Speler > Ploum, Jan |
---|
Ploum, Jan |
Informatie |
Categorie: | Senioren |
Ranking: | Semi-Pro |
Vereniging: |
A Jen Kirch |
Organisatie: |
Zuid Oost Hoek |
Nationale Spelersnr.: | 53535 |
Discipline |
Team | Competites |
---|---|
2023-2024 | |
A Jen Kirch 2 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2022-2023 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker, ZOH Beker 2e Klasse |
2021-2022 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e Klasse, ZOH Beker |
2020-2021 | |
Der Busch 1 | ZOH 2e klasse |
2019-2020 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse A, ZOH Beker, ZOH Beker 1e Klasse |
2018-2019 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2017-2018 | |
Der Busch 1 | ZOH 1e klasse B, ZOH Beker, ZOH Beker 1e klasse |
2016-2017 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2015-2016 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2014-2015 | |
D'r Busch | ZOH Ovg., ZOH beker, ZOH Beker Overgangsklasse |
2013-2014 | |
Dr Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2012-2013 | |
D'r Busch 1 | ZOH Ovg., ZOH Beker, ZOH Beker overgangsklasse |
2011-2012 | |
Der Busch | ZOH 1A, ZOH Beker, ZOH Beker eerste klasse |
2010-2011 | |
Cartouche 1 | ZOH Hoofdklasse |
Cartouche 2 | ZOH 2B, ZOH Beker tweede klasse |
2009-2010 | |
Cartouche 2 | ZOH 2A |
Laatste Dubbelspel |
Datum | Speler | Speler | Resultaat |
---|---|---|---|
24.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Finale |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wetzels, Pascal
/ Coenen, Danilo Ricky's Pub 3 |
Verlies |
10.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Halve finale |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Hey de, Huub
/ Lehmann, Dietmar Oude Heide 2 |
Winst |
03.05.2024 ZOH Beker 2e Klasse Kwart finale |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Laeven, Paul
/ Schmitz, Sven 't Weverke 1 |
Verlies |
26.04.2024 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wijhe van, Jules
/ Goritzer, Pascal Oud Genhei 1 |
Winst |
19.04.2024 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek A Jen Kirch 2 |
Smeets, Maurice
/ Kerckhoffs, Niels Ricky's Pub 3 |
Verlies |
12.04.2024 ZOH 2e Klasse 20. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Schaeks, Jos
/ Lempers, Peter 't Graefke 1 |
Winst |
05.04.2024 ZOH 2e Klasse 12. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Schutt, Janine
/ Verhaeg-Weber, Jonita Oude Heide 3 |
Winst |
15.03.2024 ZOH 2e Klasse 18. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Nacken, Hub
/ Majcherek, Martin Oude Heide 2 |
Winst |
08.03.2024 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Laeven, Paul
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Winst |
26.01.2024 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Huntjens, May A Jen Kirch 2 |
Gijsens, Rob
/ Spijkers, Richard De Smid 1 |
Winst |
12.01.2024 ZOH 2e Klasse 13. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Maes, Nathan
/ Nollgen, Martin Dingus 2 |
Verlies |
22.12.2023 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wouters, Wim
/ Kuipers, Ruud 't Graefke 1 |
Verlies |
15.12.2023 ZOH Beker 2e Klasse 1. Ronde |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Simons, Bianca
/ Roeleveld, Sonja Oude Heide 3 |
Winst |
08.12.2023 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Huntjens, May
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Muijs, Maurice
/ Wijhe van, Jules Oud Genhei 1 |
Winst |
01.12.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Bree van, Ton A Jen Kirch 2 |
Ortmans, Stan
/ Conjour, Danny Ricky's Pub 3 |
Winst |
27.10.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Meij, de, Francis A Jen Kirch 2 |
Heinen, Raymond
/ Peters, Wiel Oude Heide 2 |
Gelijkspel |
20.10.2023 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Bussens, Rob
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Hennekens, Dion
/ Willems, Sander 't Weverke 1 |
Verlies |
06.10.2023 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Harenczyk, Roman
/ Harenczyk, Ryan D'r Bok 1 |
Verlies |
22.09.2023 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan A Jen Kirch 2 |
Wouters, Maurice
/ Gijsens, Rob De Smid 1 |
Winst |
08.09.2023 ZOH 2e Klasse 1. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Grissen, Bert A Jen Kirch 2 |
Frijns-Rutjens, Kim
/ Halen-Leeuwen van, Brigitte Oude Heide 3 |
Winst |
28.04.2023 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Lahaye, Leroy
/ Wijnants, Lou 't Brook 1 |
Winst |
21.04.2023 ZOH 2e Klasse 22. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Debets, Marthe
/ Zanders, Peter Dingus 2 |
Verlies |
14.04.2023 ZOH 2e Klasse 21. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Lahaye, Andre
/ Lebon, Dave 't Brook 1 |
Verlies |
24.03.2023 ZOH 2e Klasse 19. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Aelmans, Ralf
/ Gilissen, Pascal Blauw Wit'62 3 |
Winst |
17.03.2023 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Huntjens, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Lemmens, Dave
/ Ghijsen, Jean Op de Bosch 1 |
Winst |
03.03.2023 ZOH 2e Klasse 17. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Brans-Brabant, Mike
/ Conjour, William Beat Boys 1 |
Verlies |
03.02.2023 ZOH 2e Klasse 15. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Hennekens, Dion
/ Otermans, Andre 't Weverke 1 |
Winst |
20.01.2023 ZOH 2e Klasse 14. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Stams, Ed
/ Stams, Huub A Jen Kirch 1 |
Verlies |
16.12.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Dijk van, Arnold
/ Mulders, Peter Dingus 2 |
Winst |
02.12.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Huntjens, May Der Busch 1 |
Bleijleven, Leon
/ Sintzen, Kai Fratelli 2 |
Verlies |
04.11.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Koch, Guido
/ Herberghs, Marco Beat Boys 1 |
Verlies |
14.10.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
07.10.2022 ZOH Beker 1. Ronde |
Huntjens, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bergwanger, Walter
/ Karzick, Jurgen De Wolfjes 1 |
Winst |
30.09.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Stevens, Ralph
/ Koussen, Rene A Jen Kirch 1 |
Verlies |
10.06.2022 ZOH 2e Klasse 11. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Aussems, Jo
/ Bosch van den, Hub Op de Bosch 1 |
Winst |
20.05.2022 ZOH 2e Klasse 10. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Gilissen, Pascal
/ Laar van, Cyriel Blauw Wit'62 3 |
Winst |
13.05.2022 ZOH 2e Klasse 9. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Theunissen, Huub
/ Koch, Guido Beat Boys 1 |
Gelijkspel |
06.05.2022 ZOH 2e Klasse 8. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Maes, Nathan
/ Jacobs, Kars Dingus 2 |
Winst |
29.04.2022 ZOH 2e Klasse 7. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Becker, Giel
/ Hartmann, Willy 't Brook 1 |
Verlies |
22.04.2022 ZOH 2e Klasse 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kremer, Geert
/ Peters, Wiel Amicitia 1 |
Winst |
01.04.2022 ZOH 2e Klasse 4. Speeldag |
Theunissen, John
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Stevens, Ralph
/ Flegel, Alfred D'r Springbron 1 |
Winst |
25.03.2022 ZOH 2e Klasse 3. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Seuren, Dave
/ Meijs, Roger Eijsden 1 |
Verlies |
18.03.2022 ZOH 2e Klasse 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Laeven, Paul
/ Keulers, Harrie 't Weverke 1 |
Verlies |
22.10.2021 ZOH Beker 1. Ronde |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Winkens, Peter
/ Essers, Maurice De Bulldozers 1 |
Verlies |
14.02.2020 ZOH 1e klasse A 19. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Vaessen, Peter
/ Kerckhoffs, Niels De Bekker 3 |
Verlies |
31.01.2020 ZOH 1e klasse A 17. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Royen, Mattie
/ Barelds, Johan 't Lämke 1 |
Verlies |
17.01.2020 ZOH 1e klasse A 16. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Pratillo, Biagio
/ Fumagalli, Johnny D'r Druje Eck 1 |
Verlies |
10.01.2020 ZOH 1e klasse A 15. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Wouters, Maurice
/ Kleijnen, Roy De Smid 1 |
Winst |
13.12.2019 ZOH 1e klasse A 13. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bosch van den, Hub
/ Aussems, Jo De Pitsers 1 |
Verlies |
08.11.2019 ZOH 1e klasse A 9. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Eykenboom, Wiel
/ Janssen, Richard 't Trefpunt 1 |
Verlies |
04.10.2019 ZOH 1e klasse A 6. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kerckhoffs, Niels
/ Vaessen, Peter De Bekker 3 |
Verlies |
27.09.2019 ZOH 1e klasse A 5. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Schillings, Jurgen
/ Spronck, Dave DAT Boys 1 |
Verlies |
20.09.2019 ZOH 1e klasse A 4. Speeldag |
Blees, Jozef
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Loomans, Armand
/ Remmers, Frens 't Lämke 1 |
Verlies |
13.09.2019 ZOH 1e klasse A 3. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Geurts, May Der Busch 1 |
Fumagalli, Johnny
/ Pratillo, Biagio D'r Druje Eck 1 |
Gelijkspel |
10.05.2019 ZOH 1e klasse B 26. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Crombach, Daniël
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Winst |
19.04.2019 ZOH 1e klasse B 25. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Schaft van de, Raymond
/ Overdijk, Richard De Kroeg 2 |
Verlies |
05.04.2019 ZOH 1e klasse B 23. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Hendriks, Hub
/ Hacking, Xavier De Bekker 2 |
Verlies |
22.03.2019 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kempen, van, Ruud
/ Conjour, William De Poart 1 |
Verlies |
22.02.2019 ZOH 1e klasse B 20. Speeldag |
Gielkens, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Herberghs, Sjef
/ Sassen, Roland Beat Boys 1 |
Verlies |
15.02.2019 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Koussen, Rene
/ Dohmen, Herman D'r Springbron 1 |
Verlies |
08.02.2019 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Bruystens, Theo
/ Smeets, Ludwig De Wolfjes 1 |
Verlies |
01.02.2019 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Brinkhoff, Pascal
/ Jansen, Ger Blauw Wit'62 3 |
Verlies |
18.01.2019 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Weide, van der, Bjorn
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Meerendonk, van de, Nico
/ Delft van, Bram Oude Heide 2 |
Winst |
09.11.2018 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Cox, Leon
/ Frusch, Jos De Poart 1 |
Winst |
02.11.2018 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Gielkens, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
26.10.2018 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Brans-Brabant, Steve
/ Herberghs, Sjef Beat Boys 1 |
Winst |
19.10.2018 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Mulken van, David
/ Partouns, Harry De Sjmied 1 |
Verlies |
12.10.2018 ZOH Beker 1. Ronde |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Bjorn Der Busch 1 |
Poelmans, John
/ Hassing, Jan Amicitia 1 |
Winst |
28.09.2018 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bergwanger, Walter
/ Glezer, Marcel De Wolfjes 1 |
Winst |
14.09.2018 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Nacken, Ton
/ Arts, Jan Oude Heide 2 |
Winst |
31.08.2018 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Ton Der Busch 1 |
Broek van den, Jo
/ Loomans, Armand 't Lämke 1 |
Verlies |
18.05.2018 ZOH 1e klasse B 29. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Konings, Timo
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino 1 |
Winst |
04.05.2018 ZOH 1e klasse B 27. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Visser, Leo Der Busch 1 |
Wouters, Jean
/ Wouters, Bert De Smid 1 |
Winst |
06.04.2018 ZOH 1e klasse B 24. Speeldag |
Aretz, Frans
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Basten, Hans
/ Engelberts, Jos Der Bergbock 1 |
Winst |
16.03.2018 ZOH 1e klasse B 22. Speeldag |
Visser, Leo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Dingena, Johan
/ Broek van den, Jo 't Lamke 1 |
Winst |
16.02.2018 ZOH 1e klasse B 19. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Frissen, Richard
/ Fraats, Farri Dat Boys 1 |
Winst |
02.02.2018 ZOH 1e klasse B 18. Speeldag |
Weide, van der, Martin
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Gelissen, Michelle
/ Starren, Amber De Bekker 2 |
Verlies |
26.01.2018 ZOH 1e klasse B 17. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Eurelings, Pascal 't Weverke 1 |
Winst |
12.01.2018 ZOH 1e klasse B 16. Speeldag |
Visser, Leo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Hermans, Rene
/ Crutz, Harco De Paardestal 1 |
Winst |
05.01.2018 ZOH 1e klasse B 15. Speeldag |
Meij, de, Francis
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bosch, Edwin
/ Gouder de Beauregard, Sascha D'r Prick 2 |
Gelijkspel |
15.12.2017 ZOH 1e klasse B 13. Speeldag |
Peeters, Theo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Aussems, Gino
/ Remmers, Frens Proosd 1 |
Verlies |
24.11.2017 ZOH 1e klasse B 11. Speeldag |
Geurts, May
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bosch van den, Hub
/ Lieshout van, Jos De Pitsers 1 |
Gelijkspel |
17.11.2017 ZOH Beker 1e klasse 1. Ronde |
Bree van, Ton
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bemelmans, Kevin
/ Caldenborgh, van, Chris White Horse 1 |
Verlies |
10.11.2017 ZOH 1e klasse B 10. Speeldag |
Weide, van der, Martin
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Kleijnen, Brandon
/ Bemelmans, Rene Der Bergbock 1 |
Verlies |
03.11.2017 ZOH 1e klasse B 9. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Vanderheyden, Frank
/ Dijk van, Stephan Dingus 1 |
Verlies |
27.10.2017 ZOH 1e klasse B 8. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Sauer, Jack
/ Hermans, Jos 't Lamke 1 |
Winst |
20.10.2017 ZOH 1e klasse B 7. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Martin Der Busch 1 |
Visser de, Ton
/ Custers, Michel De Rode Ridder 1 |
Verlies |
29.09.2017 ZOH 1e klasse B 5. Speeldag |
Visser, Leo
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Frusch, Roger
/ Evans, David De Poart 1 |
Verlies |
15.09.2017 ZOH 1e klasse B 3. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Gielkens, Loek Der Busch 1 |
Roufs, Sarik
/ Hennekens, Dion 't Weverke 1 |
Winst |
08.09.2017 ZOH 1e klasse B 2. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Erkens, John
/ Loos, Rico De Paardestal 1 |
Verlies |
01.09.2017 ZOH 1e klasse B 1. Speeldag |
Lennertz, Bianca
/ Ploum, Jan Der Busch 1 |
Bosch, Edwin
/ Buss, Bernd D'r Prick 2 |
Verlies |
26.05.2017 ZOH 1A 27. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Meij, de, Francis Der Busch |
Surma, Joep
/ Kazmierczak, Jean Pipo Boys |
Winst |
19.05.2017 ZOH 1A 26. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Weide, van der, Martin Der Busch |
Wings, Paul
/ Domen, Frank D'r Aowe Kino |
Winst |
28.04.2017 ZOH 1A 24. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Visser, Leo Der Busch |
Vreuls, Pascal
/ Muller, Jeffrey D'r Springbron 2 |
Gelijkspel |
31.03.2017 ZOH 1A 22. Speeldag |
Visser, Leo
/ Ploum, Jan Der Busch |
Bartholomeus, Huub
/ Kerckhoffs, Michael Star Club 1 |
Verlies |
17.03.2017 ZOH 1A 21. Speeldag |
Ploum, Jan
/ Visser, Leo Der Busch |
Sonnenschein-van Iersel, Karin
/ Hoekstra, Jacob Oude Heide 2 |
Winst |
10.03.2017 ZOH 1A 20. Speeldag |
Visser, Leo
/ Ploum, Jan Der Busch |
Pattiwael, Joshua
/ Coenen, Lerau 't Straotsje 2 |
Winst |
17.02.2017 ZOH 1A 19. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch |
Gouder de Beauregard, Tanja
/ Flegel, Alfred D'r Prick 2 |
Verlies |
10.02.2017 ZOH 1A 18. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch |
Smeets, Michel
/ Geurts, Goswin Pipo Boys |
Verlies |
03.02.2017 ZOH 1A 17. Speeldag |
Gielkens, Loek
/ Ploum, Jan Der Busch |
Meessen, Alexander
/ Schmeets, Ralf D'r Aowe Kino |
Verlies |