Speler > Koerts, Jakub |
---|
Koerts, Jakub |
Informatie |
Categorie: | Heren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
Dingus |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 65562 |
Ranglijsten plaatsing |
Ranglijst | P. | Deelnemers |
---|---|---|
2019 | ||
Heren dubbel | 52 | 121 |
Deelnemers |
Toernooi | Plaats | Discipline | Datum | P. | Meldungen |
---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
SBZL - Monsterdyp | Café Dingus | Monster Dyp | Za., 23.03.2024 | 4 | 24 |
2023 | |||||
Bondskoppeltoernooi | Overgangsklasse | Vr., 17.11.2023 | 2 | 2 | |
2019 | |||||
Nederlandse Kampioenschappen 2019 | Maaslandcentrum Elsloo | Open Dubbel | Zo., 22.12.2019 | 23 | 34 |
Challenger Tour - 4 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 28.09.2019 | 16 | 22 |
Multi Table | de Bekker | Open Dubbel | Vr., 31.05.2019 | 5 | 16 |
Challenger Tour - 3 | Spaubeek | Open Dubbel | Zo., 28.04.2019 | 6 | 18 |
SBZL Monster-DYP | MFC 't Raodhoes Spaubeek | Monster DYP | Za., 13.04.2019 | 15 | 15 |
Challenger Tour - 1 | Spaubeek | Open Dubbel | Za., 19.01.2019 | 8 | 10 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
Dingus 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2022-2023 | |
Dingus 1 | ZOH 1e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
Team Limburg | SBZL |
2021-2022 | |
Team Limburg | SBZL |
2020-2021 | |
Team Limburg | SBZL |
2019-2020 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Team Limburg | SBZL Seizoen 3 |
2018-2019 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Team Limburg | SBZL Seizoen 2 |
2017-2018 | |
't Tepke 1 | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2016-2017 | |
't Tepke | ZOH Overgangsklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
Laatste Enkelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
22.08.2019 SBZL Seizoen 2 9. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Franssen, Fer
Dingus |
Verlies |
14.08.2019 SBZL Seizoen 2 7. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Misotten, Nele
Boem Kartoffels |
Winst |
08.08.2019 SBZL Seizoen 2 8. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Starren, Amber
De Bekker |
Verlies |
11.07.2019 SBZL Seizoen 2 6. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors |
Verlies |
06.06.2019 SBZL Seizoen 2 3. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Dost, Mark
De Bekker |
Verlies |
02.05.2019 SBZL Seizoen 2 1. Speeldag |
Koerts, Jakub
Team Limburg |
Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors |
Winst |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
12.04.2024 ZOH Overgangsklasse 20. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Souren, Hasso
/ Jacquemont, Jos Im Weissen Rossl 1 |
Winst |
22.03.2024 ZOH Overgangsklasse 19. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Goffard, Geoffreij
/ Colbers, Ronny Eijsden 2 |
Winst |
15.03.2024 ZOH Overgangsklasse 18. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Dijk van, Ricky
/ Velthuizen, Wim Galouppe 1 |
Verlies |
08.03.2024 ZOH Overgangsklasse 17. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Martinali, Jeffrey
/ Dingena, Marcel Boskai 3 |
Verlies |
23.02.2024 ZOH Overgangsklasse 16. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Habets, Berry
/ Hardy, Rick The Eagles 1 |
Winst |
02.02.2024 ZOH Overgangsklasse 15. Speeldag |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Sijben, John
/ Lemmens, Jim Heukske 1 |
Verlies |
26.01.2024 ZOH Overgangsklasse 14. Speeldag |
Koerts, Jakub
/ Ubachs, Junior Dingus 1 |
Loontjes, Sven
/ Duijkers, Bert DAT Boys 1 |
Verlies |
19.01.2024 ZOH Beker 3. Ronde |
Ubachs, Junior
/ Koerts, Jakub Dingus 1 |
Adriaanssen, Jeffrey
/ Eykenboom, Ron De Kroeg 1 |
Verlies |
Meer … |