Speler > Eijndhoven, van, Eric

Eijndhoven, van, Eric

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Semi-Pro
Vereniging: Oranjebar
Organisatie: SBN
Nationale Spelersnr.: 30003
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2019-2020
Heren dubbel 60 70
Heren enkel 60 70
2018-2019
Heren dubbel 98 122
2017-2018
Heren 59 126
2016-2017
Heren 93 119
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2019-2020
Tilburg Open Doubles Cues & Darts - Tilburg Open Dubbel Za., 25.07.2020 29 37
TBNL Challenger Open Dubbel Tilburg Open Dubbel Za., 15.02.2020 23 29
2018-2019
Challenger Prinsenbeek Prinsenbeek Open Dubbel Za., 08.06.2019 9 14
2017-2018
Open Dubbel Prinsenbeek Open Dubbel Za., 24.02.2018 2 16
1e TBNL Challenger De Boemel - Mierlo Open Dubbel Za., 23.09.2017 10 23
 
Discipline
Team Competites
2019-2020
Oranjebar TBNL Eerste Klasse
2018-2019
Oranjebar TBNL Eerste Klasse
2017-2018
Oranjebar TBNL Eerste Klasse
2016-2017
Oranjebar SBN Eerste klasse
2015-2016
Oranjebar SBN Eerste klasse
2014-2015
Oranjebar SBN Eerste klasse
2013-2014
Oranjebar 1 SBN Eerste klasse
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Loonen, Roel / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Loonen, Roel / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Verlies
29.08.2020
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Winst
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Winst
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Janssen, Polly / Graaf, de, Sjon
The Outlaws
Winst
05.03.2020
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Nabuurs, Jeroen / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Mol, de, Jan / Roodhorst, Emile
Oventje
Verlies
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Nabuurs, Jeroen / Roodhorst, Emile
Oventje
Winst
23.01.2020
TBNL Eerste Klasse
5. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Mol, de, Jan / Voort, van de, Jos
Oventje
Verlies
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Winst
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Winters, Sander / Schaik van, Diederik
Masters of Puppets
Winst
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Coolen, Tahnee / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
28.11.2019
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Coolen, Tahnee / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly
The Outlaws
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Graaf, de, Sjon / Vissers, Erik
The Outlaws
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Heuvel, van den, Chiel
Oranjebar
Graaf, de, Wesley / Vissers, Erik
The Outlaws
Verlies
15.11.2019
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Heuvel, van den, Chiel
Oranjebar
Graaf, de, Sjon / Janssen, Polly
The Outlaws
Verlies
31.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Winst
31.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Winst
31.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Coolen, Tahnee
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
Cues & Balls
Verlies
31.10.2019
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Coolen, Tahnee
Oranjebar
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
Cues & Balls
Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
Achtste finale Hoofdronde
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Graaf, de, Wesley / Janssen, Polly Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
5. Ronde Voorronde
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Bhattoe, Vijay / Syed, Qaiser Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
4. Ronde Voorronde
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Verlies
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
3. Ronde Voorronde
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Gelissen, Michelle / Nijmeijer, Lianne Winst
08.06.2019
Challenger Prinsenbeek
2. Ronde Voorronde
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Verlies
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Neefs, Tim / Bilsum, van, Fastert
T-kwadraat
Verlies
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Damen, Peter
T-kwadraat
Winst
07.06.2018
TBNL Eerste Klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Neefs, Tim / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Els, van, Randall / Roodhorst, Emile
Den Brouwer
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Voort, van de, Jos / Roodhorst, Emile
Den Brouwer
Winst
16.05.2018
TBNL Eerste Klasse
14. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Els, van, Randall / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Winst
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Verlies
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Loonen, Roel / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Verlies
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Loonen, Roel / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
03.05.2018
TBNL Eerste Klasse
13. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Schijndel, van, Thijs
Masters of Puppets
Winst
12.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Mol, de, Jan / Bergmans, Eric
Frappant
Verlies
12.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Eenbergen, Ton / Visser de, Ton
Frappant
Winst
12.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Mol, de, Jan / Visser de, Ton
Frappant
Winst
12.04.2018
TBNL Eerste Klasse
11. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Bergmans, Eric / Eenbergen, Ton
Frappant
Verlies
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Schnierer, Daniel / Zeeland, van, Tom
Allemanscafe 1
Verlies
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Allemanscafe 1
Winst
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Schnierer, Daniel / Horen, van, Jack
Allemanscafe 1
Winst
22.03.2018
TBNL Eerste Klasse
10. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Zeeland, van, Tom / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Verlies
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Voort, van de, Jos / Nabuurs, Jeroen
Den Brouwer
Winst
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Els, van, Randall / Roodhorst, Emile
Den Brouwer
Winst
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Nabuurs, Jeroen / Els, van, Randall
Den Brouwer
Winst
15.03.2018
TBNL Eerste Klasse
7. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Voort, van de, Jos / Roodhorst, Emile
Den Brouwer
Winst
24.02.2018
Open Dubbel
Halve finale Hoofdronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Winst
24.02.2018
Open Dubbel
Kwart finale Hoofdronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Franssen, Fer / Smetsers, Wim Winst
24.02.2018
Open Dubbel
6. Ronde Voorronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton Winst
24.02.2018
Open Dubbel
5. Ronde Voorronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Horen, van, Erik / Kerkhof, van de, Rens Winst
24.02.2018
Open Dubbel
4. Ronde Voorronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
24.02.2018
Open Dubbel
2. Ronde Voorronde
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter Graaf, de, Sjon / Graaf, de, Wesley Winst
22.02.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Smits, Rob / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
22.02.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Heesakkers, Emil / Lagrene, Pancho
Soccer Boys
Winst
22.02.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Coolen, Tahnee / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Lagrene, Pancho / Smits, Rob
Soccer Boys
Winst
22.02.2018
TBNL Eerste Klasse
9. Speeldag
Coolen, Tahnee / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
07.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
07.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Neefs, Tim / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
07.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten, Yuri
T-kwadraat
Winst
07.02.2018
TBNL Eerste Klasse
8. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Neefs, Tim / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Syed, Qaiser
Masters of Puppets
Verlies
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Schijndel, van, Thijs / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
01.02.2018
TBNL Eerste Klasse
6. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Schijndel, van, Thijs / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
21.12.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Mol, de, Jan / Bergmans, Eric
Frappant
Verlies
21.12.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Janssen, Polly / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
21.12.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Bergmans, Eric / Janssen, Polly
Frappant
Winst
21.12.2017
TBNL Eerste Klasse
4. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Mol, de, Jan / Eenbergen, Ton
Frappant
Winst
17.11.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Schnierer, Daniel / Horen, van, Erik
Allemanscafe 1
Verlies
17.11.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Sijkens, Peter
Oranjebar
Baggermans, Dirk / Horen, van, Jack
Allemanscafe 1
Winst
17.11.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Coolen, Tahnee
Oranjebar
Baggermans, Dirk / Schnierer, Daniel
Allemanscafe 1
Winst
17.11.2017
TBNL Eerste Klasse
3. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Coolen, Tahnee
Oranjebar
Horen, van, Erik / Horen, van, Jack
Allemanscafe 1
Verlies
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Lagrene, Pancho / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Heesakkers, Emil / Leimbergen, Albert
Soccer Boys
Verlies
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Heesakkers, Emil / Leimbergen, Albert
Soccer Boys
Winst
02.11.2017
TBNL Eerste Klasse
2. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Heesakkers, Emil / Wilkes, Angelo
Soccer Boys
Winst
05.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Neefs, Tim / Otten, Yuri
T-kwadraat
Winst
05.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
05.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Otten, Yuri / Bilsum, van, Fastert
T-kwadraat
Verlies
05.10.2017
TBNL Eerste Klasse
1. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Otten-Kerkhof, Tessa / Neefs, Tim
T-kwadraat
Verlies
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Syed, Qaiser / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Visser, de, Joris
Masters of Puppets
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Visser, de, Joris / Winters, Sander
Masters of Puppets
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Finale
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Syed, Qaiser / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Wit, de, Ton
Oranjebar
Damen, Peter / Otten, Yuri
T-kwadraat
Winst
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
20.05.2017
SBN Eerste klasse
Halve finale
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Otten, Yuri / Damen, Peter
T-kwadraat
Verlies
20.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Otten, Yuri / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Winst
20.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Winst
20.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Otten, Yuri / Loon van, Adriaan
T-kwadraat
Verlies
20.04.2017
SBN Eerste klasse
14. Speeldag
Eijndhoven, van, Eric / Dijk van, Ricky
Oranjebar
Bilsum, van, Fastert / Otten-Kerkhof, Tessa
T-kwadraat
Verlies
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Visser, de, Joris / Dijk van, Jeroen
Masters of Puppets
Verlies
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Wit, de, Ton / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Winters, Sander / Loonen, Roel
Masters of Puppets
Verlies
06.04.2017
SBN Eerste klasse
13. Speeldag
Dijk van, Ricky / Eijndhoven, van, Eric
Oranjebar
Dijk van, Jeroen / Winters, Sander
Masters of Puppets
Verlies
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)