Teams > 't Lämke 1

't Lämke 1

 
Speler
Brands, Mattie
1245
Broek van den, Jo
194
Dingena, Donny
70102
Dingena, Johan
1526
Heezik van, Corne
2998
Hermans, Angelo
2172
Hermans, Jos
49
Kerbusch, Arno
70198
Loomans, Armand
431
Loomans, Henk
1357
Maassen, Mark
1842
Martin, Ber
70103
Remmers, Frens
626
Walthie, Herman
983
Walthie, Nicole
1186
 
Informationen
Vereniging: 't Lämke
Organisatie: Zuid Oost Hoek
Type tafel: Topper2000
Volgende wedstrijden: ZOH 1e klasse B
ZOH Beker
 
Wedstrijden ZOH 1e klasse B
Spieltag Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 31.08.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Der Busch 1
Café 't Lämke
Topper2000
64:31 8:0
2 Vr., 07.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Hoefveldje
Topper2000
55:53 4:4
3 Vr., 08.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Springbron 1
Café 't Lämke
Topper2000
58:48 6:2
4 Vr., 21.09.2018 21:00
Uitwedstrijd
Beat Boys 1
Café de Komiek
Topper2000
54:40 6:2
5 Vr., 28.09.2018 21:00
Thuiswedstrijd
't Weverke 1
Café 't Lämke
Topper2000
64:32 8:0
6 Vr., 05.10.2018 21:00
Uitwedstrijd
De Poart 1
Café De Poart
Topper2000
51:51 4:4
7 Vr., 26.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Bekker 2
Café 't Lämke
Topper2000
45:60 2:6
8 Vr., 02.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
Da Capo 2
Café Da Capo
Topper2000
55:61 3:5
9 Vr., 09.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Kroeg 2
Café 't Lämke
Topper2000
55:57 3:5
10 Vr., 16.11.2018 21:00
Uitwedstrijd
D'r Prick 2
Café D'r Prick
Topper2000
64:44 8:0
11 Vr., 23.11.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 3
Café 't Lämke
Topper2000
58:54 6:2
12 Vr., 07.12.2018 21:00
Thuiswedstrijd
De Sjmied 1
Café 't Lämke
Topper2000
56:45 4:4
13 Vr., 14.12.2018 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
64:38 8:0
14 Vr., 04.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Der Busch 1
Café D'r Prick
Topper2000
60:49 5:3
15 Vr., 11.01.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Wolfjes 1
Café 't Lämke
Topper2000
54:53 3:5
16 Vr., 08.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
D'r Springbron 1
Café Ejen Bouwerwei
Topper2000
56:50 4:4
17 Vr., 01.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Beat Boys 1
Café 't Lämke
Topper2000
60:50 6:2
18 Vr., 08.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Weverke 1
Café 't Weverke
Topper2000
63:49 7:1
19 Vr., 15.02.2019 21:00
Thuiswedstrijd
De Poart 1
Café 't Lämke
Topper2000
64:44 8:0
20 Vr., 22.02.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Bekker 2
Café De Bekker
Topper2000
51:54 4:4
21 Vr., 15.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Da Capo 2
Café 't Lämke
Topper2000
49:54 4:4
22 Vr., 22.03.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Kroeg 2
Café De Kroeg
Topper2000
62:45 6:2
23 Vr., 05.04.2019 21:00
Thuiswedstrijd
D'r Prick 2
Café 't Lämke
Topper2000
60:49 6:2
24 Vr., 12.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
Blauw Wit'62 3
Cafe Sport
Topper2000
60:49 6:2
25 Vr., 19.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
55:59 4:4
26 Vr., 10.05.2019 21:00
Thuiswedstrijd
Oude Heide 2
Café 't Lämke
Topper2000
64:37 8:0
 
Wedstrijden ZOH Beker
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 12.10.2018 21:00
Thuiswedstrijd
Blauw Wit'62 1
Café 't Lämke
Topper2000
34:64 0:8
 
Wedstrijden ZOH Beker 1e klasse
Runde Datum Kontrahent Plaats Punkte Resultaat
1 Vr., 25.01.2019 21:00
Uitwedstrijd
Oude Heide 2
Café Dierks
Topper2000
57:39 6:2
2 Vr., 29.03.2019 21:00
Thuiswedstrijd
White Horse 1
Café 't Lämke
Topper2000
57:53 5:3
3 Vr., 26.04.2019 21:00
Uitwedstrijd
De Sjmied 1
Café De Sjmied
Topper2000
62:41 6:2
Kwart finale Vr., 03.05.2019 21:00
Uitwedstrijd
't Straotsje 2
Café ut Straotsje
Topper2000
36:55 2:6
 
iCalendar-Export de wedstrijden zonder melding…
iCalendar-Export de wedstrijden met melding (2 uur van te voren)…
 

All rights Reserved.
Privacy statement (AVG/GDPR)