Speler > Hanssen, Rick

Hanssen, Rick

 
Informatie
Categorie: Heren
Ranking: Master
Verenigingen: Blauw Wit'62
De Bekker
De Bekker - Soccer
Organisatie: SBZL
Zuid Oost Hoek
Zuid Oost Hoek
Nationale Spelersnr.: 4043
 
Ranglijsten plaatsing
Ranglijst Plaats Deelnemers
2022
Heren dubbel 4 53
2020-2021
Heren dubbel 40 96
Heren classic 8 74
Heren enkel 6 33
2019
Heren dubbel 12 121
2018
Heren dubbel 13 115
2017-2018
Heren 27 58
Heren classic 30 31
2016-2017
Heren 9 118
2015-2016
Open 14 155
2014-2015
Open 10 254
2013-2014
Open 23 289
2012-2013
Open 23 174
2011-2012
Open 9 196
2010-2011
Open 1 88
2009-2010
Open 16 180
 
Deelnemers
Toernooi Plaats Discipline Datum Plaats Meldungen
2022
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 16.07.2022 5 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 14.05.2022 9 28
Limburgs Kampioenschap 2022 Landgraaf Hoofdklasse Vr., 15.04.2022 3 3
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 05.03.2022 4 34
2020-2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Classic Za., 09.10.2021 3 25
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Za., 09.10.2021 17 26
Nederlandse Kampioenschappen 2021 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 10.10.2021 6 29
Tilburg Open Doubles Cues & Darts, Tilburg Open Dubbel Za., 17.07.2021 9 45
2019-2020
TVC De Kroeg Brunssum Open Za., 04.01.2020 2 4
2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Dubbel Zo., 22.12.2019 18 34
Nederlandse Kampioenschappen 2019 Maaslandcentrum Elsloo Open Enkel Zo., 22.12.2019 8 54
Challenger Tour - 5 Spaubeek Open Dubbel Za., 09.11.2019 5 18
PRO Tour De Oerknal - Amsterdam Open Dubbel Za., 26.10.2019 5 24
Challenger Tour - 4 Spaubeek Open Dubbel Za., 28.09.2019 5 22
Multi Table de Bekker Open Dubbel Vr., 31.05.2019 2 16
Monster DYP de Bekker Open Vr., 24.05.2019 4 8
Challenger Tour - 3 Spaubeek Mix Zo., 28.04.2019 4 5
Challenger Tour - 3 Spaubeek Open Dubbel Zo., 28.04.2019 2 18
Challenger Tour - 1 Spaubeek Open Dubbel Za., 19.01.2019 2 10
2018-2019
Blauw Wit'62 Eys-Wittem Open Za., 29.12.2018 1 4
2018
ITSF Pro Tour 'Spaubeek 1.. Open Dubbel Za., 08.12.2018 8 30
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 20.10.2018 3 52
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Enkel Za., 20.10.2018 10 78
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Dubbel Za., 23.06.2018 13 32
Nederlandse Kampioenschappen MLC - Elsloo Open Enkel Zo., 24.06.2018 29 53
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Classic Dubbel Za., 05.05.2018 6 6
NTVB Challenger De Keet - Amsterdam Open Dubbel Za., 05.05.2018 2 6
2017-2018
ITSF Pro Tour Amsterdam Open Dubbel Za., 21.10.2017 11 34
2016-2017
Challenger Café Dingus - Heerlen Open Dubbel Za., 26.08.2017 5 23
ITSF Pro Tour Heineken Corner Amsterdam Open Doubles Za., 17.06.2017 7 37
ITSF Pro Tour - Rotterdam Poolcentrum Spijkenisse Open Dubbel Za., 26.11.2016 1 45
2015-2016
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 25.03.2016 9 74
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 25.03.2016 5 50
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 02.01.2016 2 39
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 02.01.2016 5 39
WinterKampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 11.12.2015 19 63
WinterKampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 11.12.2015 9 32
2014-2015
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 03.04.2015 1 96
Nederlandse Kampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 03.04.2015 2 60
Time Out Hoensbroek Kwalificatie Za., 28.02.2015 24 55
Time Out Hoensbroek Open Dubbel Za., 28.02.2015 17 33
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Za., 27.12.2014 9 64
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Za., 27.12.2014 5 40
2013-2014
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Open dubbel Vr., 18.04.2014 17 55
Nederlandse Koppelkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 18.04.2014 20 91
De Kroeg Brunssum Open Dubbel Za., 04.01.2014 9 43
De Kroeg Brunssum Kwalificatie Za., 04.01.2014 6 69
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Kwalificatie Vr., 27.12.2013 7 75
Blauw Wit '62 Eys-Wittem Open Dubbel Vr., 27.12.2013 3 45
Winterkampioenschappen Landgraaf Open Dubbel Vr., 13.12.2013 9 55
Winterkampioenschappen Landgraaf Kwalificatie Vr., 13.12.2013 11 92
Trefcentrum TreeBeek Open Dubbel Za., 26.10.2013 9 32
Trefcentrum TreeBeek Kwalificatie Za., 26.10.2013 4 42
2012-2013
Sport café Ons Honk Heerlen Kwalificatie Za., 18.05.2013 8 40
Sport café Ons Honk Heerlen Open dubbel Za., 18.05.2013 2 24
MTT de Bekker Stein Multi Table Team Za., 11.05.2013 1 25
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 29.03.2013 5 53
Openings toernooi Stein (de Bekker) Open dubbel Za., 22.09.2012 5 16
2011-2012
Nederlandse Kampioenschappen Stein Open dubbel Vr., 06.04.2012 9 32
De Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 24.03.2012 2 24
De Kroeg Brunssum Open dubbel Vr., 30.12.2011 3 24
Blauw wit Eys-Wittem Open dubbel Za., 17.12.2011 9 24
Winterkampioenschappen Stein Open dubbel Za., 03.12.2011 5 48
2010-2011
Nederlandse Kampioenschappen 2011 Stein Open dubbel Za., 23.04.2011 2 47
de Rode Ridder Amstenrade Open dubbel Za., 16.04.2011 3 16
Winterkampioenschappen 2010 gulpen Open dubbel Vr., 22.10.2010 2 2
2009-2010
Nederlandse Kampioenschappen 2010 Gulpen Algemene ronde Vr., 02.04.2010 16 121
Winterkampioenschappen 2009 Gulpen Algemene ronde Vr., 13.11.2009 6 104
Dutch Masters Eersel Open dubbel Zo., 28.06.2009 33 75
2007-2008
Preveso Huls DYP Zo., 11.03.2007 9 17
Preveso Huls Open dubbel Zo., 11.03.2007 4 33
 
Discipline
Team Competites
2022-2023
Blauw Wit'62 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2021-2022
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
De Bekker SBZL
2020-2021
De Bekker 1 ZOH Hoofdklasse
De Bekker SBZL
2019-2020
De Bekker 1 ZOH Overgangsklasse
De Bekker 2 ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse
De Bekker SBZL Seizoen 3
2018-2019
de Bekker 1 NTL, NTL KO rondes plaats 1-4, NTL KO rondes plaats 5-8
De Bekker SBZL Seizoen 2, SBZL Seizoen 1
2017-2018
de Bekker 1 N.T.L
2016-2017
't Trefpunt 1 ZOH Hoofdklasse, ZOH Beker
2015-2016
De Bekker 1 Ereklasse, NTVB Beker Algemeen, NTVB Beker Kwalificatie Poule 5
2014-2015
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2013-2014
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2012-2013
De Bekker 1/2 Challenge Cup poule 1, Challenge Cup Finale poule 1
De Bekker 1 Ereklasse, Beker
2011-2012
De Bekker 1 Topklasse B
2010-2011
De Bekker 1 Ere klasse
2009-2010
De Bekker 1 Ere klasse
 
Laatste Enkelspel
Datum Speler Speler Resultaat
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Camp op den, Shem
De Spechvogels
Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Dost, Mark Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Smeets, Rowan Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Hermans, Twan Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Biermans, Yves Winst
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Winters, Sander Verlies
10.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Bos, Wouter Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Goffin, Jos
Old Stars
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Jongen, Kay Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Graaf, de, Sjon Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Hanssen, Rick Smeets, Rowan Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Winters, Sander Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Krop, Jeffrey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Graaf, de, Wesley Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Biermans, Yves Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Schmitz, Nigel Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick Lorrie, Leslie Winst
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Coenen, Davy
Raodhoes Warriors
Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic
Old Stars
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Andelhofs, Joel
Team Limburg
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick
De Bekker
Moonen, Bjorn
Dingus
Winst
 
Laatste Dubbelspel
Datum Speler Speler Resultaat
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Jongen, Bas / Bhattoe, Vijay Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Sijkens, Peter / Eijndhoven, van, Eric Winst
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch de Visscher, Kevin / Standaert, Christophe Verlies
16.07.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Eerens, Mitch Kerkhof, van de, Rens / Graaf, de, Wesley Winst
10.06.2022
ZOH Hoofdklasse
11. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Habets, Henk / Smits, Danny
De Hakkers 1
Verlies
27.05.2022
ZOH Hoofdklasse
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Moonen, Bjorn / Wasbauer, Johnny
Boskai 1
Winst
20.05.2022
ZOH Hoofdklasse
10. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Lemmens, Jim / Gobbels, Rob
Heukske 1
Gelijkspel
19.05.2022
SBZL
4. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Meentz, Devin / Jansen, Danny
De Spechvogels
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Strikker, Maurice / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Schmitz, Wiel / Bohland, Tom
Oude Heide 1
Winst
29.04.2022
ZOH Hoofdklasse
7. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Erkens, Hub / Meerakker van de, Wim
Oude Heide 1
Winst
22.04.2022
ZOH Hoofdklasse
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Pinxt, Patrick / Vanhingel, Dominic
Oost Eijsden 1
Winst
01.04.2022
ZOH Hoofdklasse
4. Speeldag
Strikker, Maurice / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Beniers, Gino / Werlotte, Maurice
Boskai 2
Winst
25.03.2022
ZOH Hoofdklasse
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Stevens, Jurgen
De Bekker 1
Gortges, Manfred / Adriaanssen, Jeffrey
D'r Prick 1
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Czako, Gabor / Czako, Viktor
Carboon
Winst
24.03.2022
SBZL
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Czako, Andras / Willekes, Andre
Carboon
Winst
11.03.2022
ZOH Hoofdklasse
1. Speeldag
Stevens, Jurgen / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Wersch van, Thomas / Wenders, Dennis
Blauw Wit'62 1
Gelijkspel
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Plaats 3 Hoofdronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Halve finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Eerens, Mitch / Coenen, Davy Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Proepper, Jochen / Bos, Wouter Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Bhattoe, Vijay / Jongen, Bas Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Winst
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Biermans, Yves / Dost, Mark Verlies
05.03.2022
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Starren, Amber Eerens, Mitch / Coenen, Davy Winst
22.10.2021
ZOH Beker
1. Ronde
Camp op den, Michel / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Tummers, Harald / Ropers, Gene
DAT Boys 1
Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Plaats 3 Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Dost, Mark / Hermans, Twan Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Halve finale Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Habets, Henk / Starren, Elroy Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Kwart finale Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Van Dam, Bart / Ouweleen, Kim Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
Achtste finale Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Wijers Sauren, Mechtilde / Starren, Amber Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Bhattoe, Vijay / Biermans, Yves Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Visser, de, Joris / Camp op den, Shem Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
3. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Chamuleau, Raoul / Schijndel, van, Thijs Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Kruijer, Sven / Jansen, Danny Winst
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Jongen, Bas / Smeets, Rowan Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Starren, Elroy / Habets, Henk Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
09.10.2021
Nederlandse Kampioenschappen 2021
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Starren, Elroy / Habets, Henk Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Coenen, Davy / Eerens, Mitch Winst
17.07.2021
Tilburg Open Doubles
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Graaf, de, Sjon / Visser, de, Joris Winst
13.02.2020
SBZL Seizoen 3
10. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Slegers, Luvic / Vaessen, Peter
Old Stars
Verlies
07.02.2020
ZOH 1e klasse B
18. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Burgers, Roger / Bosch, Edwin
D'r Prick 2
Winst
31.01.2020
ZOH 1e klasse B
17. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Schiffers, Fer / Lange, Klaus
De Wolfjes 1
Winst
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Misotten, Nele / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
16.01.2020
SBZL Seizoen 3
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Mertens, Jordy / Standaert, Christophe
Boem Kartoffels
Verlies
03.01.2020
ZOH 1e klasse B
14. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Krichel, René / Reulings, Micha
D'r Springbron 1
Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
Zestiende finale Hoofdronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Meisters, Horst / Senden, Piet Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
5. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Hermans, Twan / Dost, Mark Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
4. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Winters, Sander / Dijk van, Joey Verlies
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
3. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Kerkhof, van de, Rens / Roodhorst, Emile Gelijkspel
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
2. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Otten-Kerkhof, Tessa / Bilsum, van, Fastert Winst
22.12.2019
Nederlandse Kampioenschappen 2019
1. Ronde Voorronde
Kutaydin, Jeroen / Hanssen, Rick Biermans, Yves / Bhattoe, Vijay Winst
20.12.2019
ZOH Overgangsklasse
10. Speeldag
Strikker, Maurice / Hanssen, Rick
De Bekker 1
Hoeksma, Hein / Surma, Joep
Pipo Boys 1
Winst
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Coenen, Davy / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Verlies
19.12.2019
SBZL Seizoen 3
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Coenen, Davy / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
06.12.2019
ZOH 1e klasse B
12. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Franssen, Bjorn / Koll, Marco
Oud Zumpelveld 1
Gelijkspel
22.11.2019
ZOH 1e klasse B
11. Speeldag
Hanssen, Rick / Schmitz, Sven
De Bekker 2
Sozanski, Nico / Schroyen, Raymond
De Kroeg 2
Winst
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Smulders, Michael
De Bekker
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
21.11.2019
SBZL Seizoen 3
3. Speeldag
Hanssen, Rick / Gelissen, Michelle
De Bekker
Standaert, Christophe / Eeraerts, Jaimy
Boem Kartoffels
Verlies
08.11.2019
ZOH 1e klasse B
9. Speeldag
Schmitz, Sven / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Seroo, Lei / Geurts, Sjaak
Blauw Wit'62 2
Winst
26.10.2019
PRO Tour
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Bhattoe, Vijay / Ramzan, Sufiyan Verlies
26.10.2019
PRO Tour
7. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Krop, Jeffrey / Kleinveldus, Danny Winst
26.10.2019
PRO Tour
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Schijndel, van, Thijs / Chamuleau, Raoul Winst
26.10.2019
PRO Tour
2. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Habets, Henk Bosma, Frank / Van Der Meer, Anne Jan Winst
25.10.2019
ZOH 1e klasse B
7. Speeldag
Verheijden, Wesley / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Dijk van, Arnold / Romeyn, Edwin
Dingus 1
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Meyen, Stefanie / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
17.10.2019
SBZL Seizoen 3
2. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Allard, Niko / Meurmans, Jimmy
Team Limburg
Winst
11.10.2019
ZOH Beker
1. Ronde
Hendriks, Hub / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Loontjes, Sven / Vaassens, Jean Pierre
DAT Boys 1
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Ubachs, Junior / Gobbels, Rob
Raodhoes Warriors
Winst
03.10.2019
SBZL Seizoen 3
1. Speeldag
Nowottka, Tim / Hanssen, Rick
De Bekker
Ubachs, Junior / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Kwart finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Franssen, Jo / Meisters, Horst Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
Achtste finale Hoofdronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Gobbels, Rob / Slegers, Luvic Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
6. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Moonen, Mike / Kortenray, Hubert Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
5. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Keppens, Lynn / Eeraerts, Jaimy Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
4. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Gelissen, Michelle / Jansen, Danny Winst
28.09.2019
Challenger Tour - 4
3. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Koerts, Jakub / Vaessen, Peter Verlies
28.09.2019
Challenger Tour - 4
1. Ronde Voorronde
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen Franssen, Jo / Meisters, Horst Winst
27.09.2019
ZOH 1e klasse B
5. Speeldag
Leonard, Chris / Hanssen, Rick
De Bekker 2
Gouder de Beauregard, Tanja / Koch, Robert
D'r Prick 2
Winst
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eerens, Mitch / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Verlies
05.09.2019
SBZL Seizoen 2
10. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Elroy
De Bekker
Gobbels, Rob / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Dessel van, Robin / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Winst
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Standaert, Christophe / Keppens, Lynn
Boem Kartoffels
Verlies
29.08.2019
SBZL Seizoen 2
6. Speeldag
Wijers Sauren, Mechtilde / Hanssen, Rick
De Bekker
Eeraerts, Jaimy / Misotten, Nele
Boem Kartoffels
Verlies
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Winst
22.08.2019
SBZL Seizoen 2
9. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Franssen, Jo / Kuhtreiber, Frenk
Old Stars
Verlies
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Gelissen, Michelle / Hanssen, Rick
De Bekker
Andelhofs, Joel / Koerts, Jakub
Team Limburg
Winst
08.08.2019
SBZL Seizoen 2
8. Speeldag
Hanssen, Rick / Wijers Sauren, Mechtilde
De Bekker
Koerts, Jakub / Goyens, Jitse
Team Limburg
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Jansen, Danny
De Bekker
Boersma, Maurice / de Visscher, Kevin
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Moonen, Bjorn / Gielis, Chris
Dingus
Winst
01.08.2019
SBZL Seizoen 2
7. Speeldag
Jansen, Danny / Hanssen, Rick
De Bekker
Gielis, Chris / Boersma, Maurice
Dingus
Verlies
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Starren, Amber
De Bekker
Gobbels, Rob / Camp op den, Shem
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Dost, Mark / Hanssen, Rick
De Bekker
Gobbels, Rob / Hoffmann, Markus
Raodhoes Warriors
Winst
27.06.2019
SBZL Seizoen 2
5. Speeldag
Starren, Amber / Hanssen, Rick
De Bekker
Camp op den, Shem / Ubachs, Junior
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Kleinveldus, Danny / Bhattoe, Vijay
Rotterdam Boofken NL
Winst
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Dijk van, Joey / Kleinveldus, Danny
Rotterdam Boofken NL
Verlies
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Franssen, Fer / Meentz, Devin
Tafel 4
Gelijkspel
23.06.2019
NTL KO rondes plaats 1-4
Halve finale
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Meentz, Devin / Jongen, Kay
Tafel 4
Winst
23.06.2019
NTL
7. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Hoffmann, Markus / Weijzen, Ben
Raodhoes Warriors
Winst
23.06.2019
NTL
6. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Jongen, Kay / Ubachs, Junior
Tafel 4
Winst
22.06.2019
NTL
5. Speeldag
Hanssen, Rick / Kutaydin, Jeroen
de Bekker 1
Bhattoe, Vijay / Dijk van, Joey
Rotterdam Boofken NL
Gelijkspel
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)