Competites > ZOH Beker 1e klasse   < Terug   Volgende >

ZOH Beker 1e klasse

Pl. Team
2
't Straotsje 2
De Capucijn 2
3
De Paardestal 1
Vrijlot
5
't Lämke 1
De Poart 1
De Wolfjes 1
8
Da Capo 2
De Bekker 2
De Kroeg 2
De Sjmied 1
De Smid 1
Vrijlot
14
't Weverke 1
Blauw Wit'62 3
D'r Koffereck 1
D'r Springbron 1
DAT Boys 1
De Pitsers 1
Oud Zumpelveld 1
White Horse 1
22
't Brook 1
Beat Boys 1
D'r Prick 2
Der Bergbock 1
Der Busch 1
Dingus 1
Oude Heide 2
29
't Lamke 1/White Horse 1
't Stroatje 2 / De Smid 1
't Stroatsje 2/ DAT Boys 1
't Weverke 1/ De Paardestal 1
D'r Aowe Kino 1
De Bekker 2 / De Wolfjes 1
De Paardestal 1 / De Kroeg 2
De Sjmied 1 / 't Lamke 1
De Sjmied 1/ D'r Koffereck 1
De Wolfjes 1/ D'r Springbron 1
 
Datum Thuis Gast Saldo Uitslag
1. Ronde
Vr., 25.01.2019 21:00 't Weverke 1 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 Beat Boys 1 61:55 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 D'r Koffereck 1 Dingus 1 62:34 6:2
Vr., 25.01.2019 21:00 DAT Boys 1 D'r Prick 2 56:56 5:3
Vr., 25.01.2019 21:00 Der Bergbock 1 't Straotsje 2 48:58 4:4
Vr., 25.01.2019 21:00 Der Busch 1 De Smid 1 59:59 3:5
Vr., 25.01.2019 21:00 Oud Zumpelveld 1 't Brook 1 64:40 8:0
Vr., 25.01.2019 21:00 Oude Heide 2 't Lämke 1 39:57 2:6
2. Ronde
Vr., 08.03.2019 21:00 Blauw Wit'62 3 De Kroeg 2 52:61 3:5
Vr., 08.03.2019 21:00 Da Capo 2 De Pitsers 1 62:38 6:2
Vr., 08.03.2019 21:00 De Smid 1 Oud Zumpelveld 1 53:51 6:2
Vr., 29.03.2019 21:00 't Lämke 1 White Horse 1 57:53 5:3
Vr., 29.03.2019 21:00 't Straotsje 2 DAT Boys 1 61:43 6:2
Vr., 29.03.2019 21:00 't Weverke 1 De Paardestal 1 32:64 0:8
Vr., 29.03.2019 21:00 De Sjmied 1 D'r Koffereck 1 58:59 5:3
Vr., 29.03.2019 21:00 De Wolfjes 1 D'r Springbron 1 57:55 5:3
3. Ronde
Vr., 29.03.2019 21:00 Da Capo 2 De Poart 1 44:54 2:6
Vr., 29.03.2019 21:00 De Capucijn 2 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 't Straotsje 2 De Smid 1 64:36 8:0
Vr., 26.04.2019 21:00 De Bekker 2 De Wolfjes 1 55:52 3:5
Vr., 26.04.2019 21:00 De Paardestal 1 De Kroeg 2 50:49 4:4
Vr., 26.04.2019 21:00 De Sjmied 1 't Lämke 1 41:62 2:6
Kwart finale
Vr., 03.05.2019 21:00 't Straotsje 2 't Lämke 1 55:36 6:2
Vr., 03.05.2019 21:00 De Capucijn 2 De Wolfjes 1 62:49 6:2
Vr., 03.05.2019 21:00 De Paardestal 1 De Poart 1 62:45 6:2
Halve finale
Vr., 17.05.2019 21:00 't Straotsje 2 Vrijlot 64:0 8:0
Vr., 17.05.2019 21:00 De Capucijn 2 De Paardestal 1 63:45 7:1
Finale
Café Dierks
Vr., 24.05.2019 21:00 't Straotsje 2 De Capucijn 2 59:55 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)