Speler > Franssen, Marco

Franssen, Marco

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Rookie
Vereniging: Op de Bosch
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 65315
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2015-2016
Open 110 155
Rookie 17 49
2014-2015
Open 145 254
Rookie 28 82
2011-2012
Rookies 49 85
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2015-2016
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 39 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 33 39
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 02.01.2016 5 7
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 59 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 11.12.2015 5 12
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 31 38
White Horse Eijsden Rookie Dubbel Za., 11.04.2015 5 9
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 44 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 33 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 03.04.2015 5 17
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 27 31
TVC d'r Bok Heerlen Rookie Dubbel Za., 14.03.2015 5 8
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 39 55
Time Out Hoensbroek Rookie Dubbel Za., 28.02.2015 9 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 51 54
De Kroeg Brunssum Rookie Dubbel Za., 03.01.2015 9 14
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 58 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Rookie Dubbel Za., 27.12.2014 9 14
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 75 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Rookie Dubbel Vr., 12.12.2014 9 18
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 32 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Rookie Dubbel Za., 01.11.2014 9 14
 
Discipline
Team Competites
2020-2021
Op de Bosch 1 ZOH 2e klasse
2019-2020
Star Club 1 ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
2018-2019
Star Club 1 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
2017-2018
Star Club 2 ZOH 2e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 2e klasse
Star Club 1 ZOH Beker 1e klasse
2016-2017
Star Club 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2015-2016
Star Club 2 Tweede Klasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker 2e Klasse, NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
2014-2015
Star Club 2 2A, Beker, Beker tweedeklasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
25.09.2020
ZOH 2e klasse
2. Speeldag
Hellebrand, Roy / Franssen, Marco
Op de Bosch 1
Otermans, Andre / Swelsen, Jan Peter
't Weverke 1
Winst
06.03.2020
ZOH 1e klasse A
20. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Remmers, Frens / Loomans, Armand
't Lämke 1
Verlies
14.02.2020
ZOH 1e klasse A
19. Speeldag
Franssen, Marco / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
London, Roger / Vanaschen, Mario
D'r Druje Eck 1
Verlies
31.01.2020
ZOH 1e klasse A
17. Speeldag
Franssen, Marco / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Engels, Jo / Tilburg van, Jos
Der Bergbock 1
Gelijkspel
24.01.2020
ZOH Beker 1e Klasse
1. Ronde
Franssen, Marco / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Thieme, Ferry / Lieshout van, Jos
De Pitsers 1
Verlies
06.12.2019
ZOH 1e klasse A
12. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Merx, May / Rembosz, Men
't Trefpunt 1
Winst
08.11.2019
ZOH 1e klasse A
9. Speeldag
Bovens, Rinaldo / Franssen, Marco
Star Club 1
Dubois, Harold / Smeets, Maurice
De Bekker 3
Winst
01.11.2019
ZOH 1e klasse A
8. Speeldag
Bovens, Rinaldo / Franssen, Marco
Star Club 1
Vaassens, Jean Pierre / Loontjes, Sven
DAT Boys 1
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Bovens, Rinaldo / Franssen, Marco
Star Club 1
Essers, Maurice / Winkens, Peter
Ashley's Army 1
Winst
04.10.2019
ZOH 1e klasse A
6. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Kohnen, Roderique / Muerders, Pascal
D'r Druje Eck 1
Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse A
5. Speeldag
Franssen, Marco / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
Haren van, John / Lemmens, Wim
De Smid 1
Gelijkspel
13.09.2019
ZOH 1e klasse A
3. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Aarts, Jan / Royen, Gilber
De Pitsers 1
Winst
06.09.2019
ZOH 1e klasse A
2. Speeldag
Ummels, Jan / Franssen, Marco
Star Club 1
Maessen, Joeri / Jongen, Kay
De Paardestal 1
Verlies
30.08.2019
ZOH 1e klasse A
1. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Paulissen, Jos / Jansen, Danny
De Capucijn 3
Winst
24.05.2019
ZOH Beker 2e klasse
Finale
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Zanders, Peter / Vermeer, Albert
D'r Bok 2
Winst
10.05.2019
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Franssen, Marco / Kerckhoffs, Michael
Star Club 1
Hey de, Huub / Raets, Leo
Amicitia 1
Verlies
19.04.2019
ZOH 2e klasse A
25. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Franssen, Angelo / Muyrers, Hans
D'r Koffereck 2
Winst
12.04.2019
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Bovens, Rinaldo / Franssen, Marco
Star Club 1
Muller, Jeffrey / Theunissen, John
Bouwerwei 1
Winst
05.04.2019
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Vliet, van, Jeffrey / Mulder, Henk
Carboon 1
Winst
29.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
3. Ronde
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Smeets, Maurice / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Vallinga, Maikel / Steinbach, Weiro
De Bekker 3
Winst
15.03.2019
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Zanders, Peter / Vermeer, Albert
D'r Bok 2
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker 2e klasse
2. Ronde
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Amerongen jr, Albert / Friesen, Paul
D'r Bok 3
Winst
22.02.2019
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Amerongen jr, Albert / Friesen, Paul
D'r Bok 3
Winst
08.02.2019
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Larik, Floortje / Moonen, Bjorn
Dingus 2
Verlies
01.02.2019
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Franssen, Marco / Bartholomeus, Huub
Star Club 1
Berk, van den, Richard / Heuvel van de, Bert
White Horse 2
Winst
25.01.2019
ZOH Beker
2. Ronde
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Bremmers, Ger / Bergman, Pieter
The Eagles 1
Verlies
18.01.2019
ZOH 2e klasse A
16. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Koch, Huub / Kanters, Sandra
De Capucijn 3
Winst
11.01.2019
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Rutjens, Kim / Senden, Leonie
Oude Heide 3
Winst
04.01.2019
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Boels, Arend / Schoonens, Peter
De Sport 1
Winst
14.12.2018
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Fleuren, Tim / Senden, Jo
Amicitia 1
Winst
23.11.2018
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Schaeks, Jos / Severins, Jo
Bouwerwei 1
Winst
16.11.2018
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Czako, Gabor / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
09.11.2018
ZOH 2e klasse A
9. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Camp, Op den, Bas / Stijns, Allan
De Bekker 3
Verlies
02.11.2018
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Bakker-De Bruin, Paula / Zanders, Peter
D'r Bok 2
Winst
26.10.2018
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Amerongen jr, Albert / Friesen, Paul
D'r Bok 3
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Steinbach, Weiro / Stijns, Allan
De Bekker 3
Winst
05.10.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Franssen, Marco / Ummels, Jan
Star Club 1
Ehmke, Stephan / Dijk van, Steven
't Graefke 1
Verlies
28.09.2018
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Bartholomeus, Huub / Franssen, Marco
Star Club 1
Zweiphenning, Kymo / Leuven, Jim
Dingus 2
Winst
21.09.2018
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Franssen, Marco / Janssen, Jack
Star Club 1
Heuvel van den, Dave / Wintjens, Ben
White Horse 2
Winst
07.09.2018
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Franssen, Marco / Bovens, Rinaldo
Star Club 1
Schutt, Janine / Senden, Leonie
Oude Heide 3
Winst
18.05.2018
ZOH Beker 1e klasse
Kwart finale
Franssen, Marco / Dierx, Wim
Star Club 1
Penders, Yvonne / Conjour, Thei
De Bekker 3
Verlies
11.05.2018
ZOH 2e klasse A
26. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Moes, Naomi / Roeleveld, Sonja
Oude Heide 3
Winst
27.04.2018
ZOH 2e klasse A
10. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Poelmans, Harry / Dassen, Raymond
't Brook 1
Winst
20.04.2018
ZOH 2e klasse A
24. Speeldag
Franssen, Marco / Janssen, Jack
Star Club 2
Bindels, Piet / Deswijzen, Huub
Scherp Vor 1
Winst
13.04.2018
ZOH 2e klasse A
23. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Poelmans, Harry / Dassen, Raymond
't Brook 1
Verlies
06.04.2018
ZOH 2e klasse A
22. Speeldag
Franssen, Marco / Janssen, Jack
Star Club 2
Schoffelen, Ralph / Ollargiu, Miranda
Carboon 1
Winst
23.03.2018
ZOH 2e klasse A
21. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Verlies
16.03.2018
ZOH 2e klasse A
20. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Herberghs, Marco / Koch, Guido
Borgharen 1
Verlies
02.03.2018
ZOH 2e klasse A
19. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Klippert, Desiree / Bongers, Robin
White Horse 2
Verlies
23.02.2018
ZOH 2e klasse A
18. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Havere van, Francois / Koch, Huub
De Capucijn 3
Verlies
16.02.2018
ZOH 2e klasse A
6. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Berk, van den, Richard / Wolters, Ellen
White Horse 2
Winst
02.02.2018
ZOH 2e klasse A
17. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Statucki, Roy / Bakker-De Bruin, Paula
D'r Bok 2
Winst
12.01.2018
ZOH 2e klasse A
15. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Wetzels, Pascal / Conjour, Danny
De Bekker 4
Winst
05.01.2018
ZOH 2e klasse A
14. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Jacobs, Glenn / Muller, Jeffrey
Bouwerwei 1
Winst
29.12.2017
ZOH 2e klasse A
8. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Kohnen, Roderique / Laumeyer, Frank
D'r Koffereck 2
Gelijkspel
22.12.2017
ZOH 2e klasse A
13. Speeldag
Ghijsen, Jean / Franssen, Marco
Star Club 2
Senden, Leonie / Verhaeg-Weber, Jonita
Oude Heide 3
Winst
15.12.2017
ZOH 2e klasse A
12. Speeldag
Franssen, Marco / Linden van der, Richard
Star Club 2
Korver, Emile / Abid, Marouan
Amicitia 2
Winst
01.12.2017
ZOH 2e klasse A
11. Speeldag
Linden van der, Richard / Franssen, Marco
Star Club 2
Leise, Wiel / Smeets, Patrick
Scherp Vor 1
Winst
17.11.2017
ZOH Beker 2e klasse
1. Ronde
Janssen, Jack / Franssen, Marco
Star Club 2
Coenen, Youri / Theunissen, Huub
Borgharen 1
Verlies
27.10.2017
ZOH 2e klasse A
7. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Borgharen 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Linden van der, Richard / Franssen, Marco
Star Club 2
Erkens, Hub / Kesselaer, Huub
Oude Heide 1
Verlies
29.09.2017
ZOH 2e klasse A
5. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Goessens, Anita / Reneerkens, Jojo
De Capucijn 3
Winst
22.09.2017
ZOH 2e klasse A
4. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Smolenaers, Bart / Knubben, Jefke
D'r Bok 2
Verlies
15.09.2017
ZOH 2e klasse A
3. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Ehmke-Roesich, Kirsten / Lassauw, Ton
't Graefke 1
Gelijkspel
08.09.2017
ZOH 2e klasse A
2. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Camp, Op den, Bas / Franken, Mitch
De Bekker 4
Gelijkspel
19.05.2017
ZOH 2A
26. Speeldag
Ghijsen, Jean / Franssen, Marco
Star Club 2
Rutjens, Kim / Schutt, Janine
Oude Heide 3
Verlies
05.05.2017
ZOH 2A
25. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Wolffs, May / Wienen, John
Amicitia 2
Winst
28.04.2017
ZOH 2A
24. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Biermans, Piet / Ehmke-Roesich, Kirsten
't Graefke
Winst
07.04.2017
ZOH 2A
23. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Poelmans, Harry / Wijnants, Patrick
't Brook
Winst
17.03.2017
ZOH 2A
21. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Friesen, Paul / Statucki, Roy
D'r Bok 4
Winst
10.03.2017
ZOH 2A
20. Speeldag
Franssen, Marco / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Huibers, Rolf / Scholte, Ricky
Carboon 2
Winst
17.02.2017
ZOH 2A
19. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Keizers, Ger / Kiefer, Remco
Dingus 3
Winst
10.02.2017
ZOH 2A
18. Speeldag
Franssen, Marco / Hellebrand, Roy
Star Club 2
Dassen, Marc / Dassen, Raymond
De Capucijn 2
Winst
03.02.2017
ZOH 2A
17. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Camp, Op den, Bas / Conjour, Danny
De Bekker
Verlies
13.01.2017
ZOH 2A
15. Speeldag
Franssen, Marco / Wanders, Marcel
Star Club 2
Beijer, May / Hoorn, van den, Roger
Gemütliche Eck
Winst
16.12.2016
ZOH 2A
13. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Gerards, Tammy / Simons, Bianca
Oude Heide 3
Winst
25.11.2016
ZOH 2A
11. Speeldag
Linden van der, Richard / Franssen, Marco
Star Club 2
Wouters, Wim / Ehmke, Stephan
't Graefke
Verlies
18.11.2016
ZOH 2A
10. Speeldag
Franssen, Marco / Dijk Van, Theo
Star Club 2
Poelmans, Harry / Wijnants, Patrick
't Brook
Verlies
04.11.2016
ZOH 2A
9. Speeldag
Franssen, Marco / Linden van der, Richard
Star Club 2
Heuvel van den, Dave / Wolters, Ellen
White Horse 2
Winst
28.10.2016
ZOH Beker
1. Ronde
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Jacobs, Robert / Reijntjens, Richard
D'r Bok 2
Gelijkspel
14.10.2016
ZOH 2A
8. Speeldag
Franssen, Marco / Lemmens, Dave
Star Club 2
Lonussen, Anky / Bakker, Nico
D'r Bok 4
Winst
07.10.2016
ZOH 2A
7. Speeldag
Streckert, Sam / Franssen, Marco
Star Club 2
Scholte, Ricky / Zanten, van, Arno
Carboon 2
Winst
30.09.2016
ZOH 2A
6. Speeldag
Franssen, Marco / Reneerkens, John
Star Club 2
Meijers, Tom / Klaassens, Mandy
Dingus 3
Verlies
23.09.2016
ZOH 2A
5. Speeldag
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Wetzels, Carlo / Koch, Huub
De Capucijn 2
Verlies
09.09.2016
ZOH 2A
3. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Jacobs, Kars / Scholtz, Loni
Bluff
Winst
02.09.2016
ZOH 2A
2. Speeldag
Streckert, Sam / Franssen, Marco
Star Club 2
Bremen, Peter / Weygerse, Frans
Gemütliche Eck
Winst
29.04.2016
Tweede Klasse
21. Speeldag
Linden van der, Richard / Franssen, Marco
Star Club 2
Nathan, Alex / Wolters, Ellen
White Horse 2
Verlies
15.04.2016
Tweede Klasse
19. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Vincken, Harry / Visser de, Ton
De Rode Ridder
Winst
08.04.2016
Tweede Klasse
11. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Pirnay, Patrick / Vaessens, Jim
DAT Boys 2
Winst
01.04.2016
NTVB Beker 2e Klasse
1. Ronde
Wanders, Marcel / Franssen, Marco
Star Club 2
Wijnants, Lou / Wijnants, Patrick
De Dolomiet 2
Winst
18.03.2016
Tweede Klasse
18. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Herberghs, Sjef / Brans-Brabant, Steve
Beat Boys
Verlies
11.03.2016
Tweede Klasse
17. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Gastel van, Martin / Vrancken, Guy
Randstad
Verlies
04.03.2016
Tweede Klasse
16. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Bus, Martijn / Steinbach, Bo
De Bekker 5
Winst
26.02.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
5. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Dingena, Johan / Broek van den, Jo
't Lamke
Winst
19.02.2016
Tweede Klasse
15. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Dassen, Marc / Loo van, Boy
De Capucijn 2
Winst
12.02.2016
Tweede Klasse
14. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Coenen, Jerau / Keerssemeekers, Isabel
De Kokerel
Winst
29.01.2016
Tweede Klasse
13. Speeldag
Franssen, Marco / Streckert, Sam
Star Club 2
Poelmans, Harry / Maanen van, Jo
De Dolomiet 2
Verlies
22.01.2016
NTVB Beker Kwalificatie Poule 2
4. Speeldag
Streckert, Sam / Franssen, Marco
Star Club 2
Swelsen, Jan Peter / Otermans, Andre
't Weverke
Winst
08.01.2016
Tweede Klasse
12. Speeldag
Franssen, Marco / Reneerkens, John
Star Club 2
Vincken, Vincent / Snippe, Rogier
Time Out
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)