Teams > 't Straotsje 2

't Straotsje 2

 
Speler
Asselmans, Redondo
65326
Coolen, Ivo
8049
Cruts, Andrew
2359
Eerens, Mitch
9200
Hataney, Servio
1621
Hollanders, Roland
54916
Maessen, Dennie
809
Maessen, Toby
9263
Pattipeiluhu, Robeas
9219
Pattiwael, Joshua
2357
Rondags, Roy
1983
Saya, Refaja
11038
Schenk, Ziggy
7862
 
Informationen
Vereniging: 't Tonneke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse A
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse A
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 21.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Der Bergbock 1
Café 't Hulsveld
Topper2000
63:45 7:1
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 1
Café ut Straotsje
Topper2000
59:53 6:2
3 Vr., 14.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Dingus 1
Café Dingus
Topper2000
59:52 5:3
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café ut Straotsje
Topper2000
63:36 7:1
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
't Brook 1
Café 't Brook
Topper2000
56:57 6:2
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café ut Straotsje
Topper2000
61:51 5:3
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Paardestal 1
Café De Paardestal
Topper2000
56:61 3:5
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café ut Straotsje
Topper2000
59:50 5:3
10 Vr., 17.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Pitsers 1
Café ut Straotsje
Topper2000
58:43 6:2
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Koffereck 1
Café d’r Koffereck
Topper2000
63:50 7:1
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café/Partycentrum Oud-Zumpelveld
Topper2000
58:43 6:2
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Der Bergbock 1
Café ut Straotsje
Topper2000
55:55 4:4
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
White Horse 1
Café De Greune Mèrt
Topper2000
47:54 4:4
16 Vr., 18.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Dingus 1
Café ut Straotsje
Topper2000
64:38 8:0
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Smid 1
Eetcafé A Gen Ing
Topper2000
64:42 8:0
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Brook 1
Café ut Straotsje
Topper2000
58:46 6:2
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
DAT Boys 1
Café d'n Auwen Toewn
Topper2000
64:42 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Paardestal 1
Café ut Straotsje
Topper2000
55:48 6:2
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Capucijn 2
Café de Capucijn
Topper2000
57:50 6:2
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Pitsers 1
Café 't Tönneke
Topper2000
64:28 8:0
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Koffereck 1
Café ut Straotsje
Topper2000
51:43 6:2
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oud Zumpelveld 1
Café ut Straotsje
Topper2000
60:41 6:2
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Straotsje 1
Café ut Straotsje
Topper2000
45:63 1:7
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Der Bergbock 1
Café 't Hulsveld
Topper2000
58:48 4:4
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
DAT Boys 1
Café ut Straotsje
Topper2000
61:43 6:2
3 Vr., 26.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Smid 1
Café ut Straotsje
Topper2000
64:36 8:0
Kwart finale Vr., 03.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
't Lämke 1
Café ut Straotsje
Topper2000
55:36 6:2
Halve finale Vr., 17.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Vrijlot
Café ut Straotsje
Topper2000
64:0 8:0
Finale Vr., 24.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Capucijn 2
Café Dierks 59:55 4:4
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)