Speler > Bemelmans, Donee

Bemelmans, Donee

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Pro
Verenigingen: A Gen Baan
Dingus-Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 54756
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Pl. Deelnemers
2018-2019
Heren dubbel 67 77
2017-2018
Heren 65 126
Heren classic 34 48
ZOH Bokaal 5 146
2016-2017
Open 42 80
Pro 6 29
Heren 108 119
Heren classic 99 187
2015-2016
Open 24 155
Pro 29 64
Mini master challenger 25 69
2014-2015
Open 30 254
Semi-Pro 1 146
2013-2014
Open 46 289
Semi-Pro 1 156
2012-2013
Open 89 174
Semi-Pro 9 84
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Pl. Meldungen
2018-2019
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Dubbel Zo., 17.03.2019 8 9
Challenger Tour - 2 Spaubeek Open Enkel Zo., 17.03.2019 2 7
2017-2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 15 30
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 3. Open Enkel Za., 08.12.2018 16 26
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 6. Classic Zo., 09.12.2018 7 13
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 36 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 28 53
Open Dubbel Cafe Dingus Open Dubbel Za., 14.04.2018 9 20
Carnaval Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Vr., 09.02.2018 1 18
Toernooi TVC De Kroeg De Kroeg - Brunssum Open Dubbel Za., 06.01.2018 13 31
Toernooi Blauw Wit Café de Sport - Eys Open Dubbel Vr., 29.12.2017 25 51
Kerst Toernooi Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 16.12.2017 3 9
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 29.04.2017 32 24
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Open Dubbel Za., 07.01.2017 12 22
De Kroeg Cafe De Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Za., 07.01.2017 2 5
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Algemene ronde Vr., 30.12.2016 20 37
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Kwalificatie Vr., 09.12.2016 39 52
Winterkampioenschappen 2016 Café de Kroeg, Brunssum Pro Dubbel Vr., 09.12.2016 11 15
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 22 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 25.03.2016 9 23
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Kwalificatie Za., 05.03.2016 12 22
1e Mini master challenger Dingus Dingus-Heerlen Semi Pro Za., 05.03.2016 1 8
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 27 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 17 39
De Kroeg Brunssum Pro Dubbel Za., 02.01.2016 9 13
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 18.12.2015 7 45
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 40 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Pro Dubbel Vr., 11.12.2015 9 16
2014-2015
White Horse Eijsden Kwalificatie Za., 11.04.2015 1 38
White Horse Eijsden Open Dubbel Za., 11.04.2015 4 24
White Horse Eijsden Semi Pro Dubbel Za., 11.04.2015 3 13
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 19 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 17 60
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 03.04.2015 1 34
TVC d'r Bok Heerlen Kwalificatie Za., 14.03.2015 13 31
TVC d'r Bok Heerlen Open Dubbel Za., 14.03.2015 9 24
TVC d'r Bok Heerlen Semi Pro Dubbel Za., 14.03.2015 4 12
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 17 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 9 33
Time Out Hoensbroek Semi Pro Dubbel Za., 28.02.2015 5 16
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 03.01.2015 36 54
De Kroeg Brunssum Semi Pro Dubbel Za., 03.01.2015 1 22
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 34 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Semi Pro Dubbel Za., 27.12.2014 5 23
Bondskoppel Kampioenschappen Landgraaf 1e klasse Vr., 19.12.2014 1 3
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 12.12.2014 34 90
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 12.12.2014 17 54
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi Pro Dubbel Vr., 12.12.2014 1 29
1e TFN Toernooi Landgraaf Kwalificatie Za., 01.11.2014 22 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Open Dubbel Za., 01.11.2014 17 33
1e TFN Toernooi Landgraaf Semi Pro Dubbel Za., 01.11.2014 5 11
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Semi-pro Vr., 18.04.2014 17 37
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 41 91
White Horse White Horse Kwalificatie Za., 12.04.2014 20 39
White Horse White Horse Open dubbel Za., 12.04.2014 9 40
White Horse White Horse Semi-pro Za., 12.04.2014 1 13
Im weissem rossl Schinveld Kwalificatie Za., 05.04.2014 3 40
Im weissem rossl Schinveld Open Dubbel Za., 05.04.2014 9 40
Im weissem rossl Schinveld Semi Pro Dubbel Za., 05.04.2014 1 16
de Trim de Trim Bourgogne Kwalificatie Za., 15.03.2014 29 32
de Trim de Trim Bourgogne Open Dubbel Za., 15.03.2014 17 32
de Trim de Trim Bourgogne Semi Pro Dubbel Za., 15.03.2014 1 13
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 17 43
De Kroeg Brunssum Semi-Pro Dubbel Za., 04.01.2014 5 25
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 12 69
Blauw Wit '62 Eys Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 66 75
Blauw Wit '62 Eys Wittem Semi-Pro Dubbel Vr., 27.12.2013 1 25
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 17 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Semi-Pro Vr., 13.12.2013 4 30
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 7 92
Star Club Meerssen Open Dubbel Za., 30.11.2013 9 32
Star Club Meerssen Semi-Pro Dubbel Za., 30.11.2013 9 16
Star Club Meerssen Kwalificatie Za., 30.11.2013 11 46
2012-2013
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 17 53
 
Discipline
Team Competites
2018-2019
A Gen Baan 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
Dingus SBZL
2017-2018
A Gen Baan 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2016-2017
A Gen Baan ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
Tvc a Gen Baan Zomercompetitie 2016 Poule A
A Gen Baan 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker, ZOH Beker Hoofdklasse
2014-2015
A Gen Baan 2 ZOH 1A, ZOH beker, ZOH Beker eerste klasse
2013-2014
A gen Baan 2 ZOH 2A, ZOH Beker, ZOH Beker tweede klasse
2012-2013
A Gen Baan 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2011-2012
A Gen Baan ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse
2010-2011
A Gen Baan 1 ZOH 1A, ZOH Beker eerste klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Uitslag
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee Moonen, Mike Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Halve finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee Gobbels, Rob Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Kwart finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee Jansen, Danny Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Gobbels, Rob Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Slegers, Luvic Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Prickaerts, Niels Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Jansen, Danny Winst
31.01.2019
SBZL
2. Speeldag
Bemelmans, Donee
Dingus
Jongen, Kay
Raodhoes Warriors
Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee Bentivoglio, Giuliano Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Dijkstra, Harmen Winst
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Dost, Mark Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Syed, Qaiser Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Chamuleau, Raoul Verlies
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Jongen, Kay Gelijkspel
24.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee Conjour, Thei Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Uitslag
19.04.2019
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Pinxt, Patrick / Remmers, Patrick
Oost Eijsden 1
Verlies
12.04.2019
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vanaschen, Antoine / Naranjo, Juan
D'r Prick 1
Winst
05.04.2019
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Meerakker van de, Wim / Erkens, Hub
Oude Heide 1
Gelijkspel
22.03.2019
ZOH Hoofdklasse
22. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Gelijkspel
17.03.2019
Challenger Tour - 2
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
6. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Hoffmann, Markus / Camp op den, Shem Winst
17.03.2019
Challenger Tour - 2
5. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Verlies
17.03.2019
Challenger Tour - 2
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Jo Kerkhof, van de, Rens / Slegers, Luvic Verlies
15.03.2019
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Bleus, Roger / Koenen, Dion
Da Capo 1
Verlies
08.03.2019
ZOH Beker
3. Ronde
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
08.02.2019
ZOH Hoofdklasse
13. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Bakker, Willy / Werlotte, Maurice
De Capucijn 1
Winst
01.02.2019
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Hataney, Eugene / Lahaye, Damond
't Straotsje 1
Verlies
31.01.2019
SBZL
2. Speeldag
Moonen, Bjorn / Bemelmans, Donee
Dingus
Coenen, Davy / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
31.01.2019
SBZL
2. Speeldag
Bemelmans, Donee / Maes, Nathan
Dingus
Koch, Manfred / Slegers, Luvic
Raodhoes Warriors
Winst
04.01.2019
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Gelijkspel
09.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Kruijer, Sven / Strijkel, Gilles Winst
09.12.2018
ITSF Pro Tour
5. Ronde Voorronde
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Franssen, Jo / Vaessen, Peter Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Camp op den, Shem / Weijzen, Ben Verlies
09.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Keijenberg, Ramon / Bemelmans, Donee Jansen, Joey / Moonen, Mike Gelijkspel
08.12.2018
ITSF Pro Tour
Achtste finale Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
7. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Bodewes, Boudewijn / Dijkstra, Harmen Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
6. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
08.12.2018
ITSF Pro Tour
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Koch, Manfred / Camp op den, Shem Verlies
08.12.2018
ITSF Pro Tour
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Winters, Sander / Sanchez Fernandez, Arturo Verlies
07.12.2018
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Wintjens, Nick / Stitzinger, Frank
Oost Eijsden 1
Winst
23.11.2018
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vroomen, Jan / Niks, Maurice
D'r Prick 1
Winst
16.11.2018
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Dierks, Edi / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
09.11.2018
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vos, Wim / Thorissen, Jack
De Kroeg 1
Winst
02.11.2018
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Wiebe, Raymond / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Winst
12.10.2018
ZOH Beker
1. Ronde
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Meessen, Klaudia / Quaedvlieg, Shane
Blauw Wit'62 3
Winst
05.10.2018
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Wersch van, Thomas / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
21.09.2018
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Beniers, Gino / Schillings, Jurgen
't Straotsje 1
Winst
14.09.2018
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Hodiamont, Leon / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Wagenveld van, Kevin / Schmitz, Wiel
D'r Dikke Sjtee 1
Verlies
31.08.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
6. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Berben, Vivian / Gelissen, Michelle Winst
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
5. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Winters, Sander / Meijers, Patrick Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
4. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Kortenray, Hubert / Moonen, Mike Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
3. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
2. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
23.06.2018
Nederlandse Kampioenschappen
1. Ronde Voorronde
Hermans, Harley / Bemelmans, Donee Kleinveldus, Danny / Krop, Jeffrey Winst
11.05.2018
ZOH Hoofdklasse
26. Speeldag
Franssen, Ricardo / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Mey, Eric / Roeleveld, Peter
Oude Heide 1
Verlies
04.05.2018
ZOH Hoofdklasse
25. Speeldag
Franssen, Ricardo / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Partouns, Harrie / Jus, Eddo
De Capucijn 1
Verlies
20.04.2018
ZOH Hoofdklasse
24. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Moenen, Jose / Walthouwer, Sascha
Op de Bosch 1
Winst
14.04.2018
Open Dubbel
5. Ronde 2. Extra ronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Biermans, Yves / Jongen, Bas Verlies
14.04.2018
Open Dubbel
4. Ronde 2. Extra ronde
Bemelmans, Donee / Keijenberg, Ramon Wensink, Rick / Kutaydin, Jeroen Winst
13.04.2018
ZOH Hoofdklasse
23. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Speycken, Nic / Raukema van, Folkert
Da Capo 1
Winst
23.03.2018
ZOH Hoofdklasse
21. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Otten, Thijs / Jongen, Kay
De Bekker 1
Verlies
02.03.2018
ZOH Hoofdklasse
19. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Habets, Henk / Starren, Roy
De Hakkers 1
Verlies
23.02.2018
ZOH Hoofdklasse
18. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Mertens, Ralf / Bohland, Tom
D'r Dikke Sjtee 1
Winst
16.02.2018
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vincken, Timothy / Bartels, Sydney
De Kroeg 1
Gelijkspel
09.02.2018
Carnaval Toernooi
11. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
10. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Adriaansen, Raymond / Franssen, Jo Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
9. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Bakker, Lejo / Jansen, Joey Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
7. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Meijers, Patrick / Ubachs, Junior Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
6. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Klunder, Roger / Boersma, Maurice Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Smeets, Rowan / Ramaekers, Bryan Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Moes, Naomi / Adriaansen, Jeffrey Verlies
09.02.2018
Carnaval Toernooi
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Woug van de, Willy / Daenen, Alex Winst
09.02.2018
Carnaval Toernooi
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Ollargiu, Miranda / Czako, Andras Winst
02.02.2018
ZOH Hoofdklasse
17. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Schmitz, Wiel / Dautzenberg, Leon
D'r Prick 1
Gelijkspel
26.01.2018
ZOH Hoofdklasse
16. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Coenen, Davy / Schenk, Emiel
't Straotsje 1
Winst
19.01.2018
ZOH Beker
3. Ronde
Maessen, Joeri / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Biermans, Yves / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
12.01.2018
ZOH Hoofdklasse
15. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vandrey, Bernd / Gouders, Freddy
D'r Koffereck 1
Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
Achtste finale Hoofdronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Janssen, Danny / Habets, Henk Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
7. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Locorotondo, Franco / Senden, Dave Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
6. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Brinkhoff, Luuk / Brinkhoff, Pascal Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
5. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Ubachs, Junior / Dijk van, Ricky Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
4. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Boersma, Maurice / Klunder, Roger Verlies
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
3. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Vromen, Tim / Sozanski, Nico Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
2. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Vanhingel, Dominic / Franssen, Ricardo Winst
06.01.2018
Toernooi TVC De Kroeg
1. Ronde Voorronde
Prickaerts, Niels / Bemelmans, Donee Weckseler, Jo / Vanhommerig, Marcel Verlies
05.01.2018
ZOH Hoofdklasse
14. Speeldag
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf
A Gen Baan 1
Ubags, Gino / Senden, Dave
De Kroeg 1
Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
5. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Prickaerts, Niels / Keijenberg, Ramon Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Peters, Roger / Wolters, Louis Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Lardinois, Erik / Herberichs, Sander Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
2. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Hermans, Harley / Meentz, Devin Winst
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
Achtste finale Extra ronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Bohland, Tom / Souren, Hasso Verlies
29.12.2017
Toernooi Blauw Wit
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Aelmans, Ralf Vrosch, Ron / Bakker, Lejo Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
7. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Goessens, Mark / Ubachs, Junior Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
5. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Vanhingel, Herman / Vanhingel, Dominic Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
2. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Goessens, Mark / Ubachs, Junior Winst
16.12.2017
Kerst Toernooi
1. Ronde Hoofdronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Atol, Michel / Pinxt, Patrick Winst
16.12.2017
Kerst Toernooi
5. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Atol, Michel / Pinxt, Patrick Winst
16.12.2017
Kerst Toernooi
4. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Woug van de, Willy / Aarts, Philip Verlies
16.12.2017
Kerst Toernooi
3. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Quaden, Ivo / Wintjens, Nick Winst
16.12.2017
Kerst Toernooi
1. Ronde Voorronde
Bemelmans, Donee / Franssen, Ricardo Goessens, Mark / Ubachs, Junior Winst
15.12.2017
ZOH Hoofdklasse
12. Speeldag
Theeuwen, Cliff / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Partouns, Harrie / Willems, Victor
De Capucijn 1
Winst
01.12.2017
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Steenbakkers, Wesley / Wilders, Patrick
Op de Bosch 1
Winst
24.11.2017
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Moonen, Mike / Kortenray, Hubert
Da Capo 1
Verlies
17.11.2017
ZOH Beker
2. Ronde
Maessen, Joeri / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Erkens, John / Loos, Rico
De Paardestal 1
Winst
10.11.2017
ZOH Hoofdklasse
9. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Brinkhoff, Pascal / Ramaekers, Bryan
Blauw Wit'62 1
Winst
03.11.2017
ZOH Hoofdklasse
8. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Vaessen, Peter / Nowottka, Tim
De Bekker 1
Winst
27.10.2017
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Maessen, Joeri / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Venne, van der, Astrid / Stitzinger-Janssen, Resy
De Kokerel 1
Winst
13.10.2017
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Meijers, Patrick / Starren, Roy
De Hakkers 1
Verlies
06.10.2017
ZOH Beker
1. Ronde
Aelmans, Ralf / Bemelmans, Donee
A Gen Baan 1
Hesemans, Johnny / Jansen, Danny
White Horse 1
Winst
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)