Ere Afdeling
14. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
't Heukske
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers
Verlies
27.01.2017
Ere Afdeling
12. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wolfs, Michael / Meijs, Dennis
Oost Eijsden
Winst
13.01.2017
Ere Afdeling
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Driessen, Roger / Beckers, Richard
De Poart
Verlies
06.01.2017
NTVB Beker Kwalificatie
4. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden
Winst
25.11.2016
2e NTVB challenger
4. Ronde Hoofdronde
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic Nowottka, Tim / Vaessen, Peter Verlies
25.11.2016
2e NTVB challenger
3. Ronde Hoofdronde
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic Vaessens, Jim / Frissen, Richard Winst
25.11.2016
2e NTVB challenger
1. Ronde Hoofdronde
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic Houben, Michael / Pauly, Jeroen Verlies
23.11.2016
NTVB Beker Kwalificatie
2. Ronde
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Verhoeve, Nico / Bouhamed, Karim
De Kroeg 2
Winst
18.11.2016
Ere Afdeling
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles
Winst
11.11.2016
Ere Afdeling
7. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Otten, Thijs / De Jong, Jeroen
De Bekker 1
Gelijkspel
04.11.2016
Ere Afdeling
6. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Gelijkspel
21.10.2016
Ere Afdeling
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Meijers, Patrick / Starren, Elroy
De Hakkers
Verlies
30.09.2016
Ere Afdeling
3. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Wintjens, Nick / Wolters, Roel
Oost Eijsden
Winst
23.09.2016
NTVB Beker Kwalificatie
1. Ronde
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
't Heukske
Vromen, Tim / Sozanski, Nico
De Kroeg 1
Verlies
16.09.2016
Ere Afdeling
2. Speeldag
Lemmens, Jim / Sijben, John
't Heukske
Camp op den, Shem / Weijzen, Ben
De Bekker 2
Verlies
19.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Rouschop, Hans
Kicker Dream-Boys
Schmitz, Sven / Jansen, Danny
Napoleon
Verlies
19.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
10. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Verheijden, Wesley / Houben, Michael
Napoleon
Gelijkspel
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Herk van, Theo / Thorissen, Jack
De Kroeg 1 voorheen 2
Verlies
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Bleijleven, Leon / Schaft van de, Raymond
De Kroeg 1 voorheen 2
Verlies
05.08.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
8. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Van Sint Feijth, Charon / Overdijk, Richard
De Kroeg 1 voorheen 2
Verlies
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Pauly, Jeroen / Starren, Amber
Napoleon
Verlies
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Leonard, Chris / Hacking, Xavier
Napoleon
Gelijkspel
15.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
5. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Jansen, Danny / Schmitz, Sven
Napoleon
Winst
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
Kicker Dream-Boys
Vincken, Timothy / Ubags, Gino
Dingus 1
Winst
08.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
4. Speeldag
Lemmens, Jim / Slegers, Luvic
Kicker Dream-Boys
Kollard, Kristy / Bartels, Madyson
Dingus 1
Winst
01.07.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
3. Speeldag
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
Kicker Dream-Boys
Verhoeve, Nico / Boekhorst, Hans
De Kroeg 1 voorheen 2
Winst
17.06.2016
Zomercompetitie 2016 Poule B
1. Speeldag
Lemmens, Jim / Ben van der, Pascal
Kicker Dream-Boys
Marks, Rene / Wijers Sauren, Mechtilde
TVC The Eagles
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)