Competites > ZOH Beker |
---|
ZOH Beker |
Datum | Thuis | Gast | Goals | Resultaat |
---|---|---|---|---|
1. Ronde | ||||
Vr., 11.10.2019 21:00 | 't Graefke 1 | 't Weverke 1 | 46:60 | 2:6 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | 't Tepke 1 | De Komiek 1 | 47:55 | 2:6 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | 't Trefpunt 1 | 't Lämke 1 | 35:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | A Gen Baan 1 | Vrijlot | 64:0 | 8:0 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Amicitia 1 | D'r Prick 2 | 58:55 | 4:4 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Beat Boys 1 | Vrijlot | 64:0 | 8:0 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Carboon 1 | Blauw Wit'62 3 | 9:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | D'r Bok 2 | 't Brook 1 | 51:55 | 3:5 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | D'r Druje Eck 1 | Blauw Wit'62 1 | 44:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Da Capo 2 | De Bekker 3 | 47:58 | 3:5 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Bekker 1 | Oude Heide 1 | 56:48 | 5:3 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Bekker 2 | DAT Boys 1 | 64:33 | 8:0 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Capucijn 2 | De Kroeg 1 | 44:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Capucijn 4 | White Horse 1 | 41:63 | 1:7 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Jokers 1 | In de Vrie 1 | 24:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Kroeg 2 | Der Bergbock 1 | 53:44 | 5:3 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Pitsers 1 | The Eagles 1 | 28:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Poart 1 | Da Capo 1 | 55:58 | 2:6 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Sjmied 1 | De Capucijn 3 | 46:55 | 3:5 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Smid 1 | D'r Prick 1 | 39:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Sport 1 | Fratelli 1 | 45:61 | 2:6 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | De Wolfjes 1 | Vrijlot | 64:0 | 8:0 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Der Busch 1 | De Capucijn 1 | 27:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Dingus 1 | De Hakkers 1 | 42:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Dingus 2 | 't Heukske 1 | 54:54 | 3:5 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Oud Zumpelveld 1 | Oost Eijsden 1 | 49:62 | 2:6 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Oude Heide 2 | D'r Springbron 1 | 20:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Oude Heide 3 | Blauw Wit'62 2 | 31:64 | 0:8 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Pipo Boys 1 | 't Tonneke | 57:60 | 4:4 |
Vr., 11.10.2019 21:00 | Star Club 1 | Ashley's Army 1 | 53:59 | 2:6 |
Vr., 18.10.2019 21:00 | De Paardestal 1 | D'r Bok 1 | 62:47 | 6:2 |
2. Ronde | ||||
Vr., 24.01.2020 21:00 | 't Lämke 1 | In de Vrie 1 | 61:53 | 5:3 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | 't Tonneke | White Horse 1 | 64:26 | 8:0 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | 't Weverke 1 | 't Brook 1 | 35:64 | 0:8 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | Amicitia 1 | De Capucijn 1 | 22:64 | 0:8 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | Ashley's Army 1 | 't Heukske 1 | 45:55 | 3:5 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | Blauw Wit'62 1 | Da Capo 1 | 64:39 | 8:0 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Bekker 1 | D'r Prick 1 | 59:57 | 4:4 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Bekker 2 | Blauw Wit'62 2 | 56:51 | 5:3 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Bekker 3 | D'r Springbron 1 | 59:44 | 5:3 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Capucijn 3 | A Gen Baan 1 | 46:60 | 2:6 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Hakkers 1 | Beat Boys 1 | 64:0 | 8:0 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Komiek 1 | Blauw Wit'62 3 | 55:37 | 6:2 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Kroeg 1 | The Eagles 1 | 59:47 | 6:2 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Paardestal 1 | Vrijlot | 64:0 | 8:0 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | De Wolfjes 1 | Fratelli 1 | 49:54 | 3:5 |
Vr., 24.01.2020 21:00 | Oost Eijsden 1 | De Kroeg 2 | 64:46 | 8:0 |
3. Ronde | ||||
Vr., 28.02.2020 21:00 | 't Brook 1 | 't Heukske 1 | 52:61 | 3:5 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | 't Tonneke | A Gen Baan 1 | 56:57 | 3:5 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | De Bekker 1 | Blauw Wit'62 1 | 38:64 | 0:8 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | De Bekker 3 | De Bekker 2 | 35:64 | 0:8 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | De Capucijn 1 | 't Lämke 1 | 59:41 | 6:2 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | De Hakkers 1 | De Paardestal 1 | 59:48 | 6:2 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | De Kroeg 1 | Oost Eijsden 1 | 55:53 | 3:5 |
Vr., 28.02.2020 21:00 | Fratelli 1 | De Komiek 1 | 62:48 | 6:2 |
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)… |