Teams > D'r Springbron 1

D'r Springbron 1

 
Speler
Brouns, Jos
54342
Dohmen, Herman
21194
Flegel, Alfred
53769
Gorissen, Patrick
53423
Koussen, Rene
53600
Krichel, Rene
54225
Lechner, Ger
51262
Maassen, Remco
2974
Offermans, Jo
52377
Reulings, Alex
50427
Reulings, Micha
54148
Schreinemacher, Jos
53553
Stams, Huub
51197
Stevens, Ralph
817
 
Informationen
Vereniging: D'r Springbron
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Thuis speeltijd: Vrijdag ab 21:00 Uur
Thuis: Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Aanspreekpunt: Remco Maassen, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Vertegenwoordiging: Micha Reulings, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse B
ZOH Beker 1e Klasse
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 30.08.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
51:60 4:4
2 Vr., 06.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
58:60 4:4
3 Vr., 13.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
63:49 7:1
4 Vr., 20.09.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
52:47 4:4
5 Vr., 27.09.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Dingus
Parallelweg 63, 6411NB Heerlen-Limburg
Topper2000
54:55 4:4
6 Vr., 04.10.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
43:57 2:6
7 Vr., 25.10.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
49:54 4:4
8 Vr., 01.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
61:38 6:2
9 Vr., 08.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Schinvelderstraat 3, 6441TE Brunssum-Limburg
Topper2000
44:62 2:6
10 Vr., 15.11.2019 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
60:49 5:3
11 Vr., 22.11.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café De Poart
Wilhelminaplein 28, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
31:64 0:8
12 Vr., 06.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café de Komiek
Kerkstraat 11, 6223BK Maastricht-Limburg
Topper2000
56:51 5:3
13 Vr., 13.12.2019 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Hoogstraat 45, 6245LT Eijsden-Limburg
Topper2000
58:51 6:2
14 Vr., 03.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Bekker 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
38:59 2:6
15 Vr., 10.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Wolfjes 1
Gemeenschapshuis D’r Sjtee Uul
Sloterstraat 86, 6374GS Landgraaf-Limburg
Topper2000
54:48 4:4
16 Vr., 17.01.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
D'r Prick 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
58:59 4:4
17 Vr., 31.01.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
't Brook 1
Café 't Brook
Demertstraat 63, 6227AN Maastricht-Limburg
Topper2000
55:59 3:5
18 Vr., 07.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Dingus 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
64:31 8:0
19 Vr., 14.02.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 3
Café Sport Eys
Grachtstraat 1-A, 6287AE Eys-Limburg
Topper2000
62:49 6:2
20 Vr., 06.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Blauw Wit'62 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
56:56 3:5
21 Vr., 13.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
22 Vr., 20.03.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Kroeg 2
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
23 Vr., 27.03.2020 21:00
Uitwedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Irmstraat 23, 6369VL Simpelveld-Limburg
Topper2000
24 Vr., 03.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Poart 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
25 Vr., 17.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
Beat Boys 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
26 Vr., 24.04.2020 21:00
Thuiswedstrijd (Niet-rokers bescherming)
De Sjmied 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 11.10.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Hoogstraat 65, 6373HP Landgraaf-Limburg
Topper2000
64:20 8:0
2 Vr., 24.01.2020 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 3
Café De Bekker
Wilhelminaplein 18, 6171EP Stein-Limburg
Topper2000
44:59 3:5
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e Klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
2 Vr., 28.02.2020 21:00
Thuiswedstrijd
Der Bergbock 1
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
59:49 6:2
3 Vr., 01.05.2020 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 3
Café Ejen Bouwerwei
Franciscanerstraat 44, 6462CP Kerkrade-Limburg
Topper2000
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)